Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Beautiful Life » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 cze 2009, o 15:14

Beautiful Life

The life of a high-fashion model appears glamorous and sexy, but as every new model quickly learns, behind the beautiful faade is a world of insecurity and cutthroat competition. Two teenage models who are about to discover this world for themselves are Raina Collins (Sara Paxton, Last House on the Left), a stunning beauty with a secret past, and Chris Andrews (Benjamin Hollingsworth, The Line), a strikingly handsome Iowa farm boy. When Raina makes an unforgettable impression at a show introducing the new line from designer Zac Posen (appearing in a cameo role), she steals the spotlight from her friend Sonja (Mischa Barton, The O.C.).

Sonja has been out of the country for mysterious reasons and is now desperate to reclaim her standing as the reigning supermodel. While Raina and Sonja live at the top of the fashion food chain, Chris is starting at the bottom, having just been discovered by agent Simon Lockridge (newcomer Dusan Dukic) of the Covet Modeling Agency, which is owned by former supermodel Claudia Foster (Elle Macpherson, Friends). At his first photo shoot, Chris' inexperience almost derails his career until Raina comes to his rescue, showing him how to relax and work the camera. That afternoon, Raina brings Chris to the "models' residence" where she lives along with other young hopefuls, including Marissa Delfina (Ashley Madekwe, Secret Diary of a Call Girl), Egan (Jordan Woolley, As The World Turns), Issac (Corbin Bleu, High School Musical) and the current alpha-male-model known as Kai (Nico Tortorella, Twelve). At an exclusive industry party that night, Chris is again impressed by Raina's generosity when she steps aside to make sure Sonja lands a job that will resurrect her career. However, after an ugly scene with Simon, Chris is left to question whether he can survive in this world of dangerous excess and fleeting fame.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 sie 2009, o 14:25

Re: Beautiful Life


Zdjęcia...

Łoł. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sie 2009, o 00:42

Re: Beautiful Life


Sara Paxton mi się podoba na tym zdjęciu :) Ciekawe tylko jak bardzo ją podkolorowali...

Nowe zdjęcia
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 wrz 2009, o 17:59

Re: Beautiful Life


Kolejny słodki serialik od The Cw :D
Mimo to jednak ostro oglądam 90210 i w tej jesieni pokuszę się o następne trzy seriale tej stacji. Mianowicie właśnie TBL, Melrose Place i Vampire Diares :) Z tych trzech to właśnie ten ostatni jest chyba najbardziej wyczekiwany przeze mnie.
trust him... he's a doctor!
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 17 wrz 2009, o 18:48

Re: Beautiful Life


No pierwszy odcinek był dobry. O ile Melrose Place odstawiłem po pierwszym odcinku o tyle ten serial będę oglądał. Tyle ładnych modelek tam się przewala :D No i oczywiście Mischa Barton, chyba każdy, kto ogląda ten serial, robi to dla niej :hearth

Obrazek

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 19 wrz 2009, o 13:51

Re: Beautiful Life


Jestem po pilocie i jak na razie moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Wkurza mnie już postać Mischy Barton, ale to dlatego, że ona sama w sobie jest dla mnie wkurzająca. Postać grana przez Lylę z Dextera 2 sezonu też już mnie denerwuje. :P Szkoda, że ten chłopak ją pocałował. :(
Najbardziej z postaci podoba mi się Chris i Raina. Ten Cole też jest dobry. :P Cios Chrisa był bardzo uzasadniony. :D
Czekam na następne odcinki, mam nadzieję, że serial się przyjmie i nie skończy się na kilku odcinkach.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 19 wrz 2009, o 22:20

Re: Beautiful Life


Zaskoczyła mnie słaba oglądalność pierwszego odcinka. Jedynie 1.46 mln
Mam nadzieje, że oglądalność wzrośnie, bo to jest naprawdę bardzo dobry serial, nie chciałbym żeby zaprzestali emisji, alb skończyło się na jednym sezonie

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 wrz 2009, o 13:34

Re: Beautiful Life


Bardzo mi się spodobał pilot. Bardziej niż MP i Vampire Diaries.
Mam nadzieję, że oglądalność się poprawi i nie zdejmą tego serialu.
Zapowiada się obiecująco :)

Promo 2 odcinka
trust him... he's a doctor!
<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 20 wrz 2009, o 21:18

Re: Beautiful Life


Mam całkowicie inne odczucia po obejrzeniu pilota. Dla mnie TBL jest o wiele słabsze od MP czy nawet VD. Serial bez klimatu i przewidywalny ( zwłaszcza ten pocałunek Chrisa i Rainy na końcu) Minimalnie zainteresowała mnie postać Mishy Barton, ale to by było na tyle.
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 22 wrz 2009, o 19:12

Re: Beautiful Life


Dean ... oni się nie pocałowali jak już do tego prawie doszło to Rain powiedziała coś;) i poszli na górę.

A serial super! podoba mi się:) Taki fajny o modzie elegancki
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 25 wrz 2009, o 16:26

Re: Beautiful Life


Drugi odcinek równie dobry jak pierwszy. Boję się jednak, że serial zostanie anulowany (zwłaszcza, że TheCW zamówiło więcej odcinków dla WD i MP). Znowu słaba oglądalność. Serial ma niestety dużą konkurencję w godzinie jego nadawania tydzień temu America’s Got Talent a ostatnio Criminal Minds oraz nowe Modern Family i Cougar Town. Zresztą przy drugim odcinku odeszło pół miliona widzów. Melrose Place również spadła widownia (podobnie o pół miliona).

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 wrz 2009, o 09:11

Re: Beautiful Life


The Beautiful Life anulowane!

Szkoda :( ale mogłem się tego spodziewać prędzej czy później po wynikach oglądalności...
Póki co oglądnąłem 2 odcinki i serial się rozkręcał. No i raczej już trzeciego nie obejrzymy.
trust him... he's a doctor!
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 26 wrz 2009, o 10:28

Re: Beautiful Life


Właśnie przeczytałem ta informację. Straszna szkoda. Zamiast tego będą puszczać Melrose Place (koszmar). TheCW nigdy nie anulował tak szybko serialu. Melrose Place ma przecież przy drugim odcinki tyle samo widowni co TBL przy pierwszym a o ni zakupili kolejne odcinki. Fajni MP powinni się również obawiać, że jak spadnie oglądalność to serial również zostanie anulowany.
Uważam, że się za bardzo pośpieszyli z tą decyzją.

Obrazek

<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 26 wrz 2009, o 12:43

Re: Beautiful Life


CW chce dać jeszcze szansę Melrose Place i zapewne liczy, że może go uratować największa gwiazda wersji oryginalej czyli Heather Locklear. To właśnie postać Amandy uratowała serial Spellinga i w dużej mierze dzięki niej otrzymał miano kultowego.

Wracając do TBL to według mnie była najgorsza premiera z wszystkich seriali, które obejrzałem w tym sezonie także informacja, że serial anulowano jest dla mnie obojętna.
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 27 wrz 2009, o 22:34

Re: Beautiful Life


Takie bajki jak 90210 Melrose Place i TBL nie są chętnie oglądane przez amerykanów ;)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 wrz 2009, o 03:12

Re: Beautiful Life


Takie bajki jak 90210 Melrose Place i TBL nie są chętnie oglądane przez amerykanów


Mi się wydaje, że to po prostu zależy od stacji. CW ma niską oglądalność w porównaniu z innymi stacjami. The OC było na Fox, a przecież też tak naprawdę taka bajka. ;)
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 30 wrz 2009, o 17:25

Re: Beautiful Life

The O.C było genialne :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Beautiful Life
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.