Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Cappie » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 lip 2007, o 22:14

Cappie

[center]Cappie

Obrazek [/center]

Cappie to rozrywkowy chłopak, który żyje chwilą obecną. W przeszłości spotykał się z Casey.
Ostatnio edytowano 15 lip 2007, o 22:34 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 lip 2007, o 23:03


Sądząc po postach w temacie o pierwszym odcinku to mamy na forum jego maly fanclub ;D

Cappie jest świetny xD Jest zabawny, ma dystans do siebie (kapelusz i bokserki :P) i jest taki... wyluzowany (lepszego określenia nie mogłam znaleźć :P)

No i strój do golfa wymiata ;D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 16 lip 2007, o 23:31


aja napisał(a):Cappie jest świetny xD Jest zabawny, ma dystans do siebie (kapelusz i bokserki :P ) i jest taki... wyluzowany (lepszego określenia nie mogłam znaleźć :P )


Ciężko go nie lubić ;) Nie wiem dlaczego, ale trochę przypomina mi Cliffa z HP :D Może to przez styl ubierania albo ogólnie, nie wiem, ale jak na niego patrzę, to takie odnoszę wrażenie ;) Określenie "wyluzowany" jak najbardziej pasuje :P

aja napisał(a):No i strój do golfa wymiata ;D


Najlepszy :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 16 lip 2007, o 23:42


Typowym przystojniakiem to on na pewno nie jest, ale ma coś w sobie...i jakby nie było...dziewczynom zawsze się podobają...bad boys. ;D

------------------------------------------------------------

In my book you got to respect yourself a lot to walk around showing off the package this early before christmas.

:hihi:

-------------------------------------------------------------

Well Evan we Kappa Tau boys spend so much time with our clothes off, we just figured why bother...

:hihi:
Ostatnio edytowano 16 lip 2007, o 23:46 przez Paulina, łącznie edytowano 2 razy
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 lip 2007, o 23:56


Paulina napisał(a):Typowym przystojniakiem to on na pewno nie jest, ale ma coś w sobie...i jakby nie było...dziewczynom zawsze się podobają...bad boys. ;D

No i o to chodzi :P, BB *_* :D

Nikola napisał(a):Może to przez styl ubierania albo ogólnie, nie wiem, ale jak na niego patrzę, to takie odnoszę wrażenie ;)

Oj Cliff ubierał się inaczej, Cappie jest bardziej luzacki :D
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 17 lip 2007, o 00:53


Ale ja też mam ogromne skojarzenie z Cliffem, sama nie wiem dlaczego...

W kazdym razie Cappie jest na razie fajny, a czuję, że będzie jeszcze fajniejszy :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 lip 2007, o 01:07


Trish napisał(a):Ale ja też mam ogromne skojarzenie z Cliffem, sama nie wiem dlaczego...

pewnie dlatego, że aktorzy są do siebie podobni :D, chyba, że macie na myśli, że podobno z zachowania..

Trish napisał(a):W kazdym razie Cappie jest na razie fajny, a czuję, że będzie jeszcze fajniejszy :P

oby, oby :D
Ostatnio edytowano 17 lip 2007, o 01:08 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 lip 2007, o 08:44


Nikola napisał(a):trochę przypomina mi Cliffa z HP :D Może to przez styl ubierania

Mi też strasznie przypomina Cliff'a, ale to raczej nie przez styl ubierania tylko właśnie tak jak blue pisze przez wygląd aktorów ale też taką.. hmm... nonszalancje w sposobie bycia ;D Bo generalnie Cliff był zły :D a Cappie jest taki misiowaty :P
Paulina napisał(a):Well Evan we Kappa Tau boys spend so much time with our clothes off, we just figured why bother...

:hah: :hah:
Trish napisał(a):Cappie jest na razie fajny, a czuję, że będzie jeszcze fajniejszy :P

Na bank :D Jak zacznie kombinować, jak tu wrócić do Casey i pozbyć się Evana ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 lip 2007, o 12:48


bluevein napisał(a):Oj Cliff ubierał się inaczej, Cappie jest bardziej luzacki :D


To fakt, ale może to przez to, że ich obu styl ubierania mi się podoba ;)

Trish napisał(a):Ale ja też mam ogromne skojarzenie z Cliffem, sama nie wiem dlaczego...

aja napisał(a):Mi też strasznie przypomina Cliff'a, ale to raczej nie przez styl ubierania tylko właśnie tak jak blue pisze przez wygląd aktorów ale też taką.. hmm... nonszalancje w sposobie bycia ;D Bo generalnie Cliff był zły :D a Cappie jest taki misiowaty :P


Widzę, że nie jestem sama :D Bardzo możliwe, że to dlatego, w każdym razie chyba się szybko tego wrażenia nie pozbędę ;)
<<

HeroSHI

Postdodano 1 sie 2007, o 23:50


Powiedzmy sobie wprost Ladies - Cappie to nasz ideał :D :pada:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 2 sie 2007, o 00:05


Nie zdecydowanie nie ideał, ja nie chciałabym takiego chłopaka :P
Ale jako postać serialowa jest rewelacyjny ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 sie 2007, o 00:27


W sumie, dlaczego nie? ja bym chciała :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 2 sie 2007, o 00:39


Srsly, chciałabyś boyfrienda, który śpi z kim popadnie, na okrągło pije i w sumie na niczym mu nie zależy ? :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 2 razy
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 sie 2007, o 00:43


Oj jakby był ze mną to chyba by nie spał z kim popadnie :P poza tym ewidentnie widać, że Cappiemu zależy na Casey i nadal ją kocha, więc... a co do picia, to, e, nie wiem, ale na pewno dałoby radę coś z tym zrobić :hihi:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 2 razy
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 2 sie 2007, o 00:57


Typowo babskie myślenie, jakby mnie pokochał, to ja bym go zmieniła :hah:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 3 razy
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 sie 2007, o 01:02


Nie, nie, ja po prostu wierzę, że Cappie taki jest... właściwie nie wiem jak to tam z nim i Casey było, ale skoro mimo upływu czasu nadal coś do niej czuje to wnioskuje, że nie jest chłopak skreślony :P a to, że się bawi, to chyba normalne :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 2 sie 2007, o 02:06


Ale np. to jak potraktował tamtą dziewczynę podczas imprezy [zrzucenie z kolan] zbyt dobrze o nim nie świadczyło. W serialu był to zabieg czysto humorystyczny, w realu już tak zabawnie by nie było :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 wrz 2007, o 00:44

Ja Cappiego uwielbiam jako postac, kocham jego teksty i w ogole, ale idealem faceta dla mnie zdecydowanie nie jest. Mimo wszystko troche za lekko traktuje zycie i chociaz ma swietne poczucie humoru i jest rozrywkowy, to jednak musialby miec jeszcze powazniejsza strone, zeby byl moim idealem :D Niemniej jednak na ekranie oglada sie go fantastycznie!! :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Cappie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.