Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

7x14 - Farewell, My Pet » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 lut 2007, o 09:20

7x14 - Farewell, My Pet

Dwa dni po operacji wszczepienia by-pass'ów, Richard w otoczeniu Emily, Lorelai i Rory dochodzi do siebie.
Rory, która pragnie zostać dłużej z dziadkiem, niechętnie wraca na Yale, gdzie na zajęciach z ekonomii, prowadzonych wcześniej przez Richarda, okazuje się, że nowym nauczycielem jesy przystojny młody profesor, Tucker Culbertson, przy którym Rory staje się nieco poddenerwowana jego urokiem osobistym.
Później Rory zostaje zaskoczona przez Logana, który przyjechał do niej wcześniej niż się tego spodziewała. Chcąc być szczera, opowiada mu o nowym profesorze, co jednak nie robi na Loganie wrażenia, który wyznaje Rory jak bardzo ją kocha, i jak szczesliwy z nią jest.
W międzyczasie w hotelu pojawia się Chris, ktory chce wyjaśnić sobie wszystko z Lorelai. Ta jednak zbywa go tymczasowym brakiem czasu i postanawia nie rozpraszać się kłopotami małżeńskimi organizując uroczystość pożegnalną dla psa Michela.
Kiedy w końcu zaczynają rozmawiać, oboje dochodzą do wniosku, że małżeństwo nie było właściwym krokiem...

Data emisji: 13 luty 2007

***
No i się skończyło... A ja tak bardzo chciałam, żeby im się udało, tak bardzo lubie pare L/C... :( A nie teraz znowy będzie telenowela z Luke'm... Ile można? Naprawde zaczyna tu powiewać telenowelą :/
LOGAN! :D Jeny, jaki on słodki jest, jak nie przejmował się tym nauczycielem Rory, jak powiedział że ją kocha *_* A Rory śmieszna była, jak sie tak denerwowała podczas rozmowy z tym Tuckerem :P Ale jeżeli scenarzystom wpadnie do głowy rozwinąć ten wątek Rory/nauczyciel to nigdy, przenigdy tego im nie wybacze! :P
I uroczystość pożegnalna psa Michela :what: Uwielbiam go :D (Michela, nie psa :P)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 7 lut 2007, o 10:41


mi się podobają słowa z audio promo
“Christopher. I don’t even want to be in this marriage.”
nareszcie będę mógł oglądać GG
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 mar 2007, o 14:37


No cóż.. jak się już zaczęłam przyzwyczajać do Chrisa, to okazało się, że niepotrzebnie.. Myślałam, że jak już Lor zdecydowała się na ślub, to znaczy to coś więcej, jednak nie.

Dobrze że Logan i Rory to przynajmniej są cały czas razem :D Rory była genialna, jak mówiła mu o tym wykładowcy, że wpadł jej w oko :what:

aja napisał(a):Ale jeżeli scenarzystom wpadnie do głowy rozwinąć ten wątek Rory/nauczyciel to nigdy, przenigdy tego im nie wybacze! :P


Nie będziesz wtedy sama ;)

Ogólnie odcinek całkiem dobry :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 4 mar 2007, o 01:22


ja bym nigdy się do Chrisa się nie przyzwyczaił, za bardzo go nie lubiłem od początku no i z biegiem czasu nie lubiłem go jeszcze bardziej :P
a po ostatniej scenie w 6x22 to już nie znam słowa jakim mógłbym go nazwać :D
no i po tym zakończeniu 7x14 już nie może być CL, a że pewnie bedzie jakieś szczęśliwe zakończenie to pewnie będzie LL, wszystko lepsze od Chrisa :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 mar 2007, o 09:09


Nikola napisał(a):Dobrze że Logan i Rory to przynajmniej są cały czas razem :D

Dzień, w którym Logan i Rory sie rozstaną będzie ostatnim dniem, w którym obejrze GG :D
Arrow napisał(a):a po ostatniej scenie w 6x22 to już nie znam słowa jakim mógłbym go nazwać :D

A co on tam takiego zrobił? :)
Arrow napisał(a):pewnie bedzie jakieś szczęśliwe zakończenie to pewnie będzie LL, wszystko lepsze od Chrisa :D

Ja ostatnio doszłam do wniosku, ze pomimo mojej sympatii do Chrisa i checi żeby to własnie on był z Lor, to cały ten wątek 'rozstanie z Luke'm, slub z Chris'em, rozstanie z Chris'em, prawdopodobny powrót do Luke'a' byl kompletnie niepotrzebny. Teraz to Lor nie powinna już być ani z Ch. ani z L. :/
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 4 mar 2007, o 11:01


aja napisał(a):A co on tam takiego zrobił? :)


no mozę nie w ostatniej scenie, tylko przed :D jak dla mnie wykorzystał sytuację, chociaż i tak to bardziej wina Lorelai, ale ją lubiłem :P

aja napisał(a):Ja ostatnio doszłam do wniosku, ze pomimo mojej sympatii do Chrisa i checi żeby to własnie on był z Lor, to cały ten wątek 'rozstanie z Luke'm, slub z Chris'em, rozstanie z Chris'em, prawdopodobny powrót do Luke'a' byl kompletnie niepotrzebny. Teraz to Lor nie powinna już być ani z Ch. ani z L. :/


ja od końca 6 sezonu już twierdziłem, że Lorelai powinna być sama na koniec, no ale takiego zakończenia nam nie dadzą :P


tak długo czekałem na ten odcinek żebym mógł oglądać GG a jakoś nie bardzo mi się chce
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 mar 2007, o 11:37


Arrow napisał(a):wykorzystał sytuację, chociaż i tak to bardziej wina Lorelai, ale ją lubiłem :P

A co, on ją zapraszał do siebie?! :P
Arrow napisał(a):ja od końca 6 sezonu już twierdziłem, że Lorelai powinna być sama na koniec, no ale takiego zakończenia nam nie dadzą :P

No i tu muszę się z Tobą zgodzić... Jeszcze jakby nie było tego zagmatwania z zerwaniem z Luke'm i ślubem z Chrisem, to zakończenie Lor+Luke mogłoby być. Ale teraz, po tym wszystkim?! Tez uważam, że na koniec Lorelai powinna być sama :)
Arrow napisał(a):tak długo czekałem na ten odcinek żebym mógł oglądać GG a jakoś nie bardzo mi się chce

W ogóle 7 sezon jest taki... małowyrazisty... W zasadzie to trzymają mnie jeszcze tylko sceny Rory/Logan i Emily :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 4 mar 2007, o 12:07


aja napisał(a):A co, on ją zapraszał do siebie?! :P


no pisałem, że to bardziej wina Lorelai :D


aja napisał(a): No i tu muszę się z Tobą zgodzić... Jeszcze jakby nie było tego zagmatwania z zerwaniem z Luke'm i ślubem z Chrisem, to zakończenie Lor+Luke mogłoby być. Ale teraz, po tym wszystkim?! Tez uważam, że na koniec Lorelai powinna być sama :)


no nareszcie ktoś się zgadza ze mną w tym :D

aja napisał(a): W ogóle 7 sezon jest taki... małowyrazisty... W zasadzie to trzymają mnie jeszcze tylko sceny Rory/Logan i Emily :D


no mnie przy serialu trzyma Lauren :D
Ostatnio edytowano 4 mar 2007, o 12:20 przez Arrow, łącznie edytowano 1 raz
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 mar 2007, o 14:49


Arrow napisał(a):ja bym nigdy się do Chrisa się nie przyzwyczaił, za bardzo go nie lubiłem od początku no i z biegiem czasu nie lubiłem go jeszcze bardziej :P


Ja lubiłam Chrisa do czasu, kiedy miał ożenić się z Lor, potem Gigi była w drodze i zwiał, a moja sympatia wygasła, a teraz zaczął się odbudowywać, ale przedobrzył i przesadził, więc jednak się nie zmienił, chociaż po tym odcinku już widzę, że to Lor także kłamała w tym związku, więc oboje są na NIE :P


aja napisał(a):Dzień, w którym Logan i Rory sie rozstaną będzie ostatnim dniem, w którym obejrze GG :D


Gdyby zrobili inne zakończenie GG niż Rory i Logan (wszystko inne może nawet runąć ;) ), to wymazuję GG z pamięci oglądanych seriali ;)


aja napisał(a):No i tu muszę się z Tobą zgodzić... Jeszcze jakby nie było tego zagmatwania z zerwaniem z Luke'm i ślubem z Chrisem, to zakończenie Lor+Luke mogłoby być. Ale teraz, po tym wszystkim?! Tez uważam, że na koniec Lorelai powinna być sama :)


Lor namieszała bardzo, bardzo, bardzo. Mimo że uwielbiam ją z Lukiem (i pewnie tak to się jednak skończy), to widziałabym ją także samą. Dorosła kobieta, a nie potrafi sama sobie wytłumaczyć, czego chce. Córka jest bardziej stała w uczuciach niż matka. LOL :>

Arrow napisał(a):
Aaja napisał(a):W ogóle 7 sezon jest taki... małowyrazisty... W zasadzie to trzymają mnie jeszcze tylko sceny Rory/Logan i Emily :D


no mnie przy serialu trzyma Lauren :D


Rory i Logan! ;)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 cze 2007, o 04:50


Lorelai przydałoby się teraz wiele czasu spędzonego sama ze sobą, aby się wreszcie ze sobą dogadała. Sposób w jaki popsuli CL jest do nie przyjęcia. Powrotu LL nie chcemy w żadnym wypadku.

Wątek z nauczycielem i Rory ujdzie, o ile miało to wprowadzić wątek komediowy, jeśli zechcą z tego zrobić coś więcej to będzie to tragedia.

A mnie przy serialu trzyma to, że to już koniec :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 21 cze 2007, o 07:46


no ten odcinek to napewno święto :D
koniec tego męczącego wątku CL, po co wogóle on był? :P a Lorelai i tak niczego nie nauczyła się po tym małżeństwie więc nawet jakby była z Lukiem to uwierzyłbym ,że mogła by po kłótni z nim pojechać do CHrisa na jedną noc :P tylko wtedy pewnie Chris by wkońcu widział w jakim stanie by była Lorelai , no i już by wiedział, że nic więcej z tego by nie było :P

a i poza tym Chris wiedział, że ciężko będzie bo sam mówił, że sądził, że może być z Lorelai wiedząc, że będzie jej drugim wyborem ale, że jednak nie może więc nie może mieć pretensji tylko do Lorelai, że nie wyszło
Ostatnio edytowano 21 cze 2007, o 10:36 przez Arrow, łącznie edytowano 1 raz
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 cze 2007, o 13:06


Właściwie żaden związek Lorelai nie ma szans bytu, bo ona nie chce, bądź nie potrafi być w związku, i nie ma dla niej znaczenia, czy to małżeństwo, czy zwykły partnerski związek, niczego nie traktuje poważnie i się nie stara. Teraz powrót do LL to byłaby chyba największa katastrofa w tym serialu.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 21 cze 2007, o 13:57


każdy serial kończą happy endem, a już mielismy rozmowę kończącą na zawsze związek CL. Mimo, że nie chce happy endu to tu też pewnie taki będzie, a w tak krótkim czasie nie wprowadzą nikogo nowego więc pozostanie Luke :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 cze 2007, o 14:01


Pozostaje Lorelai sama, co byłoby najlepszym rozwiązaniem.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 lip 2007, o 10:14


urwała nam się rozmowa przez te ataki :(
straciłem wątek no i nie wiem co pisac, poza tym nie chce mi się poraz drugi tego samego wymyślać :P
jeśli będziesz pisała w następnych odcinkach to tam Cię pomęczę :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 lip 2007, o 12:02


A no niestety zniknęły nasze posty, a gdy oglądałam końcówkę serialu, to nie mogłam skomentować.
No ale dzisiaj postaram się coś napisać na temat ostatnich odcinków i wrócimy do dyskusji :P

 


  • Podobne tematy do 7x14 - Farewell, My Pet
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.