Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Ana-Lucia Cortez » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 29 lis 2006, o 16:19

Ana-Lucia Cortez

Poznajemy ją we wspomnieniach Jacka. Oboje spotkali się w barze na lotnisku przed odlotem (tym samym, co pozostali rozbitkowie). Jak się okaże, przeżyła katastrofę. Przed trafieniem na wyspę była policjantką. Znalazła się w grupie rozbitków z tylnej części samolotu. Została przywódczynią. W jednym z odcinków pod koniec wędrówki strzeliła bez zastanowienia do *******, któr* pojawił? się zza zarośli. Potem dołącza do rozbitków. Nie zaprzyjaźniła się z żadnym z "naszych" rozbitków. Jedynym jej przyjacielem w serialu jest tajemniczy Mr. Eko. Potem w dalszych odcinkach nawiązuje przyjaźń z Jackiem.
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 29 lis 2006, o 21:49


Szkoda ze jednak ginie...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 lis 2006, o 15:55


straszny babsztyl.. ale jak wyszła ta sprawa z ciążą to mi troszkę żal jej było
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 30 lis 2006, o 18:27


Moja ulubiona postać kobieca w Zagubionych, szkoda, że już nie żyje :( . Silna, odważna, pewna siebie i ładna kobieta :D . Według mnie bardzo pasuje do Jacka ;) (lub jak kto woli - pasowała).
<<

orhio

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 28 gru 2006, o 11:21


fajna postac... no coz ale ginie z wlasnej winy... nigdy nie dawaj nikomu broni :P
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 28 gru 2006, o 12:52


no szkoda, że zgineła... i to w takim momencie, kiedy zaczęłam ją lubić
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

lezka237

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Z Zalesia

Postdodano 26 sty 2007, o 21:31


Ja tam jej nie lubiłem za to że zabiła Shannon, :shoot:
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lut 2007, o 22:59


jej nie lubiłem, no ale szkoda, że ginie, ona by im się tam przydała. Nawet nie pamiętam jak zginęła :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

ann...

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 8 mar 2007, o 20:44


a ja przeciwnie- lubiłam. trochę brakowalo jej luzu, była policjantką i to bylo dla niej wszystkim. ale była fajna- taka twarda babka z klasą :)
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 mar 2007, o 02:27


Zastanawiam się wciąż czemu Ana Lucia musiała zginąć,była taka fajna.Lubiłam ją mimo że zabiła Shannon ale była naprawdę dominującą kobietą,twardą i zasadniczą.Źle się stało no ale cóż może się jeszcze pojawi.
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 mar 2007, o 16:11


Na początku za nią nie przepadałem ale wkońcó się do niej przekonałem i mi się spodobała a to nagle ... edn.
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 25 mar 2007, o 18:29


Nigdy jej nie lubilem - miala taki strasznie krzywy usmiech :/
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:08


Nie lubie aktorki toteż nie podoba mi się rola jaką tutaj zagrała.
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 18 kwi 2007, o 16:37


Tez mi zal ze nie zyje:/ Moglaby jeszcze wiel wnieść do serialu... a shannon nie lubial :P wiec nie było mi jej żal :)

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.