Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Gdańsk mieszkanie Off-topic 423

Argumenty za legalizacją narkotyków » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

<<

Taifun

Administrator

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 paź 2010, o 23:50

Argumenty za legalizacją narkotyków

Ostatnio politycy znaleźli sobie inny motyw do odwrócenia naszej uwagi od zadłużania Państwa i zwiększania podatków na armię urzędników - narkotyki i dopalacze.
Wszyscy znamy argumenty dlaczego narkotyki należy zakazać ale nikt nie wie, że przynosi to odwrotny skutek. Jeśli chcesz być obiektywny w tej sprawie zapoznaj się ze wszystkimi argumentami.

Oświadczenie dopalacze.com z ostatnich dni: http://pokazywarka.pl/9sgxhe/

Co sądzicie o tym? Każdy kij ma dwa końce jak widać ale który "lepszy"?
Obrazek
<<

Chris

Ekspert

gadu:
11098624

Postdodano 5 paź 2010, o 18:27

Re: Argumenty za legalizacją narkotyków

Taifun napisał(a):Wszyscy znamy argumenty dlaczego narkotyki należy zakazać ale nikt nie wie, że przynosi to odwrotny skutek.

Więc jeżeli narkotyki byłyby legalne to nikt by ich nie brał?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

2fast4you

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
Sons of anarchy

gadu:
4252753

Postdodano 5 paź 2010, o 18:32

Odp: Argumenty za legalizacją narkotyków

Wedlug mnie to kolejna szansa dla rzadu zeby sie ,,wykazal''. Teraz kazda partia na swoj plan na ,,wojne z dopalaczami''. Pomoc ludziom na sile. Osobiscie jestem z depenalizacja. Akurat mialem marsz wyzwolenia konopii w miescie ;)
<<

Taifun

Administrator

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 5 paź 2010, o 20:33

Więc jeżeli narkotyki byłyby legalne to nikt by ich nie brał?

YYY... Chyba tylko przeczytałeś mój opis a nie obejrzałeś filmów.
Obrazek
<<

Chris

Ekspert

gadu:
11098624

Postdodano 5 paź 2010, o 20:36

Nie oglądałem, ale z tego co napisałeś wynika, że jeżeli narkotyki byłyby legalne to nikt by ich nie brał.
Czyli żeby to 'zrozumieć' musze obejrzeć filmy?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Taifun

Administrator

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 5 paź 2010, o 20:44

Po to podałem filmy bo ciężko jest rozpracować taką kwestie w kilka zdań. Zresztą filmy nie są długie i fajnie się ogląda.
Obrazek
<<

alvaro

Przyjaciel forum

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 4 mar 2011, o 00:08

Narkotyki powinny być legalne, a jeśli to nie rozumiem dlaczego benzyna, alkohol, kawa, czekolada, internet itp. legalnym jest...
<<

slawekwch

Użytkownik

Ulubiony serial:
Skins

Postdodano 26 lip 2011, o 18:17

Fani legalizacji - typowi wybory Korwina. Wszyscy to oczywiście znawcy ekonomii i psychologii ...
<<

patrynia

Użytkownik

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 28 lip 2011, o 09:27

Ja nie należę do jakiegoś szemranego towarzystwa a jednak gdybym chciałą załatwić sobię narkotyki i to nie tylko trawę wiedziałabym z kim i gdzie pogadać. Także czy narkotyki są zakazane czy nie i tak jest do nich dość łatwy dostęp.
Wszystko zależy jakim kto jest człowiekiem. Ja jestem taka, że sądze, że jeżeli coś jest zakazane - w tym wypadku narkotyki - to znaczy, że jest złe i nawet jeśli gdzieś na imprezie się pojawiają to ja uciekam jak najdalej - mam zakodowane w głowie coś w stylu : raz się wciągniesz, dasz se w żyłe to się uzależnisz i nie będziesz mógł z tego wyjść.
Ale są też ludzie, którzy myślą sobie - hm.. coś jest zakazane, muszę tego spróbować.
To rzecz charakjteru i osobowości. Ale przyznaje, nie wiem gdzie i kiedy u mnie trawka przeszła na jasną stronę mocy i nie uważam jej za wielkie zło. Właściwie to wcale nie uważam jej za złą. Ale od czasu do czasu . I tu znowu kwestia charakteru i osobowości. Są ludzie, którzy jak zaczną to nie mogą skończyć. A są tacy co spróbują i będą popalać okazjonalnie.
Nie wydaje mi się żeby samo popalanie trawki implikowało fakt, że ktoś od razu stanie się ćpunem i zacznie dawać sobie w żyłę żeby poczuć coś mocniejszego. Gdyby tak było to nalezałoby zakazać sprzedaży alkoholu bo ludzie by się nim szybko nudzili i próbowaliby pić spirytus itp. dla mocniejszych doznań.

Co do samej legalizacji -ja jestem za jeśli chodzi o trawkę (a od strony ekonomicznej slawku - jaki to byłby przychód do budżetu!). Ale jednak byłabym na nie jeśli chodzi o twarde narkotyki - patrząc na to od strony matki, którą jestem, po prostu nie chciałabym żeby mój syn w przyszłości mógł pójśc do sklepu i tak po prostu kupić pół kilo marchewki, dwa kartony mleka i 3 gramy koki. Z tej przyczyny, że uważam - nie wiem czy to prawda czy nie, po prostu takie mam przekonanie - że narkotyki takie jak hera czy kokaina uzależniają dużo szybciej niż nikotyna czy alkohol.
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

flavio8

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
Married with children

gadu:
43411

Postdodano 29 kwi 2013, o 20:31

Nigdy nie brałem i nie będę brał od tego zacznijmy. Jestem jednak za pełną legalizacją. Jeśli człowiek jest dorosły to sam powinien decydować o swoim życiu. Jeśli ktoś chce brać takie gówno to jego sprawa. Tylko niech rodzina płaci za leczenie takiego delikwenta jeśli sam na siebie nie jest już w stanie robić.
<<

jaromirkurski

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
Pierwsza Miłość

gadu:
6765532

Postdodano 28 sty 2016, o 11:15

Może nie powinny być do końca legalne, ale jeśli ktoś ma dla siebie 1gram to nie powinien iść za to do więzienia.
<<

jacekbalcerzak

Nowy użytkownik

Ulubiony serial:
Pierwsza Miłość

gadu:
645221

Postdodano 5 lut 2016, o 15:37

Myślę, że na początek medyczna marihuana powinna być legalna. Należy chorym ulżyć trochę w cierpieniu.