Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

7x13 - Do Her / Don't Do Her » Weeds » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 wrz 2011, o 09:52

7x13 - Do Her / Don't Do Her

Spoiler:


Data emisji: 26.09.11
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 wrz 2011, o 09:54

Re: 7x13 - Do Her / Don't Do Her


Sezon o wiele lepszy niż poprzedni... tylko jedna rzecz mi się strasznie rzuciła w oczy i nie spodobała. wątek Andy'ego. przez ten sezon jakoś w ogóle przestałem go lubić.
trust him... he's a doctor!
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 28 wrz 2011, o 23:41

Re: 7x13 - Do Her / Don't Do Her


Finał dokładnie taki jak cały sezon - nijaki. Powinni zakończyć historię, bo kompletnie nie podoba mi się to w jakim kierunku idzie serial. Widać, że twórcom kończą się pomysły, a z dawnej 'Trawki' tak na prawdę nie zostało nic.
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 wrz 2011, o 18:34

Re: 7x13 - Do Her / Don't Do Her


Może nie nic, ale mało co. Finał sezonu na poziomie pozostałych odcinków - było kilka śmiesznych scen, ale ogólnie przyjmowałem to najwyżej z uśmiechem. Ostatnio mnie nawet Castle bardziej bawi.
Andy w odcinku był nudny, a pogrzeb też wyszedł przeciętnie. U Silasa nudnie, tak samo jak Shane'a. No może prócz ostatniej sceny jak się okazało że został kadetem policji xD W biurze u Douga średnio zabawnie.
Najlepsze w odcinku były kłótnie Nancy z sistrom i jak tamta się zjarała xD
Wspólne zamieszkanie? Bezsensowny pomysł...
Ktoś postrzelił Nancy? Kto się mści? Czyżby to był Esteban?
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 30 wrz 2011, o 00:37

Re: 7x13 - Do Her / Don't Do Her


Choć ostatnie odcinki "Weeds" były nawet niezłe, a finał to chyba najzabawniejszy odcinek całego sezonu (za sprawą duetu Nancy-Jill), to w sumie nie lamentowałbym jakoś strasznie gdyby się okazało, że za rok "Weeds" już nie powróci. Tym bardziej, że finał 'jakiekolwiek' zakończenie zamykające historię miał (poza ostatnimi pięcioma sekundami, oczywiście). Fakt samo zakończenie nie jest jakieś satysfakcjonujące, ale najważniejsze, że była jakaś potencjalna końcówka, a nie przerwali w połowie akcji jak w poprzednich sezonach. Chyba twórcy byli trochę świadomi, że jest szansa, że 7. sezon będzie ostatnim..
Jeśli miałbym ocenić cały sezon to postawiłbym 6/10.. i to chyba ze względu na moje uwielbienie do Nancy i Shane'a! Wątek Shane w szeregach NYPD jest jedynym w pełni satysfakcjonującym mnie wątkiem 7. sezonu. Z kolei Andy to największe rozczarowanie sezonu.. Twórcy już kompletnie nie mieli pomysłu na jego postać. Nuda, nuda, nuda. Miał momentami chwile przebłysku ze swoimi świetnymi tekstami (jego najlepszy odcinek to bez wątpienia 7x11 i jego Bill Sussman), ale było ich na prawdę niewiele. Wspólne mieszkanie? Kiepski pomysł (gorszy nawet od przeprowadzki do NY).. Dobrze chociaż, że wrócili na przedmieścia..
Jeśli "Weeds" wróci z 8. sezonem, dla Shane'a i Nancy, będę oglądał. Jeśli nie - jakoś przeżyję!
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 30 wrz 2011, o 10:29

Re: 7x13 - Do Her / Don't Do Her


Mogliby sobie darować następny sezon, naprawdę. :P
Jedynie co mi sie podobało w tym odcinku to kłótnie sióstr, zwłaszcze te na głos :).
Końcówka głupia i bezsensowna tu sie zgadzam.
Andy na wielki minus, przez cały sezon nijaki , tak samo Doug mógłby już zniknąć na dobre :).
Ciekawy wątek Shane'a. I tyle.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 7x13 - Do Her / Don't Do Her
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.