Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

7x23 - Moving On » House M.D » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 maja 2011, o 16:49

7x23 - Moving On

Spoiler:

23.05. 2011

___________________________________

I kolejny finał serialu w tym sezonie. :P
Odcinek podobał mi się, tak na poziomie finału 6 sezonu.
Sam przypadek był taki sobie, ale pomysł wykorzystania House w "przedstawieniu" pacjentki był świetny. :P
Do tego podobało mi się totalne poświęcenie całej uwagi House'owi w tym odcinku.
Chociaż Taub dostał również fajną scenę. :D :D Ten to ma szczęście, scena z Rachel mnie rozwaliła! :P :P

Wilson i Cuddy próbujący "uratować", wywołać gniew House'a, pokazanie jego prawdziwych uczuć; doigrali się w końcówce odcinka. :P
Może było to trochę przesadzone, ale cieszę, że właśnie tak to przedstawili.
House na plaży (świetne ujęcia), ciekawe gdzie teraz zacznie "nowe" życie. :P Czekam z niecierpliwością na ostatni sezon, nr 8. Mam nadzieję, że twórcy zaserwują nam serię, którą na długo będziemy wspominać, o wspaniałym finale całego serialu.

Przytoczę w tym momencie cytat pochodzący z recenzji tego odcinka na stronie Hatak.pl napisanej przez Andrzeja Rogosia: "Przepełnia mnie też dziwny optymizm, że kolejny finał sezonu tego serialu, będzie znacznie lepszy... A zresztą, nawet jeśli będzie jeszcze gorszy od tegorocznego, to nie martwmy się, po finale "Zagubionych" na niczym raczej się już i tak nie zawiedziemy." Zgadzam się z autorem w 100%. :D
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 25 maja 2011, o 23:32

Odp: 7x23 - Moving On


Sezon 7 bardzo dobry. Miał kilka naprawdę świetnych odcinków, która śmiało można by uplasować w top 10 wszystkich odcinków, w szczególności odcinek 16. House 6 sezonem strasznie mnie znudził i już niechętnie sięgałem po ten serial ale 7 sezon wynagrodził całą tą nudę sezonu szóstego.
Co do finału to mogło być rzeczywiście troszkę lepiej, spodziewałem się czegoś naprawdę szokującego oglądając te pierwsze minuty ostatniego odcinka, zastanawiałem się co on tam takiego zrobił a w konsekwencji to co się okazało nie było aż takie straszne, no i można powiedzieć że się lekko zawiodłem za zakończeniu :P Ale pozostaję przy opinii oczywiście, że sezon bardzo dobry.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 maja 2011, o 00:07

Odp: 7x23 - Moving On


eL - Finał Lost był fajny :)

Dla mnie sezon był średni/dobry z kilkoma super odcinkami. Ale to pewnie dlatego, że już mi się przejadł ten serial i nie było Trzynastki przez większość :)
Sprawa w odcinku mi się podobała - na początku wielka niewiadomo co do pacjentki, potem okazuje się że jest to jedno z jej przedstawień i w końcu odzwierciedla ona życie Grega. Jednak to nie przypadek był najważniejszy, a relację Cuddy/House. Ja jestem zadowolony, że skończył się tak jak się skończył. On postanowił z niej zrezygnować bo widzi że jest szczęśliwa bez niego i robi coś po czym ona go znienawidzi. I się mu udaję :) Końcówka bardzo fajna jak House stoi na plaży. Owszem nie powaliło to tak jak finał sprzed 2 lat czy nawet z zeszłego roku, ale podobają mi się nowe możliwości jakie to niesie. I gdzie ten House jest? Na hawaje uciekł? :D
Taub to ma farta - nie mógł się dorobić potomka to teraz będzie miał dwóch xD Szkoda tylko, że nie było backstory dla Chase'a i 13.

 


  • Podobne tematy do 7x23 - Moving On
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.