Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

7x15 - I'm a Kayak, Hear Me Roar » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lut 2007, o 09:11

7x15 - I'm a Kayak, Hear Me Roar

Podczas piątkowej kolacji, Lorelai chce powiedzieć rodzicom o rozpadzie jej małżeństwa, jednak gdy przekonuje się o napiętej sytuacji w domu rodziców, postanawia z tym zaczekać.
Richard, po powrocie ze szpitala do domu cały czas ogląda zawody golfiarskie, co doprowadza Emily do szału. Większe jednak spięcia między nimi toczą się o zdrowe posiłki, do których przygotowania Emily zatrudniła kucharza, niesmakujące Richardowi, który marzy o porządnym mięsnym daniu, a także nie-alkoholowe drinki.
Kiedy więc później Emily dzwoni do Lor z prośbą o przywiezienie leków z apteki, ta postanawia pomóc zdezorientowanej w biznesowych sprawach męża Emily. Przy butelce szkockiej Lorelai wyznaje matce, że jej małżeństwo rozpadło się.
Do Luke'a przyjeżdżają Liz i T.J. wraz z córeczką.
Rory i Logan, zaproszeni przez Mitchuma, udają się na kolację z okazji 25 urodzin Logana. Kiedy ten odchodzi na chwilę od stolika, Mitchum przeprowadza z Rory dziwną konwersację, w której mówi o tym jak dobrze pokierowali Loganem, jaki kierunek teraz powinien obrać, oraz w której gazecie z imperium Hunzbergerów Rory chciałaby pracować.
Po kolacji Logan otrzymuje niepokojący telefon dotyczący firmy internetowej, którą wcześniej zakupił.

Data emisji: 20 luty 2007

***
Omg... Liz i T.J... jak ja ich nie znoszę :/ Chyba nie ma bardziej irytujących postaci w całym serialu :roll: W ogóle nudny ten odcinek i co zaskakujące nawet sceny z Loganem nie były specjalnie interesujące... Jedyne fajne momenty to te, w którym Lor uczy Emily korzystać z komputera :hihi: Szkoda tylko, że już na drugi dzień Emily była taka jak zawsze...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 11 mar 2007, o 17:22


Odcinek może nie powalający, ale zły też nie był :)

Cieszy mnie spora dawka Logana :) Ale denerwował mnie jego ojciec, kiedy próbował manipulować Rory, żeby ona wpływała tak jak on chce na Logana :/ Dobrze, że mu o tym powiedziała.. I ciekawe "przyjęcie" mu przygotowała :D

Podobała mi się też rozmowa o "kurce" i "żuczku" w barze u Luka :hah:

Emily pocieszająca Lor? :roll: Coś nowego ;) W każdym razie ich wspólne sceny są świetne :)

Czyżby Luke zaczynał sobie uświadamiać, że tęskni za Lor? Kurcze, u niego naprawdę nie można rozgryźć, co czuje ani co myśli ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 mar 2007, o 18:10


Podobała mi się też rozmowa o "kurce" i "żuczku" w barze u Luka :hah:

To było genialne. W ogóle uwielbiam Babette :D
Nikola napisał(a):Czyżby Luke zaczynał sobie uświadamiać, że tęskni za Lor?

Tak... telenoweli ciąg dalszy :/ Lor bedzie z Luke'm, potem znowu stwierdzi, że nie pasują do siebie, potem... Ja juz wole spin off id GG z losami Rory i Logana... i troche Emily :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 11 mar 2007, o 18:37


aja napisał(a):Tak... telenoweli ciąg dalszy :/ Lor bedzie z Luke'm, potem znowu stwierdzi, że nie pasują do siebie, potem... Ja juz wole spin off id GG z losami Rory i Logana... i troche Emily :P


Jeżeli 7 seria jest ostatnią, to jak się zejdą to będzie ok, ale jak ma być jeszcze 8, to znów będą im wymyślać nowe problemy i nie wiem, czy chcę to zobaczyć. Bo jeszcze się okaże, że to kolejna, wyciągnięta nie wiadomo skąd, April albo coś równie głupiego..
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 mar 2007, o 19:12


Przeczytaj to link :] W ósmej pewnie Babette zejdzie sie z Luke'm i okaże sie, że Rory nie jest tak naprawdę córką Lor...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 11 mar 2007, o 20:09


Yyy.. Jak oni sobie wyobrażają Gilmore Girls bez Rory? To już samo w sobie nie ma żadnego sensu. Brak Rory prowadzi do braku Logana i przede wszystkim do braku relacji, o którą najbardziej chodzi w tym serialu - Lor/Rory. To po prostu uśmiercenie serialu, zdecydowanie wolę koniec na 7 sezonie niż przedłużanie na siłę BEZ głównej bohaterki.
Ostatnio edytowano 11 mar 2007, o 20:10 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 8 maja 2007, o 17:38


Nikola napisał(a):Podobała mi się też rozmowa o "kurce" i "żuczku" w barze u Luka :hah:


ta rozmowa była super i jeszcze jak Kirk się wtrącił do rozmowy, jakiś niekumaty jest( ale nowość) :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

 


  • Podobne tematy do 7x15 - I'm a Kayak, Hear Me Roar
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.