Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 24 lis 2012, o 23:32

Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki

Zapraszam wszystkich serdecznie na Watch Read Freaks!


Adres bloga: http://watchreadfreaks.blogspot.com/


Blog dopiero zaczyna swoją działalność (więcej o tym w pierwszym poście na blogu), właściwie powstał dziś.
Dla kogo? Dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki, czyli praktycznie dla każdego :)

Oprócz czytelników, szukam również osoby które chcą pisać na blogu, czyli prowadzić go razem ze mną. Jak ktoś lubi podzielić się swoimi wrażeniami, pooceniać.

,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lis 2012, o 14:15

Odp: Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki


Blog dodany do zakładek, na pewno będę regularnie sprawdzał :)
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 28 lis 2012, o 12:34

Odp: Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki


Bardzo mi się podoba ostatni artykuł Lista polecanych filmów na jesień.
Właśnie szukałem czegoś godnego do obejrzenia.
Nie wiem czy się interesujesz sci-f, fantasy, ale fajnie byłoby taki ranking wyszczególnić.
Niektórzy ludzie są fanami np. klimatu pewnego filmu i chcą wiedzieć czy istnieją podobne produkcje.
Np. istnieje coś podobnego do Cube? - przykład.

Z kwestii technicznych podoba mi się kolorystyka.
Jakoś blog Cześka gorzej się czyta ze względu na kolory.
Dobrym rozwiązaniem jest chwytliwy tytuł oraz logo graficzne.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 28 lis 2012, o 16:11

Re: Odp: Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki


torrent napisał(a):Bardzo mi się podoba ostatni artykuł Lista polecanych filmów na jesień.
Właśnie szukałem czegoś godnego do obejrzenia.
Nie wiem czy się interesujesz sci-f, fantasy, ale fajnie byłoby taki ranking wyszczególnić.
Niektórzy ludzie są fanami np. klimatu pewnego filmu i chcą wiedzieć czy istnieją podobne produkcje.
Np. istnieje coś podobnego do Cube? - przykład.


Właśnie miałam taki pomysł, żeby gatunkowo posegregować, ale ostatnio zrobiłam sobie przerwe z filmami ;p Jak znajdę więcej czasu to na pewno pojawi się taki artykuł :)
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 9 gru 2012, o 00:37

Odp: Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki


Dodałam możliwość polubienia na fb: http://www.facebook.com/pages/Watch-Rea ... 0473470732
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 5 mar 2013, o 14:22

Odp: Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki


Bardzo fajny blog, który nawet nie przypomina bloga ;p. Ma ciekawą formę i schemat. Jest wiadome co będzie na końcu każdej recenzji (ocena końcowa itp.), dlatego bardziej bym to określił jako stronę internetową :).

A tak już odnośnie treści, to dawno nie był aktualizowany. Jeśli nie masz pomysłów, to chętnie bym poczytał (i pewnie inni też) o fajnym filmie Poradnik pozytywnego myślenia. Ja już go oglądałem i nie będę zdradzał swojej opinii, ale chętnie bym o tym poczytał na WRF :).
.
<<

orzechowaaa

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 6 mar 2013, o 17:43

Odp: Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki


Miło się czyta :) Blogów o filmach i serialach jest bardzo malutko. Wszędzie tylko gotowanie i moda....
P.S. Można u Ciebie kupić jakąś reklamę?
Bez przerwy mogę oglądać serial dexter online i filmy online za darmo.

 


  • Podobne tematy do Blog dla osób, które lubią seriale, filmy i/lub książki
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.