Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

7x21 Then I Really Got Scared » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 maja 2011, o 11:51

7x21 Then I Really Got Scared

Spoiler:

8.05.2011
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 9 maja 2011, o 23:26

Odp: 7x21 Then I Really Got Scared


WTF? Kim jest ten człowiek? Skąd się wziął? O co chodzi? Przecież nie ma tu żadnej zagadki, tajemnicy, wyraźnej intrygi bez sprawcy. Jest za to idiotyczny wątek trójkąta srusan-paul-felicia - trzeba mieć jakąś mózgową niedyspozycję, żeby się nie skapnąć, że to Felicia prawdopodobniej chce go zabić, niż ta pieprzona anielica. Masakra. A jak wprowadzą na dwa ostatnie odcinki jakiś super bum dot. kolesia w kapeluszu, to będzie to jeszcze bardziej irytujące. Jakby nie mogli poprowadzić od początku do końca czegoś.
Tom&Lynette - nie mogę na nich patrzeć.
Bree i pan policjant - tania zagrywka z prostytutką wyszła znów płytko i naciągnie.
Lee i Gabby jak zawsze uroczo i wspaniale.
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 10 maja 2011, o 20:12

Odp: 7x21 Then I Really Got Scared


Tom i Lynette mnie nudzą. To z prostytutką faktycznie takie naciągane, powiedział jedno zdanie a ta od razu zmieniła swoje nastawienie. Lee psychopata xD
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 maja 2011, o 14:34

Odp: 7x21 Then I Really Got Scared


Świetny odcinek.

Akcja z Susan na końcu genialna! Ona to ma szczęście. XD

Bree/policjant - tak sobie mi sie ten wątek podoba.

Tom/Lynn - jak bardzo ją lubie, to zachowuje sie jak suka ostatnio. :(

Kim jest koleś w kapeluszu? Oo dobry wątek.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 31 maja 2011, o 15:22

Odp: 7x21 Then I Really Got Scared


Gaby i Juanita, świetny wątek, ubawiłem się. :P Lee psychopata. :D
Tom/Lynette - u nich ostatnio wszystko wali, Lynette tak mnie zaczęła wkurzać ostatnio. Zachowuję się jak kretynka, najpierw załatwiła praktycznie pracę Tomowi, pokazuje jaki to samochód może mieć. A teraz nagle jak chce ze swoich zarobionych pieniędzy zrobić świetne wakacje rodzinie, to ona ma problem. Naprawdę znienawidziłem tą panią w tym sezonie.
Bree/Chuck - średni wątek, chociaż policjant zrobił na mnie lepsze wrażenie niż w poprzednim odcinku. :P
Susan, to jest artystka. :P Świetna rozmowa z Dyrektorem. :P Jednak te aresztowanie na końcu było po prostu głupie. Czy Paul jest na prawdę takim debilem, że posądza Susan o próbę zatrucia go jedzeniem, czy on jest totalnie ***? :P Poza tym, czemu Susan nie powiedziała mu, że zawsze robi mu żarcie z Felicią, to na pewno skierowałoby oskarżenia w inną stronę. Chyba że ten głupi Paul by nie uwierzył. :P
Koleś w kapeluszu, jako że interesuje go postać Gaby, to stawiam że jest to jej ojciec. Dopiero w tym sezonie dowiedzieliśmy się trochę o przeszłości Gaby, bodajże podczas sesji z terapeutą.

 


  • Podobne tematy do 7x21 Then I Really Got Scared
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.