Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

7x22 - Unaccompanied Minor (Season Finale) » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 maja 2011, o 19:01

7x22 - Unaccompanied Minor (Season Finale)

Spoiler:


Data emisji: 19.05.2011
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 maja 2011, o 19:05

Odp: 7x22 - Unaccompanied Minor (Season Finale)


jak to wszyscy narzekali na to, że ten odcinek w porównaniu do poprzedniego season finale jest dnem... jasne jasne. oczywiście tamten finał był mega kopem, z tym się zgadzam. również się spodziewałem, że ten odcinek go nie przebije.

ale muszę powiedzieć, że mi się cholernie podobało... i kropka. scenarzyści nieźle zagrali na uczuciach widza.

do tego świetny cytat na koniec...

It’s easier to be alone.
Because what if you learn that you need love… and then you don’t have it? What if you like it and lean on it? What if you shape your life around it.. and then.. it falls apart?
Can you even survive that kind of pain? Losing love is like organ damage. It’s like dying.
The only difference is… death ends.
This? It could go on forever.
trust him... he's a doctor!
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 22 maja 2011, o 22:05

Odp: 7x22 - Unaccompanied Minor (Season Finale)


Jak dla mnie to poprzedniego finału do tego nie ma co porównywać. Są całkiem inne i po takiej akcji jak ostatnio trzeba odpocząć, więc strasznie mi się podobało. Chociaż odcinek strasznie smutny. Dopiero co zacząłem shipować MerDer i już się rozpadli. No kurcze. I strasznie się boję, bo Ellen mówiła, że
Spoiler:
. Cristina znowu w ciąży. Nie wyobrażam sobie jej jako matki, ale może być ciekawie. Szczególnie ta sprawa pomiędzy nią a Owenem. Nigdy ich jakoś nie shipowałem, ale może być ciekawie. No i nie było Calzony i to mi się podoba! Dziwię się, że to mówi, bo to moja ulubiona para, ale miałem trochę dość po tym wszystkim. Trochę szkoda, że nie było nic Mark/Lexie. Strasznie cieszę się, że April została szefem rezydentów. Chciałem żeby to była ona albo Alex. A z drugiej strony trochę szkoda mi jej. Wszyscy jej zazdroszczą i chyba niezbyt dobrze o niej myślą. I szkoda, że Lucy odeszła. Uwielbiam Rachael i cieszę się na Aniołki Charliego, ale kurczę, polubiłem jej postać i chcę żeby Alex był w końcu szczęśliwy! Co mi się jeszcze podobało? Teddy/Henry. Uwielbiam Teddy i uwielbiam ją z Henrym! Więc cała ta sprawa z nimi była świetna. No i cała ta akcja z samolotem. Mimo, że nie było jakoś tak... no tak nie wiem jak (xD) to świetne to było. Podsumowując: jeden z moich ulubionych odcinków 7 sezonu, który byłlepszy od sezonu 6, ale i tak gorszy od poprzednich. No i moje ulubione cytaty:

Lucy: Alex, tell me not to go to Africa.
Alex: Go to hell.

I ten co zapodał/a (przepraszam, ale nie mam pojęcia xD) jest świetny!

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM


 


  • Podobne tematy do 7x22 - Unaccompanied Minor (Season Finale)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.