Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

America's Next Top Model (TV Show) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 7 maja 2011, o 14:34

Odp: America's Next Top Model (TV Show)

pokażcie ją :D

Obrazek

<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 30 maja 2011, o 20:10

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


Fajny ten program, dzisiaj zacząłem oglądać sezon 6, tak zacząłem od środka bo w sumie nie wiedziałem czy w ogóle mi się spodoba czy nie. I muszę przyznać, że od razu mi się spodobało. :P
Ogląda się z dużym zaciekawieniem co będą robić dalej dziewczyny i która odpadnie. Styliści potrafią naprawdę z dość średnio wyglądających dziewczyn zrobić prawdziwe anioły, efekty są niesamowite.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 30 maja 2011, o 21:07

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


oglądasz online, ściągasz czy jak ? :P bo ja dopiero od 10 sezonu oglądałam ;p a nie moge linkow do ściągnięcia znaleźć do wczesniejszych.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 maja 2011, o 21:53

Re: Odp: America's Next Top Model (TV Show)


kandziak napisał(a):pokażcie ją :D


Obrazek

proszę Kandziak! :P
trust him... he's a doctor!
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 30 maja 2011, o 22:38

Re: Odp: America's Next Top Model (TV Show)


justin napisał(a):oglądasz online, ściągasz czy jak ? :P bo ja dopiero od 10 sezonu oglądałam ;p a nie moge linkow do ściągnięcia znaleźć do wczesniejszych.

Ściągam, chciałem oglądać online ale jakoś nie chciało mi się szukać, znaczy przejrzałem kilka stron ale nie działało.
Szczerze to nie sprawdzałem jak jest z tymi najstarszymi sezonami, po prostu wybrałem sobie na cel 6-ty :P i wpisałem Americas Next Top Model season 6 na jednym z serwisów z torrentami i znalazło :P Cały sezon miał 4,5 GB czy jakoś tam.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 30 maja 2011, o 22:40

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


aaa, torrenty... nie korzystam z tego...
ej weź T., na tym zdjeciu akurat ładnie wyszła :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 maja 2011, o 22:43

Re: Odp: America's Next Top Model (TV Show)


justin napisał(a):ej weź T., na tym zdjeciu akurat ładnie wyszła :D


to dla kontrastu zamieść to Twoim zdaniem najbrzydsze :P
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 maja 2011, o 11:51

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


no wiesz, nie chodzi o to, że ona brzydka, tylko o to, że na modelkę się imo nie nadawała ;p tylko tyle.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 31 maja 2011, o 15:10

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


Znalazłem 13 sezonów w jednym torrencie jakby ktoś był zainteresowany kiedyś tam. Rozmiar 55.7 GB
http://thepiratebay.org/torrent/5401220 ... erica____s
Ja pobieram, bo program mnie wciągnął niesamowicie, od wczoraj obejrzałem 8 odcinków, no ale to nie koniec dnia, może dzisiaj skończę cały sezon :P
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 31 maja 2011, o 16:08

Re: Odp: America's Next Top Model (TV Show)


justin napisał(a):no wiesz, nie chodzi o to, że ona brzydka, tylko o to, że na modelkę się imo nie nadawała ;p tylko tyle.


ja też nie sądzę, że ona jest brzydka :P ale jestem ciekawy zdjęcia najsłabszego wg Ciebie :P
trust him... he's a doctor!
<<

Carver

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Nip/Tuck

Postdodano 16 wrz 2011, o 13:05

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


Zacząłem oglądać w ubiegłym roku, by sprawdzić, czy polska wersja bardzo różni się od oryginału. Obejrzałem wszystkie sezony od 4 do 16, zostały mi tylko trzy pierwsze. Program jest rewelacyjny, ogląda się bardzo przyjemnie, świetne sesje, modelki, zadania. Mam swoje faworytki zawsze, którym kibicuję od początku i w większości nieźle im wiodło się w programie. :3

Wczoraj obejrzałem 1 odcinek edycji all-stars, widział ktoś?
Do tej edycji wzięli w większości barwne osobowości. Jedna z nich ma już 30 lat :3 Nastawili się raczej na szoł i afery, bo wzięli modelki znane z najbardziej dzikich akcji. Jedna znana jest z oddawania moczu w spodenki na sesji, ta sama upijała się i odwalała jakieś chore akcje. Jedna zrobiła drugiej awanturę o to, że ukradła jej batoniki i w akcie zemsty wylała jej napoje energetyczne do zlewu :3 Następna w edycji, w której brała udział miała jeszcze męskie narządy płciowe i była przed operacją <3 teraz jest już po :3 Kolejna jest lesbijką, następna farmerką, kolejna wygląda jak transseksualista <3 jeszcze jedna tańczyła na panelu disco <3 Jedna taka typowa bijacz, której nikt nie lubił <3 Jedna Diva.Na szczeście jest jedna taka o zajebistych wielkich oczach, która wygląda jak lalka <3 Na razie moja faworytka, jedna z dwóch.

Moja lista All Stars wyglądałaby zupełnie inaczej i tylko dwie z tych modelek, któe są w sezonie 17 by się na niej znalazły. : [ Jednak nie skreslam tego sezonu, bo może mnie zaskoczą. :3
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 18 wrz 2011, o 13:57

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


hahahaha wybuczeli Alexandrie xD brawo! trochę się zaskoczyłem jak ją ujrzałem.
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 wrz 2011, o 16:45

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


a ja nie byłam zaskoczona :P w końcu było pewne że została zapamiętana przez wszystkich :D
ja powiem jedno.
Allison is back! :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 wrz 2011, o 22:25

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


Laura wyglądała ślicznie na zdjęciu! i w ogóle świetna była!
no i podobało mi się zdjęcie Alexandrii, chyba 1 w jej karierze. ale nie mogłam jak się rozpłakała bo jej włosy ścięli i jej się to podobało. jakby to było zakazane wcześniej xD
w sumie spoko, że odpadła ta co odpadła.
aaa, i jeszcze. Nigel na końcu z wygoloną głową xDXDXDXD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 23 wrz 2011, o 22:39

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


A wg. mnie to zdjęcie, które wygrało nie było najlepsze :P I szkoda, że ona odpadła, polubiłem ją :D I zdjęcie Alexandrii <3

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 30 wrz 2011, o 23:38

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


fajny odcinek, bardzo ladnie zdjęcia powychodziły, praktycznie każdy ładnie wyszedl na zdjęcui :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 3 lis 2011, o 21:46

Odp: America's Next Top Model (TV Show)


super odcinek :D piosenki wyszły naprawdę fajnie :D strasznie podobało mi się to, że ten raper był taki oczarowany Allison xD a jak Allison wygrała, to pewnie Lisie się nóż w kieszeni otworzył xD xD haah! taka pewna siebie była xD wkurza mnie xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 8 gru 2011, o 22:46

Odp: America's Next Top Model (TV Show)

Lisa wygrała... to jest jakiś żart xD w ogóle jakieś 95% ludzi komentujących na fb jest niezadowolonych z wyboru xD
A Angelea została zdyskwalifikowana z programu... poczytałam trochę i ludzie mówią, że wygrała program i napisała na fb czy gdzieś tam, ze wygrała przed wyemitowaniem odcinka... ale ile w tym prawdy to nie weim.
w każdym razie beznadziejnie.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do America's Next Top Model (TV Show)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.