Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Chuck sezon 3 » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lis 2009, o 17:00

Odp.: Chuck sezon 3

Promo jest świetne! Styczeń robi się coraz bardziej interesujący. Szczególnie poniedziałki - Chuck i 24.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 lis 2009, o 17:40

Odp.: Chuck sezon 3


Potwierdzone jest że Chuck wróci 10 stycznia, co będzie akurat niedzielą Czesiek. ;p

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,815 ... huck_.html
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lis 2009, o 17:45

Odp.: Chuck sezon 3


Ale ja wiem, że to niedziela ;) 10 stycznia będą 2 odcinki, a potem 11 kolejny i Chuck zostaje już w poniedziałek.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 22 lis 2009, o 23:53

Odp.: Chuck sezon 3


Jak wyemitują dwa naraz i potem na drugi kolejny i to z taką przemianą Chucka po dwóch sezonach to nie wierze, że oglądalność nie podskoczy po takiej dawce odcinków w ciągu dwóch dni :)
Mam nadzieje, że tak się stanie i Chuck doczekać się pełnego sezonu 22 odcinki i 4 sezonu. To serial komediowy, więc mogą nawymyślać różne tematyki odcinka :)
BTW. Ivonka wygląda rewelacyjnie, zagrała nawet ostatnio w 1 filmie, ale jej gra taka sama jak w Chucku, piekna, inteligentna, odważna, przyciągająca wzrok :) Zach nie grał w niczym chyba.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lis 2009, o 00:21

Odp.: Chuck sezon 3


Zgadzam się w 100% z przedmówcą - chcę 4 sezon i chcę więcej Ivonki :) A Zach podobno miał oferte gry w Thorze tylko musiał ją odrzucić ze względu na Chucka.

Plakacik na deser:
Obrazek

Uwielbiam go w garniaku i tenisówkach :D
<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 18 gru 2009, o 21:42

Odp: Chuck sezon 3


Nie wątpię w to, że Chuck nie dostanie 4 sezonu, co więcej pierwotnie zaplanowane 13 odcinków zakończy pewną historie serialu, a kolejne 6 dodatkowych odcinków będzie prawdopodobnie nową odskocznią od tego, co nam w tej chwili serwują. Nie martwcie się "Chuck" tak szybko nie zniknie z anteny.

3.01 Sneak Peek

http://www.youtube.com/watch?v=72_wZ-pYQ84

Jeśli ktoś jest ciekawy, to mogę póżniej wrzucić fotki do pierwszych 3 odcinków nowego sezonu
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 gru 2009, o 15:00

Odp: Chuck sezon 3


Ja mam nadzieje, że szybko nie zniknie. W końcu to jeden z moich ulubionych seriali, a oglądam ich sporo :)
Z tego, że pierwsze 13 odcinków to jedna historia, a 6 kolejnych następna jestem bardzo zadowolony bo znaczy to że będzie mniej zapychaczy. Chociaż w tym serialu nie mam nic przeciwko nim.

4 promo
Zdjęcie Zacha z planu
Prawie 6 minutowa zapowiedź
Zdjęcie z planu - Big Mike i Casey
Zdjęcie z planu - Chuck, Morgan i Casey
Zdjęcie z planu - Świetny i Ellie
Zdjęcie z planu - Chuck i Morgan
Zdjęcie z planu - Nerdherdcar
Angie Harmon i Brandon Routh na zdjęcie
Chuck i Morgan aresztowani - zdjęcie z planu
Nowe promo z Ellie, Świetnym, Morganem, Hondą i zimowymi igrzyskami
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 9 sty 2010, o 00:19

Odp: Chuck sezon 3


Fenomen serialu Chuck zadziwia czasem nawet mnie. Może to dlatego, że chemia między nim a jego entuzjastami jest tak burzliwa? Mniejsza o to. Mam bowiem do zaanonsowania wieść niezwykłą. Otóż Chuck doczekał się swego, swoją drugą bardzo przyzwoicie zorganizowanego, konwentu.

ChuckFest, bo tak brzmi jego nazwa, w dniach 9-10 stycznia skupi grono amerykańskich fanów serialu w Los Angeles. Niezwykłości całemu wydarzeniu nadadzą również goście specjalni, o których grzechem byłoby nie wspomnieć - ChuckFest odwiedzi bowiem znaczna część obsady serialu! Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Adam Baldwin, Josh Gomez, Sarah Lancaster, Mark Christopher Lawrence, Scott Krinsky i Vik Zahay - to tylko część współtwórców Chucka, którzy uświetnią swą obecnością prawdziwe święto fanów z okazji rozpoczęcia emisji trzeciego sezonu ich ukochanego serialu.

To nie koniec długiej listy atrakcji, czekających na przybyłych do Miasta Aniołów w tym terminie. Dodatkowo, część uczestników weźmie udział w wielkim turnieju Wii Golfa, prawdopodobnie wraz z członkami obsady serialu (początkowo możliwość zobaczenia się z aktorami grającymi w Chucku miała być nagrodą dla pierwszej trójki zwycięzców turnieju, jednak obsada zdecydowała, że chciałaby dać taką możliwość wszystkim fanom). Aby ChuckFest pozostał swym uczestnikom w pamięci na dłużej, organizatorzy (portal We Heart Chuck.com) zapewnią każdemu z nich tzw. Swag Bag - torbę pełną pamiątek z motywami z serialu (m.in. smycz Nerd Herd, bidon, koszulka).

Ci, którzy nie będą mieli możliwości zjawić się na tym wspaniałym evencie, również nie powinni narzekać - już wkrótce bowiem zamieścimy tu pełną relację wraz ze zdjęciami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na portal We Heart Chuck.com, gdzie dowiecie się na temat ChuckFestu absolutnie wszystkiego.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 sty 2010, o 02:59

Odp: Chuck sezon 3

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 17 sty 2010, o 12:36

Odp: Chuck sezon 3


which would fall at the end of the spy comedy’s third season
czyli pod koniec 3 sezony dopiero? czy pod koniec serialu...:/
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 sty 2010, o 12:48

Odp: Chuck sezon 3


Na pewno będzie w tym 3. sezonie, jak napisali, a czy będzie to koniec całego serialu nie wie nikt.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 17 sty 2010, o 19:03

Odp: Chuck sezon 3


Wydaje mi się, że jeśli sezon będzie taki jak początek 3x01-03 to oglądalność powinna być dobra, dużo lepsza z tym nowym intersektem Chuck został nieźle stuningowany trochę zmian ostrych jest, Elli wyprowadzka, Chuck new intersekt, Morgan move in with Chuck i napewno co jakiś czas balnga będzie, bo Jeffster namówi Morgana, bo mieszkają sami :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lut 2010, o 17:54

Odp: Chuck sezon 3

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 20 lut 2010, o 19:11

Odp: Chuck sezon 3


season finale, nie series finale czyli będziemy mieli 4 sezon :) awesome ! :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lut 2010, o 19:41

Odp: Chuck sezon 3


Przynajmniej na razie ;) Zawsze tak piszą, że to koniec sezonu, a w maju serial może nieoczekiwanie dostać cancela. Zobaczymy jak to będzie, ale patrząc na sytuację NBC to jeśli oglądalność nie spadnie to można być pewnym 4 serii
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 lut 2010, o 19:51

Odp: Chuck sezon 3


Dokładnie, przecież season finale może być series finale. Póki NBC niczego nie ogłosi niczego nie można być pewnym, to w końcu NBC, stacja ogólnodostępna, a wiadomo, że te stacje często podejmują złe decyzje odnośnie finałów, np. Pushing Daisies, Firefly, UB itd. W kablówce jest dużo lepiej, bo tam oglądalność nie jest taka ważna i nie ma niespodziewanych cancelów. Przykładem może być FX; przedłużyło Damages, mimo dość niskiej oglądalności. Ofc jeśli oglądalność nie spełnia wymogów stacji to jest cancel, ale jeszcze sie nie spotkałem ze źle zakończonym serialem kablówkowym (tzn. praktycznie bez zakończenia; z 'to be continued', rozwijającym się).


sorry, za offtop.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 lut 2010, o 17:13

Odp: Chuck sezon 3


Zdjęcie z planu - główni aktorzy + Nathan Fillion
Nowe promo
Spoiler do finału
<<

kodzi1991

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Chuck

gadu:
2404528

Postdodano 2 maja 2010, o 17:16

Odp: Chuck sezon 3

Do końca pozostało 5 odcinków finał jest 24 maja 2010. Mam nadzieje że będzie 4 sezon.
Oglądam:
Chuck, 90210, Merlin, House M.D, Fringe, Stargate: Universe, The V, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Californication

Obejrzałem:
LOST, Prison Break, Rome, Stargate SG-1, 39 i pół, Heroes, Life Unexpected
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Chuck sezon 3
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.