Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

bukmacherka ... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 15 paź 2007, o 14:30

Re: bukmacherka ...

Mi wczoraj zawalila tylko Brazylia i kolejne pieniadze poszly sie j****. Jedyne czego mi brakuje w tym temacie to przemyslanych typow. Mam nadizeje ze temat sie rozwinie i kazdy bedize sie chwialil kuponami jakie obstawil albo jakie ma zamiar obstawic ;]
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 20 paź 2007, o 09:51

Re: bukmacherka ...


cos na dzisiaj:
BOCHUM-BAYERN M 2 1.45
HAMBURGER-STUTTGART 1 1.92
LYON-MONACO 1 1.50
ROMA-NAPOLI 1 1.35
PSV-VELNO 1 1.12
FEYENOORD-EXCELSIOR R. 1 1.15
FENERBAHCE-KONYASPOR 1 1.25
AEK ATHEN-LARISA 1 1.22

Kurs: 11.07 PLN
Stawka: 20 PLN
Maks. wygrana: 199.0 PLN
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 20 paź 2007, o 15:46

Re: bukmacherka ...


moim zdaniem:
BOCHUM-BAYERN M 2 1.45

LYON-MONACO 1 1.50

FEYENOORD-EXCELSIOR R. 1 1.15

to ryzyko duże. Napisz jak ci poszło.
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 20 paź 2007, o 22:41

Re: bukmacherka ...


cos na dzisiaj:
BOCHUM-BAYERN M 2 1.45 :D
HAMBURGER-STUTTGART 1 1.92 :D
LYON-MONACO 1 1.50 :D
ROMA-NAPOLI 1 1.35 :razz:
PSV-VELNO 1 1.12 :D
FEYENOORD-EXCELSIOR R. 1 1.15 :D
FENERBAHCE-KONYASPOR 1 1.25 :D
AEK ATHEN-LARISA 1 1.22 :D

Kurs: 11.07 PLN
Stawka: 20 PLN
Maks. wygrana: 199.0 PLN :razz:


no kurde, jak zawsze nie siadl mecz, ktory powinien wejsc na bank :/
Nauczylo mnie to jednego. Jak to zibi pisal ze malych kursow sie nei stawia. od tej pory najmniejszy kurs to 1.50
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 21 paź 2007, o 11:12

Re: bukmacherka ...


Taifun znam tamto forum dość dobre,zresztą na każdym znajdzie się ktoś solidny.Ja z większych for preferuje typosfera.pl na której jestem modem.Pluszu fajny kuponik,ale jak na mój gust troszkę za dużo tego było.Powodzenia następnym razem.Dziś wam przedstawię dwa typki na które mam info i liczę że okaże się to info przydatne:


Rostov - Saturn » 1,60
st:200

Ponoć Rostov ma wystąpić w dość eksperymentalnym składzie,nie mają szans na utrzymanie i szykują się na następny sezon.

spVgg Unterhaching - TSV 1860 München Am. » 1,52
st:100

Co lepsi gracze z TSV zostali powołani na mecz pierwszej drużyny z Greuher Furth,a więc szansa na zwycięstwo gospodarzy jest bardzo duża tym bardziej iż dość dobrze prezentują się na własnym obiekcie.

"Pluszu" źle mnie zrozumiałeś.Nie chodzi oto że się nie stawia,tak jak ty to robisz to można sie bawić za niewielką stawkę więcej zdarzeń-a nóż się uda.chodziło mi oto że jeśli na kuponie jest więcej zdarzeń to z reguły to o najmniejszym kursie nawala.Ważne jest także aby wysokość była adekwatna do stopnia ryzyka.
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 21 paź 2007, o 11:23

Re: bukmacherka ...


A jeszcze takie zdarzenie wam zapodam z NFL,który można zagrać na dwojaki sposób

Miami Dolphins -New England Patriots

Bardzo jestem ciekaw typu gdyż Delfiny należą do drużyn które potrafią jako jedne z nielicznych sprawić problem Patriotom.W poprzednim sezonie pokonały NE 21-0 .Smaczku dodaje także fakt iż od 1985 tylko trzykrotnie drużyna przyjezdna przekroczyła barierę 16 punktów przewagi,ale Patrioci w tym sezonie są w stanie tego dokonać.Aczkolwiek bukmacherzy wierzą w gospodarzy przy handi.Do tego należy także dodać fakt iż Delfiny nie wygrały jeszcze w tym sezonie,a NE nie poniosło porażki.Z drugiej strony wcale się nie zdziwię gdy Delfiny wygrają, kurs interesujący bo 13 pln na zwycięstwo.Kto chce może zaryzykować zwycięstwo gospodarzy.

New England Patriots (-16,5) » 1,95
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 21 paź 2007, o 18:42

Re: bukmacherka ...


Zibi, Moglbys tak czesciej dawac takie typy ?? Bo jutro wplacam kase na expekta (po ostatnim debecie musialem jezdzic do toto-mixa) i moge nawet 5 minut przed spotkaniem obstawic, wiec nie pogardze Twoimi typami napewno ;]
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 21 paź 2007, o 19:52

Re: bukmacherka ...


Zibi napisał(a):Taifun znam tamto forum dość dobre,zresztą na każdym znajdzie się ktoś solidny.Ja z większych for preferuje typosfera.pl na której jestem modem.Pluszu fajny kuponik,ale jak na mój gust troszkę za dużo tego było.Powodzenia następnym razem.Dziś wam przedstawię dwa typki na które mam info i liczę że okaże się to info przydatne:

Rostov - Saturn » 1,60 (1:3) :viva:
st:200

Ponoć Rostov ma wystąpić w dość eksperymentalnym składzie,nie mają szans na utrzymanie i szykują się na następny sezon.

spVgg Unterhaching - TSV 1860 München Am. » 1,52 (2:2) :/
st:100

chłopcy niestety się nie popisali,a prowadzili do przerwy 2:0,niestety potem bramka kontaktowa w 72',a wyrównanie padło w 90'

Co lepsi gracze z TSV zostali powołani na mecz pierwszej drużyny z Greuther Furth,a więc szansa na zwycięstwo gospodarzy jest bardzo duża tym bardziej iż dość dobrze prezentują się na własnym obiekcie.

"Pluszu" źle mnie zrozumiałeś.Nie chodzi oto że się nie stawia,tak jak ty to robisz to można sie bawić za niewielką stawkę więcej zdarzeń-a nóż się uda.chodziło mi oto że jeśli na kuponie jest więcej zdarzeń to z reguły to o najmniejszym kursie nawala.Ważne jest także aby wysokość była adekwatna do stopnia ryzyka.


Co jakiś czas na pewno coś tu wrzucę,ale nie myśl że jestem w tym doskonały.Jeśli chcesz więcej to zapraszam na forum.Po prostu nie zawsze jest czas na napisanie analizy do zdarzenia,a polecanie typu bez sensownego poparcia go jakimś uzasadnieniem jest raczej według mnie głupie.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 paź 2007, o 20:35

Re: bukmacherka ...


Empoli dzisiaj wygrał z AC Milan. Kurs na Empoli był coś 12 zł i nie siadło mi przez ten mecz ;/...
pewnie sprzedany mecz był ...
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 21 paź 2007, o 22:37

Re: bukmacherka ...


Zibi napisał(a):A jeszcze takie zdarzenie wam zapodam z NFL,który można zagrać na dwojaki sposób

Miami Dolphins -New England Patriots

Bardzo jestem ciekaw typu gdyż Delfiny należą do drużyn które potrafią jako jedne z nielicznych sprawić problem Patriotom.W poprzednim sezonie pokonały NE 21-0 .Smaczku dodaje także fakt iż od 1985 tylko trzykrotnie drużyna przyjezdna przekroczyła barierę 16 punktów przewagi,ale Patrioci w tym sezonie są w stanie tego dokonać.Aczkolwiek bukmacherzy wierzą w gospodarzy przy handi.Do tego należy także dodać fakt iż Delfiny nie wygrały jeszcze w tym sezonie,a NE nie poniosło porażki.Z drugiej strony wcale się nie zdziwię gdy Delfiny wygrają, kurs interesujący bo 13 pln na zwycięstwo.Kto chce może zaryzykować zwycięstwo gospodarzy.

New England Patriots (-16,5) » 1,95


Miami Dolphins - New England Patriots (28:49) :viva:

"Taifun" tak to już bywa mnie też popsuł,Fiorentina i Lazio weszły a te cienkie paproki dały ciała
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 22 paź 2007, o 06:37

Re: bukmacherka ...


Borussia Mönchengladbach - FC Köln


Mecz drużyn marzących o jak najszybszym powrocie do najwyższej klasy rozgrywek.Gospodarze sezon może nie zaczęli najlepiej,ale ostatnio grają bardzo dobrze co doprowadziło ich do objęcia fotela lidera rozgrywek.W 9 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 20 punktów (6-1-1) strzelając 21 a tracąc 11 bramek.Źrebaki są niepokonane na własnym obiekcie-3 zwycięstwa i 1 remis.Goście natomiast zajmują 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów.W meczach wyjazdowych prezentują sie przyzwoicie 2 zwycięstwa i po 1 remisie oraz porażce.Będzie to także pojedynek dwóch snajperów Milivoje Novakovic (7 bramek) w FC Koln i Kanadyjczyk Rob Friend (6 goli) w Mönchengladbach .W dotychczasowych 9 spotkaniach na Borussia-Park tylko raz padł remis ,a ośmiokrotnie to gospodarze byli górą.Według mnie gospodarze którzy prezentują sie znacznie lepiej w ogólnym przekroju rozstrzygną ten pojedynek na swoją stronę.

Borussia Mönchengladbach @ 2.10
5/10

Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 paź 2007, o 21:04

Re: bukmacherka ...


"Taifun" tak to już bywa mnie też popsuł,Fiorentina i Lazio weszły a te cienkie paproki dały ciała

ile przegrałeś przez ten mecz? Bo ty zawsze duże stawki dajesz.
@edit
tak apropo jest fajna promocja w Expekcie na LM
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 22 paź 2007, o 22:37

Re: bukmacherka ...


Zibi napisał(a):Borussia Mönchengladbach - FC Köln 2:2


Borussia Mönchengladbach @ 2.10 :/
5/10

Obrazek


Obejrzałem (tylko i niestety)ostatnie 30 min spotkania,wynik jaki padł według mnie sprawiedliwy,gdyż Koln zasłużyło na ten punkt.Jeśli drużyna traci zawodnika to gra się łatwiej,a tu po stracie zawodnika Koln strzeliło bramkę i objęło prowadzenie.Gladbach wyrównał w niedługim czasie i na nic zdał się napór na bramkę przez ostatnie 20 min

Milan skasował mnie na 100.To że zagrałem za większą kasę nie znaczy że zawsze tak gram,też trzeba się z nią liczyć.W tym sezonie jeszcze nie zarobiłem na lidze włoskiej i daruje ją sobie przynajmniej w tej rundzie.Co do promocji to z reguły jest na większości buków na LM,ale JA sobie daruje :D
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 paź 2007, o 15:49

Re: bukmacherka ...


mi liga rosyjska fajnie idzie i cypr
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 23 paź 2007, o 18:05

Re: bukmacherka ...


Taifun, Taifun jaka promocja ?? bo ja nie widze a wlasnie kasa mi doszla
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 paź 2007, o 22:04

Re: bukmacherka ...


Expekt.com oferuje Ci
możliwość wygrania
dodatkowych 100 PLN (25
euro) podczas rozgrywek Ligi
Mistrzów.

Wyślij 4-fold kupon, czyli taki poczwórny, akumulowany kupon na którym zawarte są 4 wybrane zdarzenia z meczy Ligi Mistrzów rozgrywanych w dniach 23-24 października. Jeżeli Twój 4-fold,akumulowany kupon okaże się zwycięski powiększymy Twoją wygraną o dodatkowe pieniądze, aż do kwoty 100 PLN (25 euro).Tylko pierwszy wnoszony 4-fold kupon bierze udział w promocji. Tylko zwycięski 4-fold, akumulowany kupon kwalifikuje się do promocji.

Zaloguj się na konto i wnieś promocyjny zakład już teraz
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 24 paź 2007, o 06:38

Re: bukmacherka ...


hmm kurde wczoraj byly dobre mecze, wszystko weszlo a dzisiaj to nie wiem czy dobrze wytypuje 4 mecze z LM.

Wt 23/10/07 20:45 Coventry - Watford
Eng. Championship 2 2 (0-3) 2.55

Zibi, tak sobie wczoraj pomyslalem ze w sumie kurs nic nie znaczy i od razu dobry typ o kursie 2.55 ;] , ale NHL mi nie weszlo :/
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 paź 2007, o 17:21

Re: bukmacherka ...

Elo
Też oto chodzi że nie zawsze kursem można się kierować.Na dziś wam przedstawiam parę propozycji z LM na wieczór oraz typ na MLB:

AC Milan - Shakhtar Donezk @ 4,30

Werder Bremen - Lazio @ 1,70

Besiktas - Liverpool @ 1,60

ObrazekBoston Red Sox - Colorado RockiesObrazek

Josh Beckett (20-7 3.27 w sezonie regularnym) - Jeff Francis(17-9 w sezonie regularnym)

Colorado Rockies » 2,69

Dziś w nocy o godz.2.00 naszego czasu będzie miał miejsce pierwszy pojedynek finału w którym zmierzą sie drużyny Boston Red Sox oraz Colorado Rockies.W drużynie z Bostonu będzie narzucał Beckett,który miał świetny sezon regularny,zresztą teraz także gra dobrze i zasłużył na nagrodę Cy Young.Warto jednak zwrócić uwagę na fakt iż Beckett w sezonie regularnym spisywał się lepiej w pojedynkach wyjazdowych gdzie wygrał 12 z 14 startów a ERA wyniosła 2.10.Natomiast w meczach na własnym obiekcie Era wyniosła 3.82,a bilans 12-7.Przeciwko Beckettowi zagra Jeff Francis,który w tej fazie rozgrywek także prezentuje wysoki poziom.Francis wygrał 19 pojedynków w czasie regularnego sezonu,w tym pokonał Becketta na Fenway Park 7-1,w tej serii spotkań Colorado wygrało dwa mecze.
Kolejnym atutem po stronie Rockies jest fakt iż wygrali oni 21 z ostatnich 22 pojedynków co jest godne uwagi gdyż bardzo rzadko taki fakt ma miejsce.Na nie korzyść Bostonu przemawia także ich bilans przeciwko leworęcznym,który wynosi tylko 25-23 widać więc iż mogą mieć kłopoty z takim narzucającym. Na korzyść Colorado przemawia także świetna postawa bullpenu,najlepsza postawa obrony,a także fakt iż w playoffach mają bilans 7-0.
Reasumując myślę iż warto zaryzykować na Colorado w tym spotkaniu zważając na ich postawę w ostatnim czasie i fakt iż kurs jest bardzo interesujący .
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.