Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

7x23 Come on Over for Dinner » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 13 maja 2011, o 12:10

7x23 Come on Over for Dinner

Spoiler:

15.05.2011
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 16 maja 2011, o 16:57

Odp: 7x23 Come on Over for Dinner


!!!!!!!!!!!!!!!
Tom i Lynette rozwód?! To dowód na to, że każdą, nawet najbardziej idealną parę to może spotkać o_O

Renee była genialna :)

Biedna Gabby, dobrze, że zatuszowali to morderstwo.

Zakończenie wątku Paula i Felicii nudne.

Ciekawe czy kolejny sezon będzie lepszy :)
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 18 maja 2011, o 19:16

Odp: 7x23 Come on Over for Dinner


sezon określam jako średni w porównaniu do poprzednich. sam odcinek finałowy też jakoś bardzo nie zachwycił. lecz podobała mi się końcówka. cztery przyjaciółki zjednały siły, żeby Carlos nie poszedł siedzieć. ciekawy jestem rozwoju wydarzeń ;) mam nadzieję, że w miarę rozkręcą przyszły sezon.

Papi z UB xD
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 maja 2011, o 00:06

Odp: 7x23 Come on Over for Dinner


Jak dla mnie pierwsza połowa sezonu świetna, bez zarzutów, baaaaaardzo mi się podobała. Po zamieszkach było gorzej, ale dalej oglądało się na poziomie. Ostatnie odcinki to dużo emocji, szczególnie ostatnia scena tego odcinka.

Ogólnie zrobili to inaczej w tym sezonie - nie czekali z wątkiem głównym do samego końca, a rozwizali go wcześniej. To nawet dobrze, bo ten odcinek był świetny.

Wątek Gabby i ojczyma dobry, bardzo dobrze, że zginał i ta ostatnia scena z tym, że Lynn, Bree i Susan przyszły ŚWIETNA! Nothing binds friends more than a secret, czy coś w tym stylu. Ja osobiscie liczę, że w przyszłym sezonie będzie właśnie więcej scen całej czwórki. I koniec głupiego wątku Carlos/Bree, co jest kolejnym plusem.

Fajny pomysł z tym przyjąciem w 4 domach. :D

Przypalenie kurczaka przez Bree i Chucka bardzo udane. xD Polubiłęm go.

Lynette i Tom... :(

Renee była dobra, i Lee też. XD

Ogólnie oceniam sezon jako bardzo dobry, zdecydowanie lepszy od dwóch poprzednich. Oby tak dalej!
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 19 maja 2011, o 11:40

Odp: 7x23 Come on Over for Dinner


Dużo się działo i jak dla mnie finał świetny. Mi się bardzo podobał, szczególnie ten drugi finałowy odcinek 23. Imprezka w czterech domach, choć każdy miał swoje sprawy na głowie to jakoś to zorganizowali, Susan biedna latała z domu do domu lecz każdy był zajęty swoim życiem.
Ogólnie podsumowując sezon, uważam że był dobry, może i były lepsze ale jak dla mnie Desperatki wciąż trzymają poziom. Nie rozumiem tych wszystkich narzekań, że kiedyś było ciekawie a teraz jest coraz gorzej. Dla mnie jest dalej tak samo ciekawie jak i było w poprzednich sezonach i nie zauważyłem aby coś się zmieniło, może Ci co tak narzekają już "najedli się do syta" i choć zupa dalej smakuję tak samo to nie mogą więcej jej w siebie wepchać :P

Ocena sezonu 9-/10
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 maja 2011, o 13:24

Odp: 7x23 Come on Over for Dinner


Haha, zgadzam się z Leviatanem co do poziomu DH - nadal jest bardzo wysoki. :D
Mi tym, czego zabrakło w dwóch poprzednich sezonach były rozwiązania tajemnic. Zero emocji i fajerwerków. W tym sezonie było jednak zdecydowanie lepiej.

Jestem ogromnie ciekawy jak poprowadzą wątek tego zabójstwa Alejandra.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 19 maja 2011, o 20:17

Odp: 7x23 Come on Over for Dinner


spodziewałam się trochę większego bum na koniec, od początku jak było pokazane ukrywane zwłok wiedziałam, kto będzie ofiara i kto zabójca ;)
Tom i Lynette ciekawe jak to będzie, jak zrobią mu romans z Renee to się chyba pochlastam. Carlos jakoś tak nienaturalnie się zachowywał pod koniec, jakby grał w teatrze. Bree i Chuck mi się podobają :) ..i właśnie dlatego nie mam guzików xD
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 31 maja 2011, o 17:32

Odp: 7x23 Come on Over for Dinner


Po tym finale sezonu jednak stwierdzam, że muszę kontynuować oglądanie "Desperatek" w następnym sezonie. :P

Świetny pomysł z przyjęciem w czterech domach. :D
Biedna Susan chodziła po domach przyjaciółek, a każda była zajęta. :P :P Świetne sceny z Mike'm podczas rozpakowywania i jej słodkie przemówienie. :D
Tom i Lynette się rozwodzą, zanosiło się na to przez kilka ostatnich odcinków. Szkoda ich, ale jak Lynette powiedziała, że czuła ULGĘ, po tym jak Tom odszedł...Serio? Zdecydowanie, Lynette jest najgorszą postacią w tym sezonie.
Bree/Chuck naprawdę podobają mi się jako para, coraz bardziej przekonuję się co do Chucka. Rewelacyjna scena po spaleniu się kurczaka. :P
Sceny Renee były takie sobie, ale że brał w nich udział Lee, były do zniesienia. :D
Gaby/Alejandro, cieszę się, że on umarł, był naprawdę obrzydliwy. Scena zabójstwa przez Carlosa i podjęcie decyzji co z tym zrobić przez naszą czwórkę była tym na co czekałem cały sezon.

Podsumowując, sezon nr 7 nie był najgorszy, ale moim zdaniem był zdecydowanie gorszy od poprzednich. Początek sezonu był dobry, w środku coś się pogorszyło, aż do momentu ostatniego odcinka, gdzie oglądało mi się ten serial nadal świetnie.
Ja z kolei rozumiem te narzekania na "Desperatki" w tym sezonie, niektóre głupie wątki (tj. Carlos/Bree, który całe szczęście skończył się w tym odcinku; Gaby/lalki, wtf? zrobili z naszej cudownej Gaby jakąś psycholkę; Felicia/Paul, który ciągnął się w nieskończoność) strasznie mnie denerwowały.
Do tego cały motyw z powróceniem niektórych postaci z 1 sezonu nie wyszedł temu serialowi na dobre. Zdecydowanie wolałbym nową tajemnicę, a nie jakieś wyciąganie dawnych brudów.
Dlatego cieszę, że w nowym sezonie nasza czwórka bohaterek dostała nową tajemnicę do ukrycia. Zabójstwo Alejandro, który tak naprawdę nigdy nie został oskarżony przez Gaby za to co zrobił, do tego nie był uzbrojony, może wprowadził dużo świetnego klimatu i dostarczyć nam wiele ciekawych scen między bohaterkami. :D Więc a co tam, z niecierpliwością wyczekuję 8 serii "Zdesperowanych Gospodyń Domowych". :D

PS Moim zdaniem największym minusem tego sezonu było strasznie mało wspólnych scen naszych sąsiadów z Wisteria Lane, mam wrażenie, że w poprzednich sezonach twórcy częściej nam serwowali różnego rodzaju przyjęcia, festyny, spotkania pokerowe itp.

PS2 Ktoś może wie, ile sezonów jest planowanych w przyszłości? Do kiedy główne aktorki mają podpisane kontrakty?
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 maja 2011, o 19:02

Odp: 7x23 Come on Over for Dinner


Z tego co wiem to kontrakty mają do sezonu 8. Poza tym oglądalnosc coraz bardziej spada, więc wydaje mi się, że właśnie ostatnim sezonem DH będzie 8.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 7x23 Come on Over for Dinner
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.