Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

7x21 - Unto The Breach » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 maja 2007, o 10:04

7x21 - Unto The Breach

W dzień poprzedzający ukończenie przez Rory Yale, Emily i Richard wyprawiają swojej wnuczce przyjęcie, na którym wykonują piosenkę na jej cześć. podczas wieczoru Lorelai i Chris widzą się po raz pierwszy od momentu ich zerwania ale w miarę upływu czasu oboje zauważają, że mimo wszystko nadal mogą być przyjaciółmi. Kulminacyjnym punktem wieczoru były oświadczyny Logana, który wygłosił wzruszającą przemową o tym jak bardzo kocha Rory. Ta jednak nie zdołała odpowiedzieć mu przy wszystkich i postanowiła, że zastanowi się nad tym przez parę dni.
W międzyczasie, w Stars Hollow Lorelai musi powiedzieć mieszkańcom, którzy chcieli przybyć na uroczystość wręczenia dyplomów, że każdy absolwent dostaje tylko cztery bilety. Na zebraniu miasteczka zostaje więc postanowione, że w Stars Hollow zorganizuje się drugą uroczystość.
W miasteczku huczy też od plotek na temat wieczoru karaoke, podczas którego zaśpiewała wzruszającą balladę - jak sądzą wszyscy - skierowaną do Luke'a.
W dniu ukończenia szkoły, Rory daje w końcu Loganowi odpowiedż. Postanowiła, że nie może wyjść za niego i ograniczać swoich wyborów, ale nadal chce się z nim spotykać. Logan uważa jednak, że Rory musi wybrać - wszystko albo nic.

Data emisji: 8 maja 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

delete

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 2 maja 2007, o 21:44


Jak zobaczyłam spoiler na youtube i usłyszałam, co Logan mówi do Rory... Mogłabym oglądać to w nieskończoność :) zgodzi się?
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 4 maja 2007, o 14:53


z tego co widziałem gdzieś w spoilerach to nie :D
już nie lubię tego odicnka, pojawi się Chris :/
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

delete

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 4 maja 2007, o 20:07


jak to nie? niemożliwe... ;)
Ale tak, pojawienie się Chrisa też nie poprawia mi humoru... Chociaż dużo Logana to wyrówna :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 maja 2007, o 18:15


podobała mi się rozmowa Luke'a i Lorelai o "Rory" :P
ciekawe jak Lorelai zmieniła zdanie, co innego mówiła Sookie a co innego Lukowi o tych oświadczynach Logana :D
graduation nieciekawe
Kirk jak zwykle coś wymyślił
podobała mi się jeszcze scena gdy Rory dzwoniła do Lorelai i mówiła, że ma wspaniałe wiadomości, Lorelai była już pewna, ze chodzi o zaręczyny a tu niespodzianka, coś o tym, ze ktoś tam będzie wygłaszał mowę podczas zakończenia
Dzwne trochę, Lorelai dopiero teraz z Sookie rozmawia o tym karaoke, a to było kilka dni temu, co one nie rozmawiały przez kilka dni czy jak?
no i Luke jak zwykle ma w czymś rację, połowa miasta powinna sobie znaleźć jakieś hobby :P
a Lorelai denerwuje się, że Luke nic nie powiedział o piosence i wogóle a nawet nie zauważyła jak sama to spowodowała
dobrze, że Chrisa tak mało było, ale i tak mi się nie podobały sceny ich jako rodzinki
a i jeszcze Emily wqrzająca, dlaczego Rory nie odpowiedizała "tak" na oświadczyny, przecież to hamburger :P jak zwykle dla niej to było najważniejsze, no ale ta reakcja Emily nie była niespodzianką
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 cze 2007, o 17:10


Arrow napisał(a):Emily wqrzająca, dlaczego Rory nie odpowiedizała "tak" na oświadczyny

To było świetne :D Uwielbiam jak Emily nie może zrozumieć jakieś decyzji Lor czy Rory ;)

W ogóle ten odcinek tak mnie zdołował, że nie mam ochoty oglądać ostatniego. Jak można robic pare Rory/Logan?! To jest absurdalne zakończenie. I jeszcze jak Lorelai mówiła, że Rory na pewno sobie kogoś znajdzie i wtedy nie będzie sie wahać bla bla bla... :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 lip 2007, o 00:28


Smutne było to pojawienie się Chrisa, to zwyczajne zachowanie CL wobec siebie było niby miłe, bo są w stanie nadal się przyjaźnić, ale kurcze nie po tym jak byli już małżeństwem i dali mi tyle nadziei.

Logan dostał za swoje, ten pomysł z oświadczynami podczas przyjęcia był jeszcze chyba gorszy, niż jego "świetna inwestycja". No i to oczywiste, że Rory odmówiła, trudno, aby chciała być dodatkiem do Logana.

No i dobiło mnie graduation, spodziewałam się czegoś na miarę zakończenia Chilton, które jest moim ulubionym serialowym, a oni totalnie zawiedli.
Ostatnio edytowano 6 lip 2007, o 00:32 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 8 lip 2007, o 00:14


a i jeszcze piosenka Emily i Richarda mi się nie podobała, nigdy nawet nie dotrwałem do końca tego ich śpiewu :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 lip 2007, o 00:18


Czemu, to było całkiem nice, szczególnie jak na nich :P

 


  • Podobne tematy do 7x21 - Unto The Breach
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.