Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Ally McBeal » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 paź 2010, o 16:51

Ally McBeal

Tytułowa bohaterka serialu Ally McBeal (grana przez Calistę Flockhart) z zawodu jest prawnikiem, ma około 30 lat i pracuje w fikcyjnej bostońskiej kancelarii prawniczej Cage & Fish, prowadzonej przez jej kolegę z czasów studiów (Richard Fish – grany przez Grega Germanna) i jego wspólnika (John Cage – Peter MacNicol). W firmie Ally spotyka swoją pierwszą miłość – z Billym spędziła swoje dzieciństwo, z nim dorastała; rozłączyły ich odległe miejsca studiów, chociaż kierunek ten sam – prawo. Billy Thomas (Gil Bellows) jest już żonaty, a jego żona (Georgia Thomas – w tej roli Courtney Thorne-Smith) również pracuje w kancelarii Richarda.

Każdy odcinek serialu opowiada o innej sprawie sądowej, którą zajmuje się Ally i jej przyjaciele z kancelarii Cage&Fish. Ally jest osobą z bogatym życiem wewnętrznym, ma dużą wyobraźnię i jest osobą wrażliwą, choć potrafi również dogryźć, co sprawia, że serial nie jest monotonny, wręcz potrafi rozbawić, chociaż zdarzają się również akcenty melodramatyczne.

Obrazek




Dziś o 19:00, na TVN7 będzie emitowany pierwszy odcinek. Nic nie wiem o tym serialu, but I'll give it a shot, dużo dobre o nim słyszałem.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 paź 2010, o 12:01

Odp: Ally McBeal


pamiętam, że jak byłam w podstawówce to leciał w tv, czasem zerkałam przy odrabianiu zadania domowego :P dziwaczny był dla mnie :P i raczej dla dorosłych
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 18 paź 2010, o 10:03

Odp: Ally McBeal


Oglądałam to dawno temu i mnie się podobało, mało już jednak pamiętam. A że był czasem 'dziwaczny' to fakt :lol:
.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 paź 2010, o 18:07

Odp: Ally McBeal


Ja oglądam, co prawda nie na TVN7, bo nie moge znieść lektora i serial jest naprawde świetny. Nie widać, że robiony ponad dziesięć lat temu, jakbym nie wiedział to pewnie bym się nie domyślił. :P Fabuła jest naprawde świetna, Ally jest mistrzem, a Calista gra kapitalnie. Bardzo zabawne, ale momentami poważne.
I ja już jestem wiernym fanem Ally/Billy, tylko, że obawiam się, że Georgia nie odejdzie...

Ja polecam.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do Ally McBeal
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.