Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

bukmacherka ... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 24 sie 2007, o 10:56

Ja mam problem bo jestem juz bankrutem na expekt.com :( zostalo mi 50gr ale mozna cos obstawic za tyle. Wiec potrzebuje jakiegos kuponu zeby wygrac chociaz 2 zl :)
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 2 wrz 2007, o 10:18


Widzę iż coś słabo przędzie temacik,ale to nie to forum :)
Pochwalę się moim utargiem z tego tygodnia:

Obrazek

Tu mogło być jeszcze lepiej,ale Wisełka nie sprostała zadaniu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to niepowodzenia takie które były grane za większą stawkę

Obrazek


Jeśli jesteś w potrzebie i narzekasz na brak typów,zapraszam na forum.

Pozdrawiam
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 2 wrz 2007, o 12:42


Ja w piątek postawiłem bardzo pewny kuponik na razie wszystko idzie zgodnie z planem.


AS Roma - Siena 1 (1.27)
Alkmaar - Excelsior 1 (1.22)
Feyenoord - Tilburg 1 (1.26)
Ajax - Groningen 1 (1.30)
Gl. Rangers - Gretna 1 (1.15)
St. Mirren - Celtic 2 (1.38 )
MU - Sunderland 1 (1.21)
Liverpool - Derby 1 (1.19)

5 zł -> 26.10 zł

Tylko coś mi się zdaje, że Profesjonał zrobił mnie w konia, bo chyba powinienem mieć troszkę więcej kasy do wyjęcia. Chociaż sam nie wiem.
See you in another life, brother...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 wrz 2007, o 13:43


niskie kursy obstawiłeś Klatus.
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 24 wrz 2007, o 20:56


Zibi, to na prawdziwe pieniadze grasz?? bo to 200zl przegrane to mnie by bolalo, ja bym to przezywal z 2 tygodnie :D proponuje bardziej rozwijac ten temat, ja np w tym tygodniu przegralem cos ponad 50zl. Na kazdym kuponie jeden mecz mi nei siadl :/ Jakby te wszyste przegrane mecze nei mogly byc na jendym kuponie :D
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 26 wrz 2007, o 18:26


Proponuje abyscie sie pochwalili dzisiejszymi kuponami, ktore napewno postawiliscie :)
Ja na dzis obstawilemtaki kupon:

1. BayernM-Cottbuds 1 1.15
2. Palermo-Milan 2 2.1
3. Barcelona-Zaragoza 1 1.35
kurs ogolny 3.26 PLN
stawka:10 PLN
Maks Wygrana 29,30 PLN

i ovstawilem 2 identyczne kupony wiec za 20zl jest do wygrania 58.60 PLN o ile umiem liczyc ;p
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 wrz 2007, o 20:00


same pewniaki Pluszu :)
Obrazek
<<

seth88

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: California :)

Postdodano 27 wrz 2007, o 21:27


ja dzisiaj za małą kase bo w sumie nie było takiej genialnej oferty ale jestem 50zł do przodu. gram kilka lat.raz do przodu raz do tyłu jak każdy chyba :) ale doświadczenie owocuje :) ostatnio gram mniej, przeważnie w weekend kuponik za jakieś 3dyszki z kursem 15-30 i nawet dobrze na tym wychodze :)
dzisiaj grałem troche hokeja ruskiego , finskiego ,szwedzkiego i ten jeden z austriackiej :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 wrz 2007, o 22:43


seth88 napisał(a):dzisiaj grałem troche hokeja ruskiego , finskiego ,szwedzkiego i ten jeden z austriackiej

dla mnie to czarna magia. PReferuję tylko piłkę nożną :)
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 29 wrz 2007, o 00:12


Ja tez tylo pilka,czasami tez tenis. Ale mam zamiar chyba zakonczyc moja przygode z bukmacherka. U mneie wygladalo to ze raz do przodu 5 do tylu... w tamtym tygodniu przegralem z 60zl (dla mnie, niezarabiajacego ucznia jest to gruba kasa) . Nie wiem wczesniej z 2/3 lata temu latwiej bylo obstawiac, faworyci wygrywali i kursy dobre, a teraz wszystkiego mozna sie spodziewac....
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, o 00:13 przez Pluszu, łącznie edytowano 1 raz
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 30 wrz 2007, o 18:15


jaki jest najlepszy buk w sieci?
Jaka tam jest minimalna wpłata i jak chcecie to podajcie linki z reffem
Obrazek
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 30 wrz 2007, o 23:02


Ja tez tylo pilka,czasami tez tenis. Ale mam zamiar chyba zakonczyc moja przygode z bukmacherka. U mneie wygladalo to ze raz do przodu 5 do tylu... w tamtym tygodniu przegralem z 60zl (dla mnie, niezarabiajacego ucznia jest to gruba kasa) . Nie wiem wczesniej z 2/3 lata temu latwiej bylo obstawiac, faworyci wygrywali i kursy dobre, a teraz wszystkiego mozna sie spodziewac....


Masz motywacje żeby sie odegrać ;] Kocham to zdanie, zawsze przy porażce je powtarzam :] Jak nie masz wolnej kasy, to graj za 5 zł to co chciałeś zagrać za 30, zysk mniejszy ale przy stracie nadal masz kase. Jak coś wygrasz z 5 to dopiero inwestuj grubiej. Ja tak robiłem kiedyś jak nie miałem kasy i jakoś sie udawało. Tera zacząłem znowu grać ostro, tak to przez 1,5 roku jak byłem w pobliżu to wstępowałem. Dzisiaj trzy kuponiki za 31 zeta w sumie. Jedna wtopa niestety (Milan :/), z dóch pozostałych 93 złote wyjęte, czyli troche do przodu. Tera we wtorek na LM. Zapodam typki jak se przygotuje :] Powodzenia wszystkim "hazardzistom" :P
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 8 paź 2007, o 23:59

Re: bukmacherka ...


Elo
Dawno nie pisałem."Pluszu"gram za prawdziwe pieniądze co widać na załączonych obrazkach.I daj sobie luzu ze zbieranina "pewniaków" po 1.10-1.30,tylko najlepiej przemyślane single o konkretnym kursie za większą kasę.A już w żadnym wypadku nie należy kierować się chęcią odegrania bo to prowadzi do zguby.
Chcesz dobrych rad i typów to zapraszam na forum oraz na mój blog



A to kilka na osłodę z niedzieli


Obrazek

Obrazek

Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 paź 2007, o 22:13

Re: bukmacherka ...


twój sposób to typowy ryzyk fizyk.
Ostatni mi nie siadł Liverpool (bo zremisował)
Schalke (Przegrało a co prawda miało najniższy kurs w kuponie).
Dobrze, że nie obstawiłem Niemcy Izreal (U21) dzisiaj ... zresztą taki meczyk z podtekstem. Kurs na Niemcy był niski a i tak zremisowali...
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 13 paź 2007, o 15:13

Re: bukmacherka ...


"Taifun" jeśli uważasz że obstawienie jednego przemyślanego spotkania za większą stawkę to jesteś w wielkim błędzie.Chłopie tak należy grać.Nie wiem czemu uważasz że ManCity -Boro lub Newcastle-Everton obstawiałem na ryzyk fizyk.Możesz mi to wyjaśnić.To że wtopiłeś na meczu Izrael - Niemcy to wiesz tak bywa,zagrałeś mecz młodzieżowych reprezentacji a tam wszystko jest możliwe
A tak na marginesie to dziś proponuje zagrać na Chorwatów,Izrael poważnie osłabiony.Ja zagrałem dość grubo i liczę iż mnie na szaro nie zrobią.

"Taifun" czekam na odpowiedź-wywiązała się nam ciekawa dyskusja,może jeszcze ktoś się wypowie.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 paź 2007, o 19:03

Re: bukmacherka ...


ja słyszałem opinię, że lepiej grać systemem kilka kuponów za mniejszą stawkę i do tego dużo meczy. Ja narazie to próbuje bo za większą boję się...
Trening czyni mistrza.
Co do Izraela to nie obstawiłem bo wystarczy popatrzeć kto gra: Niemcy - Izrael :P
Chodziło mi o to, że co kilka meczy zdarza się wypadek przy pracy dlatego nie polecam stawiać za 90%-100% kwoty jaką posiada się na koncie. Gdyby nie siadło można tą drugą połowę znowu na pewniaka postawić i lost się wyzeruje :D...
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 13 paź 2007, o 19:45

Re: bukmacherka ...


Nie wiem gdzie to wyczytałeś lub kto ci to powiedział,ale jak dasz zarobić ładnych parę groszy bukom to może się przekonasz(zmień forum bukmacherskie).No wiesz każdy ma swój sposób,co do systemu to też jest dobry aczkolwiek JA uważam że minimalna wygrana powinna przekraczać stawkę.Możesz próbować tak grać ,ale po czasie się przekonasz iż większość takich kuponów wywali ci mecz o najniższym kursie.A ryzyko jest zawsze tylko zwróć uwagę iż im więcej meczy tym większe ryzyko na to iż któryś nie wejdzie.A co do tych meczy to poniżej screen z moimi analizami,które podałem na forum:
Obrazek



Tak więc jak przeczytasz to dowiesz się czemu grałem za większą stawkę dość pewne mecze(bynajmniej dla mnie).Ja nie mówię iż jestem świetny i wszystko trafiam,ale twierdzę iż warto mieć dobre info do typu,a nie kierować się kursem.Tak na marginesie każdy sposób jest dobry który przynosi zyski.

P.S:podglądasz lub udzielasz się na jakimś forum bukmacherskim?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 paź 2007, o 12:37

Re: bukmacherka ...

http://www.forum.bukmacherskie.com/foru ... y.php?f=43
Właśnie często przegrywam mecze, które mają najniższe stawki :S
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.