Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

7x08 - Introducing Lorelai Planetarium » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 lis 2006, o 20:25

7x08 - Introducing Lorelai Planetarium

Lorelai i Chris wracają do Stars Hollow i zapraszają Rory na kolację, podczas której chcą jej powiedzieć, że wzięli ślub we Francji. Rory udaje zaskoczoną i szczęśliwą tym faktem, ale gdy tylko Chris wychodzi, mówi Lorelai co naprawdę czuje - że jest zła i zraniona.

Logan robi Rory wielką niespodziankę wracając do miasta. Kolejną niespodzianką dla Rory jest wiadomość, że Logan wraca do USA, tyle że do Nowego Yorku, który oddalony jest tylko o 1,5 godziny drogi.
Wieczorem udają się na przyjęcie firmy internetowej, gdzie Rory poznaje redaktora jednej z gazet, który proponuje jej, aby napisała tekst dotyczący przyjęcia. Rory z chęcią przyjmuje propozycje, co jednak kończy się kłótnią między nią a Loganem, kiedy ten czyta końcowy tekst, w którym Rory oceniła gości jako snobistyczną elitę. Logan oskraża ją o hipokryzję, skoro ta mieszka u niego nie płacąc żadnych rachunków. Rory początkowo broniąc się, dochodzi wkrótce do wniosku, że faktycznie żyje w podwójnych standardach i decyduje się znaleźć swoje własne mieszkanie, skoro Logan przeprowadza się do NY.

W międzyczasie, April wybiera się na pierwszą damsko-męską imprezę. Plany krzyżuje jej jednak choroba, która staje się na tyle poważna, że Luke nie wiedząc co robić, dzwoni do Lorelai, która każe mu jechać z April do szpitala.

***
Logan; wrócił LOGAN :D
Uh, ah, jak fajnie :P I nawet podobała mi sie kłótnia z Rory, bo nie może byc przecież cały czas cukierkowo. Ale fajna była ich rozmowa na temat Henry'ego :hihi:

Wątek z April już mnie męczy. Taka 'zapchaj-dziura' była ta impreza i nagła choroba :/

Lor i Chris :D W sumie nie dziwie się Rory, ze była zła, ale dobrze, że wszystko się wyjaśniło :) I Lor bedzie szczęliwa z Chrisem. Fu, co ja mówie - już jest :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 lut 2007, o 17:10


aja napisał(a):Logan; wrócił LOGAN :D


:viva:

Najlepsza część odcinka :cool:

Aż się kurcze wystraszyłam, że między R/L się coś popsuje. Wiadomo - że nie może być ciągle cukierkowo, ale kłótnia mogła mieć poważne skutki, gdyby Rory wyciągnęła inne wnioski 8/ Na szczęście wszystko skończyło się dobrze :) Już i tak wyjazd Logana pozbawił nas ich wspólnych scen, jakby się rozstali, to by było nie do zniesienia :P Znów bym się obraziła na GG na kilka miesięcy :hah:


aja napisał(a):Wątek z April już mnie męczy. Taka 'zapchaj-dziura' była ta impreza i nagła choroba :/


Ten wątek jest wyjątkowo męczący, niestety.

Szkoda mi było Luka na końcu, jak zobaczył obrączkę :( Nie powinien się dowiedzieć w ten sposób :/

Rory trochę przesadziła z zachowaniem na początku, mogła powiedzieć, że jest zła, że jej tam nie było, a nie tak stresować Lor swoim naburmuszeniem i nieoddzwanianiem, ale w końcu wszystko sobie wyjaśniły, więc jest OK, nie lubię, kiedy ze sobą nie rozmawiają ;)
Ostatnio edytowano 3 lut 2007, o 17:11 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 8 maja 2007, o 17:12


to, że Luke tak zadzwonił do Lorelai dla mnie bez sensu. No i jak zobaczył zobacyzł tą obrączkę, yup nie powinien się tak dowiedzieć, wkońcu ze 4 miesiące temu to on miał się z nią żenić :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 cze 2007, o 01:56


Rozumiem Luke'a, że zadzwonił do Lorelai, bo spanikował, no i ona ma dziecko, więc to naturalne, ale niefajna rzecz z tego wyszła.
Kłótnia Logana i Rory była totalnie nudna, po co on wracał...

 


  • Podobne tematy do 7x08 - Introducing Lorelai Planetarium
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.