Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Bones » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 gru 2006, o 19:17

Bones

BONES
Obrazek

DR. TEMPERANCE BRENNAN (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI SEELEY'em BOOTHem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są bezużyteczne.
Będąca nieco na bakier ze współczesnym światem (kompletny brak obeznania z pop kulturą czy niezrozumienie cytatów filmowych i slangu) często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych.
Razem z nią w śledztwach pomagają jej przyjaciele z Jeffersonian:
ANGELA MONTENEGRO (Michaela Conlin), artysta-plastyk tworząca trójwymiarowe hologramy miejsc zbrodni i hipotetycznych jej przebiegów; ZACK ADDY (Eric Millegan), asystent Brennan, któremu wysokie IQ przeszkadza w ukończeniu kilku doktoratów. 'Wesołą gromadkę' zamyka DR. JACK HODGINS (TJ Thyne), specjalizujący się w owadach i minerałach, wielki zwolennik teorii spiskowych. //Opis z filmweb//

***
Świetny serial genijalne zwroty akcji i spora dawka humoru.
Kto go ogląda ??
W tej chwili idzie drugi sezon na FOXie i jest chyba nawet lepszy od pierwszego.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez sufer, łącznie edytowano 6 razy
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 8 lut 2007, o 13:20


Ten serial ma jakiś główny wątek, czy jest to jeden z seriali każdy odcinek o innej sprawie??
Bo z takich oglądałem numb3rs i mi sie znudziło :P Równie dobrze taki serial jak numbers mogli by puscić od końca bo praktycznie żadnego wpływu na sie nie mają te odcinki:P
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 lut 2007, o 13:29


Ma pewne motywy wspólne, tzn spójną fabułę ... ale jeżeli spodziewasz się fabuły połączonej jak w PB czy 24 to się zawiedziesz ... niektóre odcinki posówają historię do przodu ale większość opowiada o śledztwach z tylko niewielkim rozwinięciem spraw dotyczących głównych bochaterów. Jednak serial wg. mnie jest zrealizowany bardzo dobrze miło sie go ogląda i jest naprawde dobrym serialem kryminalnym /zdecydowanie lepszy niż Numb3rs/, 2 seria jest bardziej oparta o wspólny wątek niż pierwsza. Lubie sobie go obejrzeć chociaż nie wciąga mnie tak jak PB, Heroes czy 24.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 8 kwi 2007, o 19:22


rewelacyjny serial. Oglądałam na tv4, ale jak to oni, emitowali odcinki w zmienionej kolejności :/ więc przeniosłam się na komputer :D serial się świetnie ogląda, bardzo fajne postaci i ogólniej jest super :cool:
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 17 kwi 2007, o 15:32


Zaczęłam go oglądać ale niczym specjalnym mnie nie urzekł,jak dla mnie jest mało ciekawy wolę serię CSI to dopiero jest coś :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 8 lis 2007, o 00:25

Re: Bones


ogląda ktos 3 sezon? :D
Bones w kostiumie Wonder Woman na Halloween była boska :D a przebranie Bootha ;D
<<

mada

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 2 maja 2008, o 14:12

Re: Bones


super serial gorąco polecam naprawde
Kłótnie Tempe i Bootha są zarąbiste :)
powiem tylko ze troche minęło jak mogłam zacząc jesć oglądajac ten serial :P
<<

Zerach

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 30 maja 2008, o 12:00


U, tak mało osób ogląda ten serial? ;) Ja go wprost uwielbiam! Za wszystko: humor, zagadki, klimacik, ale przede wszystkim za bohaterów. Oczywiście przede wszystkim Booth i Bones, ale pozostałych cenię prawie tak samo.

Nparwde polecam ten serial - jest świetny! :D
<<

hobbitka

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Gród Kraka

Postdodano 21 cze 2008, o 23:51

Re: Bones


Świetny jest ten serial!! Uwielbiam go!! Właśnie skończyłam oglądać 3 serię... strasznie mnie zaskoczyło zakończenie i jeszcze nie mogę go zrozumieć... ale nic więcej tu nie napiszę bo nie chcę psuć niespodzianki osobom jeszcze oglądającym ;)
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 22 lip 2008, o 20:55

Re: Bones


Parę dni temu skończyłem oglądać 3 sezon. Jak dla mnie jest dużo lepszy od poprzednich i szkoda tylko, że przez tych nierobów scenarzystów dostaliśmy raptem 15 epizodów i spartolony finał sezonu. Zupełnie nieprzekonywujący plot twist i sam finał jakby na siłę i po łebkach z braku czasu. A można go było rozciągnąć na 2-3 odcinki, bo główny wątek z Gormagonem (czy Gormogonem - przez Bootha już sam nie wiem jak się dokładnie zwał :D ) był naprawdę fascynujący i zasługiwał na dłuższe zakończenie. Może wtedy uwierzyłbym w to że .... został skuszony przez "Lorda Sitha" i przeciągnięty na Ciemną Stronę Mocy ;)
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 4 wrz 2008, o 23:05

Re: Bones


Serialik jest świetny, ale pierwsze dwa odcinki 4 sezonu jakoś mnie nie zachwyciły. Ale może sie poprawi
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 wrz 2008, o 16:45

Re: Bones


Specjalnie dla fanów plakat promujący 4 sezon:
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lis 2008, o 19:40

Re: Bones


Przenoszę do Archiwum.

bones-kosci-f573.html
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do Bones
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.