Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Castiel » Seriale sci-fi / fantasy » Supernatural • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 mar 2009, o 02:17

Castiel

Castiel is a fictional character on The CW Television Network's Supernatural portrayed by Misha Collins. An angel, he first appears in the fourth season, and is used to introduce the theme of Christian mythology to the series.

Obrazek


Castiel is an angel who brings Dean Winchester back from Hell following his death at the hands of Lilith's hellhounds. He tries to communicate with Dean twice after his resurrection, but fails to do so after incorrectly assuming Dean is capable of withstanding the power of his voice. He takes a human host to communicate with Dean, and tells him that he has been brought back because God has work for him to do. Dean is skeptical, but both Bobby and Sam believe the claim to be true, as there is no other being that they can find, or know of, that is capable of pulling a soul out of Hell and who is also immune to all the known methods of killing supernatural creatures. After Dean's encounter with the Witnesses, Castiel reveals to him that Lilith is releasing the 66 seals, one of which was the raising of the Witnesses, in order to free Lucifer.

Obrazek
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 mar 2009, o 13:42

Re: Castiel


Lubię go, szczególnie po odcinku 4x16 i ciekawi mnie jak jego postać się rozwinie. mam tez nadzieje że pojawi się w 5 sezonie.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 mar 2009, o 16:34

Re: Castiel


zgadzam się z Tobą Czesiek :) fajnie byłoby jakby rozwineli jego postać i nie zrezygnowali z niej...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 29 mar 2009, o 04:21

Re: Castiel


Też lubię Castiela i mam nadzieję, że trochę posiedzi w serialu jeszcze
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 18 maja 2009, o 22:43

Re: Castiel


szukając informacji o aktorze, na jakiejś amerykańskiej stronce przecztałam, że zapowiedziano jego regularne pojawianie się w sezonie 5 :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 maja 2009, o 23:59

Re: Castiel


Sam nie wiem czy to dobry pomysl. Mi w castielu podobalo się wszystko, a najbardziej to ze nie wiadomo kiedy miał się pojawiać i ta tajemniczość. Chociaż znając scnarzystów nie powiniśmy się obawiać :]
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 20 maja 2009, o 17:36

Re: Castiel


Czesiek_PL napisał(a):Sam nie wiem czy to dobry pomysl. Mi w castielu podobalo się wszystko, a najbardziej to ze nie wiadomo kiedy miał się pojawiać i ta tajemniczość. Chociaż znając scnarzystów nie powiniśmy się obawiać :]



ja myśle, że o tą regularność to chodzi pewnie tak jak z Bobbym :)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 21 maja 2009, o 00:23

Re: Castiel


A mnie z tym pomagam, nie pomagam, pomagam, nie pomagam denerwuje ta anielska baba :P

Raz tak, raz na odwrót mogłby sie zdecydować, na poczatku sezonu lepszy był :P
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 21 maja 2009, o 14:31

Re: Castiel


coś mi się wydaje, że w ostatnim odcinku sezonu zdecydował się jednak pomagać :) chyba powrotu już nie będzie miał...
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 22 lip 2011, o 13:30

Odp: Castiel


W tym serialu nic nie wiadomo ;) poza tym wyobrazcie sobie jesli mieliby go usmiercic (ale tak raz i porzadnie a nie jak to bywa ;) to ilu fanow by zbojkotowalo serial? :) (a raczej fanki ;)
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

lpsdetektyw

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 lis 2014, o 11:52

Odp: Castiel


Castiel jak dla mnie jest bardzo charakterystyczna postacią i rewelacyjnie grą swoją role. Jak by go brakło to serial stał był się dużo gorszy. Ale Tu wszystko może się zdarzyć
<<

malaAla1

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Zgierz

Ulubiony serial:
Gra o tron

Postdodano 9 lut 2015, o 13:03

Odp: Castiel


Castiel jest bardzo specyficzną postacią. Strasznie poplątane są te jego losy. Ciekawa jestem co jeszcze wymyśla własnie z nim związanego. Jak dla mnie mógłby się stać demonem choć na chwilkę, to mogłoby być ciekawe :)
<<

waldekuyad

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Katowice

Ulubiony serial:
hart of dixie

Postdodano 20 mar 2015, o 11:09

Odp: Castiel


Fajny serial, miło się go ogląda a Castiel jest bardzo tajemniczą postacią i to mi się w nim podoba ;)
<<

kata981

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 20 mar 2015, o 11:23

Odp: Castiel


Jeden z moich ulubionych aktorów, lubię na niego patrzeć jest bardzo przystojny
<<

onermilla

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 2 maja 2015, o 22:24

Re: Odp: Castiel


kata981 napisał(a):Jeden z moich ulubionych aktorów, lubię na niego patrzeć jest bardzo przystojny

Aktorzy nie są po to, żeby na nich patrzeć, to nie wystawy sklepowe ;P
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 3 maja 2015, o 21:11

Re: Odp: Castiel


onermilla napisał(a):
kata981 napisał(a):Jeden z moich ulubionych aktorów, lubię na niego patrzeć jest bardzo przystojny

Aktorzy nie są po to, żeby na nich patrzeć, to nie wystawy sklepowe ;P


Każdy ma swoje zdanie. a tam lubię sobie popatrzeć na aktorów, zwłaszcza dobrze wyglądających :P
No i gdybyśmy nie patrzyli na aktorów to na co? Na to co dzieje się na drugim planie za nimi? xD
<<

kasiulkaob

Użytkownik

Posty: 21

Ulubiony serial:
chirurdzy

Postdodano 4 maja 2015, o 08:46

Odp: Castiel


Super aktor :)

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.