Postdodano 27 sty 2007, o 18:32

BSG - Spoilery

Żeby nie zaśmiecać tematów o odcinkach, tutaj można wrzucać spoilery, które nie wiadomo, gdzie umieścić, bo nie ma podanego odcinka :)

Twórcy serialu Battlestar Galactica wyjawili w niedawnym wywiadzie dla Chicago Tribune, że z końcem trzeciego sezonu z serialu odejdzie jedna z głównych postaci. W rozwinięciu newsa znajduje się spoiler.
Od razu zaczęły się pojawiać plotki. Wg niektórych może to być od początku kontrowersyjna postać Starbuck. Z informacji z planu wynika, że ukończyła kręcenie ostatnich odcinków wcześniej niż inni i opuściła plan.
Według zapowiedzi Eicka w odcinku Maelstrom ma nastąpić nieoczekiwany zwrot i będzie to historia pisana dla Starbuck. Producent potwierdził, że załoga straci ważną osobę, a Kara jest zaliczana do ich grona.
Producent dodał, że nie tylko na historii Starbuck skupią się pod koniec sezonu. Drugim ważnym bohaterem będzie dr Gaius Baltar, który trafi przed sąd. W tym wątku również ważne będzie stanowisko Lee, które różnić się będzie od powszechnie wyznawanego.