Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

7x11 - Santa's Secret Stuff » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 gru 2006, o 10:36

7x11 - Santa's Secret Stuff

Zamiast świętowania Bożego Narodzenia wtedy, kiedy robią to wszyscy ludzie, Chris i Lorelai postanawiają odłożyć je do czasu, aż Rory wróci z Londynu, gdzie spędzała święta z Loganem. Kiedy więc Rory przyjeżdża do Stars Hollow, cała rodzina dekoruje choinki, robi zakupy, a nawet piecze świąteczne ciasteczka.
W hotelu niespodziewanie pojawia się Luke, który prosi Lorelai o napisanie listu rekomendacyjnego, który potrzebny mu jest w sądzie, w walce o prawa rodzicielskie nad April. Lorelai nie może jednak niczego wymyślić, aż do czasu, kiedy w centrum handlowym, robiąc zakupy wraz z Rory, wpada na Luke'a i April; wtedy dopiero uświadamia sobie, jaką ważną częścią życia Rory był zawsze Luke. Zainspirowana tym zdarzeniem, Lorelai pisze list i wysyła go do adwokata Luke'a.
Rory natomiast postanawia napisać list z przeprosinami do Lucy, w którym wyjaśni jej, dlaczego Marty i ona trzymali w tajemnicy ich dawną przyjaźń.

Data emisji: 23 stycznia 2007

***
Dlaczego nie było W OGÓLE Logana?! :P Skandal! Co to ma być... jakąś GiGi mi wciskają, a Logana ani widu ani słychu :P
Tak generalnie, to przeciętny odcinek... Fajne były tylko rozmowy Lor i Rory (poor Pluto :hah: ). A ciąża Lane jakoś mnie nie przekonuje... nie lubie tego wątku, nie lubie Lane w ciąży i wkurza mnie Zack :/
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 13 lut 2007, o 14:13


aja napisał(a):Dlaczego nie było W OGÓLE Logana?! :P Skandal!


Przegięcie :P

Gigi była fajna ;) Słodkie dziecko, które myśli, że Lor robi Mikołajowi pranie :D

Brzuch Lane przerósł ją samą :D

A ogólnie to średni odcinek, bo jakoś zbyt wiele nie chce mi się pisać :>
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 7 kwi 2007, o 13:28


hmm, czemu gdy Luke i Rrory mówili o tym co Luke kupywał Rory na urodziny to nie wspomieli o tym, że Luke dał jej ten naszyjnik z pereł( chyba) w poprzednim sezonie? no i nie wspomieli 1 sezonu gdy nadmuchał balony i upiekł kawowe ciasto dla niej :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 cze 2007, o 00:24


No bo chodziło o to, żeby wspomnieć beznadziejne prezenty, a nie te fajne :P

Nie podoba mi się zachowanie Lor, przecież na tym przejechała się w związku z Luke'iem, więc dlaczego nie nauczy się na własnych błędach i nie będzie szczera z Chrisem :roll:

Co do Lorelai dodatkowo, to Chris się strasznie stara, próbuje ją zadowolić, a ona wszystko z miejsca odrzuca, ona po prostu nie potrafi być w związku z nikim.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 21 cze 2007, o 00:34


Trish napisał(a):Co do Lorelai ... ona po prostu nie potrafi być w związku z nikim.


NARESZCIE!!!! :D
we have a winner :P
gdzieś to chyba pisałem kiedyś

i już gdzieś pisałem( ale chyba w dalszym temacie), Lorelai nie uczy się na własnych błędach, już w związku z Lukiem to było pokazane jak siedziała cicho i nic nie mówiła

a co do prezentów, przynajmniej Rory jakieś dostawała do niego, a od Chrisa nie :P
Ostatnio edytowano 21 cze 2007, o 00:35 przez Arrow, łącznie edytowano 2 razy
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 cze 2007, o 02:35


I tu idąc twoim tropem powiem, że tego nie wiemy :P Tak jak nie wiemy do końca jak rzadko się z nim widywała [wiemy, że rzadko, ale co znaczy rzadko ? raz w roku ? raz w miesiącu ?], tak tym bardziej nie wiemy, czy dawał, bądź przysyłał jej prezenty :P
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 21 cze 2007, o 07:29


no własnie jak rzadko się z nim widywała to wiemy
na urodzinach Rory, które organizuje Emily w 1 sezonie to Lorelai spotyka Mitzy ze szkoły i jej mówi, że Chrisa ona i Rory widzą raz w roku na święta. Co do prezentów nie wiemy, więc ja tu zachowam swoją wersję a Ty swoją :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 cze 2007, o 12:52


Ja tu nie mam akurat żadnej wersji dotyczącej prezentów :P
No a określenie 'raz w roku' jest według mnie bardzo umowne, ale zresztą co za różnica, wiemy, że widywali się rzadko i to wystarczy.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 21 cze 2007, o 13:47


dokładnie jak mówiłą Lorelai
He calls, like, once a week. And we see him at Christmas, sometimes Easter. It's all very civil.
więc Rory widziała Chrisa jakoś z 16 do 32 razy( to gdy to czasem jest zawsze :D) :P no może jak Lorelai mieszkała jeszcze u Gilmorów po urodzeniu to częściej
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

 


  • Podobne tematy do 7x11 - Santa's Secret Stuff
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.