Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

7x10 - The Dark...Whatever » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2012

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 12 lis 2012, o 19:25

7x10 - The Dark...Whatever

Spoiler:


Data emisji: 02.12.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 gru 2012, o 10:52

Odp: 7x10 - The Dark...Whatever


hmm niezły tatusiek.. i Dex złamał dla Hannah kod.. i uznał, że nie ma MP :O
namierzenie pod palacza jak zawsze szybkie i bezproblemowe..
Laguerta coraz bliżej prawdy.
Quinn pozbył się Giorgia i dobrze.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 7 gru 2012, o 15:26

Odp: 7x10 - The Dark...Whatever


Ojciec Hanny od początku wydawał się podejrzany, więc nie zdziwiło mnie, że chciał od niej kasę. Potem jak zniżył się do poziomu szantażu Dexter go zlikwidował i dobrze.

Ogólnie w tym odcinku Dex dokonał pewnego przełomu w swoim życiu. Wcześniej uważał, że życie w nim on sam i Mroczny Pasażer. Teraz wie, że zawsze był tylko on.
Morgan nie zabił Fantoma, było bardzo blisko, ale jednak wystawił go dla policji. Widać, że Hannah bardzo na niego wpływa. Niech tylko nie zmieni go za bardzo. Chyba jednak wolę parę Dexter & Lumen.

LaGuerta uważa, że Bay Harbor Butcher to nie kto inny jak Dexter Morgan, a Doakes był niewinny. Matthews twierdzi, że Maria się myli. Oboje jednak rozwikłali już prawdę, chociaż nie do końca sobie zdają sprawę i nie mają prawdziwych dowodów. Ciekawi mnie jak się skończy ten wątek :)
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 gru 2012, o 01:08

Odp: 7x10 - The Dark...Whatever


Dzieje się! Dexter znowu zabija i to jeszcze swojego potencjalnego teścia. Spodziewałem się, że do tego dojdzie. Ciekawi mnie tylko czy przypadkiem Hanna go nie wykorzystuje i czy rzeczywiście chciało pomóc ojcu. Swoją droga świetna rola Jima Beavera, jak zwykle zresztą. Szkoda tylko,że Debra dostała cynk o potencjalnym świadku. Boję się tego co czeka Hanne, bo Debra na prawdę chcę ją dopaść.

Gdzieś w tle jest wątek śledztwa Marii. I co najważniejsze w końcu zaczęła podejżewać Dextera! Czyli w finale musi być konfrontacja, a pierw spotkanie z Mathewsem, w którym Dex będzie pewnie coś podejrzewał. Całkiem możliwe, że wszystko rozejdzie się po kościach, ale nie mogę się doczekać finału.

Śledztwo w sprawie podpalacza podobało mi się. Może nie dlatego, że było emocjonujące, bo nie było, ale zgrabnie zostało poprowadzone. I Debra wyśmiewająca schemat, że to Boslo jest za to odpowiedzialny. Brawo! Do tego jeszcze Dexter dalej zaczął zgłębiać swojego Mrocznego Pasażera, szczególnie podczas monologu ze swoim więźniem. Oj ciekawe, czy się zmieni i jak związek z Hanną wpłynie na niego w długoterminowej perspektywie.

Nie podobało mi się tylko, że Quinn zabił Georga. On miał wylądować na stole w ramach zemsty za Issaca. Wielka szkoda...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 cze 2013, o 21:57

Odp: 7x10 - The Dark...Whatever


Hm odcinek taki sobie, końcówka mocna. Dex pozbył się wszelkich problemów dość szybko w tym seezonie, ale teraz największe przed nim - Debra nie ułatwia mu zadania, Hannah prawdopodobnie pójdzie siedzieć (sądząc po ostatniej scenie) a LaGuerta jest TAK blisko jego tyłka. Mam nadzieje na emocjonującą końcówke.

Nie miał tempa ten odcinek. Główny zarzut ode mnie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 cze 2013, o 11:30

Odp: 7x10 - The Dark...Whatever


No nieźle, coraz dziwniej się robi.
Dexter sam stworzył Dark Passenger żeby mieć na kogo zwalić winę? Ma sens... A jednocześnie trochę niszczy to postać, no bo... O tego Pasażera zawsze chodziło...
A teraz nagle Dexter nie musi zabijać. No nie mogę. Oddaje podpalacza w ręce policji a sam pozbywa się ojca Hannah.
Niestety trochę za późno, Debra zdążyła się dowiedzieć od niego o świadku morderstwa, które popełniła Hannah.
LaGuerta prędzej czy później na pewno znajdzie dowód na to, że to Dexter. Pytanie tylko co się stanie później.
Quinn się doigrał - okłamał policję, że najpierw strzelono do niego i pozwala uciec swojej dziewczynie. Niefajnie, ale może wreszcie ten głupi wątek się skończy.

 


  • Podobne tematy do 7x10 - The Dark...Whatever
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.