Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

7x18 - Hay Bale Maze » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 mar 2007, o 19:48

7x18 - Hay Bale Maze

Z okazju corocznego festiwalu w Stars Hollow, do hotelu Lorelai przybywa mnóstwo gości chcących w nim uczestniczyć. Michel jest więc poirytowany radosnymi wyrazami twarzy gości i ich ogrmną chęcią uczestniczenia w festiwalu.
W międzyczasie, Rory udaje się na rozmowę w sprawie w pracy w gazecie w Providence, z której po powrocie jest bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana jej przebiegiem. Aby trochę odpocząć od stresu, przyjeżdża wraz z Loganem do Stars Hollow, gdzie główną i jedną, gdyż Taylor przeznaczył na nią cały budżet, atrakcją jest wielki labirynt zbudowany ze stogów siana.
April, ogarnięta modą mówienia 'fabulous', daje Luke'owi bransoletkę, którą chcąc nie chcąc, musi nosić.
Dzień przed wielkim otwarciem labiryntu, Lorelai odbywa poważną rozmowę z Loganem, który przyznaje się do popełnienia wielu błędów, m.in. kupienia firmy, która przyniosła milionowe straty, ale zapewnia ją także, że wie, co chce zrobić ze swoim życiem i chce dążyć konsekwentnie do wyznaczonych sobie celów, co trochę uspokaja Lorelai, która martwiła się o Rory, która dostała pracę w Providence.
Na drugi dzień, podczas szukania wyjścia z labiryntu, Lorelai wpada na Luke'a i postanawia przeprosić go za wszystko, co się między nimi wydarzyło złego.

Data emisji: 17 kwietnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 4 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 kwi 2007, o 16:48


Znów będzie April :/ Echh.. Najważniejsze, że będzie Logan :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 7 kwi 2007, o 17:50


ja akurat lubię sceny sceny z April i Lukiem, za to nie lubię Logana :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 kwi 2007, o 19:10


Ja nie przepadam za April, ciężko mi było w ogóle przyjąć do wiadomości, że jest, toleruję ją, zaakceptowałam jako córkę Luka, byle było mało scen z nią :D Bo Luka uwielbiam, ale niekoniecznie z nią ;)

A Logan no.. no wiesz ;) Im więcej Logana, tym odcinek lepszy :P
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 kwi 2007, o 14:02


heh, Luke dostał ciekawy prezent od April :D
motyw z labiryntem z siana super jak dla mnie, rozmowa Lorelai i Luke'a taka jakaś dziwna, liczyłem na coś więcej( chociaż nieważne co by było, liczyłbym na coś więcej :P)

ciekawa scena gdy Lorelai gościom coś tam mówi i dzwoni Rory a potem daje telefon Michelowi żeby z nią porozmawiał :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

valkiria

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 22 kwi 2007, o 12:18


Po pierwsze witam na forum :)

Fajny odcinek ale to już nie te Gilmorki co kiedyś.. A co do Logana tojakoś za nim nie przepadam, jakoś mi nie pasuje to Rory..

A co do napisów to sprawdzaj co jakiś czas na napisy.org tam się pojawiają dosyć szybko.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 maja 2007, o 18:38


Jak mi jest żal Logana... :( Nie dość, że wiadomo że jest mu samemu źle, że stracił tyle milionów, to jeszcze musi mieszkać z PARIS i tłumaczyć się przed Lor.
Arrow napisał(a):heh, Luke dostał ciekawy prezent od April :D

Naprawde jestem w szoku, że ją nosi :P Myślałam, że prędzej wrzuci ją do piekarnika i uda, że to przypadek niż że wyjdzie w niej na ulice :P
I ta rozmowa Lor/Luke faktycznie jakaś niemrawa. Już bez kitu daliby spokój z nimi; niech Lorelai będzie w końcu sama (no bo mam nadzieje, że to ostatni sezon...)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 lip 2007, o 00:12


aja napisał(a):Jak mi jest żal Logana... :( Nie dość, że wiadomo że jest mu samemu źle, że stracił tyle milionów, to jeszcze musi mieszkać z PARIS i tłumaczyć się przed Lor.

Sumiennie sobie na to zapracował :P

Luke był śmieszny z tą bransoletką, no ale widać, że mu naprawdę bardzo zależy na April.

A rozmowa w labiryncie nudna i bez sensu, to jak całe powracanie do tego wątku.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lip 2007, o 10:02


yyy, Trish, za bardzo się zgadzamy narazie :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 lip 2007, o 15:00


Może to dlatego, że przedtem komentowałam od razu po obejrzeniu odcinka, no i będąc jeszcze w klimacie mam zazwyczaj przyjemniejsze odczucia, a gdy się patrzy na odcinek z punktu widzenia "jakiś czas później" to się na to patrzy bardziej krytycznie :P

 


  • Podobne tematy do 7x18 - Hay Bale Maze
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.