Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

7x07 Chemistry » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2012

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 lis 2012, o 17:57

7x07 Chemistry

Spoiler:

11.11.2012
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 13 lis 2012, o 18:20

Odp: 7x07 Chemistry


hmm atmosfera wokół Hanny się zagęszcza
zabili Sala, szkoda
Quinn i ta laska mnie nie interesują, on chyba traktuje ją poważnie ale jak dla mnie mogą zniknąć
rozmowa Dexa z Isaakiem niezła
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 14 lis 2012, o 16:46

Odp: 7x07 Chemistry


Wątek Dextera i Hannah się rozwinął. Trochę szkoda, że Hannah otruła Sala, bo był ciekawą postacią, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że zabił i napisał o tym książkę i spotykał się z Deb.
Izaac wyszedł z więzienia, więc kroi się zemsta. Na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem.
La Guerta zauważyła na jakiejś liście Dextera, czy może go podejrzewać? Nie wiadomo..Niby Deb powiedziała jej co o tym wszystkim myśli i Rzeźnik z Zatoki już nie żyje, bo był nim Doaeks (nie pamiętam jak się to pisało ;p).
Zdziwiła mnie trochę ostatnia scena, kiedy Deb powiedziała Dexterowi, żeby zabił Hannę. Przyznam, że nie spodziewałam się, że Deb będzie wybierać cel dla Mrocznego Pasażera, tylko będzie wciąż podążać zgodnie z prawem. Hmm..nie mogę doczekać się kolejnego odcinka.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 lis 2012, o 16:17

Re: Odp: 7x07 Chemistry


Lynns napisał(a):Sala, bo był ciekawą postacią, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że zabił i napisał o tym książkę

ee a to nie było tak, że on był czysty tylko Dex chciał go wrobić?
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 15 lis 2012, o 23:41

Re: Odp: 7x07 Chemistry


0lina napisał(a):
Lynns napisał(a):Sala, bo był ciekawą postacią, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że zabił i napisał o tym książkę

ee a to nie było tak, że on był czysty tylko Dex chciał go wrobić?


Hmm..może coś źle zrozumiałam..ale co z tym zbieraniem DNA i porównywaniem go?
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 gru 2012, o 15:20

Odp: 7x07 Chemistry


Podoba mi się ten związek Hanny i Dextera. Może i przyszłości dla nich nie ma, ale miło się ich ogląda. Szczególnie to jak się rozchodzą i schodzą, albo chronią się nawzajem. Śmierć Seana w mieszkaniu Dextera była nieoczekiwana i jeszcze Debra obwinia o to Hanne. No ciekawe jak się skończy jej wątek. Podobało mi się też co mówiła o Dexterze i zabijaniu. Tak samo ciekaw był dialog z Issacem, który mówi, że Dex jest innym typem zwierzęcia. Czekam na ich kolejną konfrontację. Wątek Quinna i Nadi mnie wcale nie obchodzi... O wiele lepiej się zapowiada to, że La Guerta zacznie podejżewać Dextera. Zagęszcza się nam sytuacja w drugiej połowie sezonu.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 cze 2013, o 13:10

Odp: 7x07 Chemistry


Dobry odcinek! Świetna końcówka.

Debra chce, żeby Dexio zabił Hannah, ale to nie będzie takie proste.

Nie spodziewałem sie martwego Sala, szkoda Debry.

LaGuerta węszy... a Ray Stevenson nie odpuszcza. Plus skorumpowany, ale good-hearted Quinn. Mam nadzieje, że wszystko się ładnie zapętli na koniec sezonu.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 17 cze 2013, o 18:32

Odp: 7x07 Chemistry


No i Debra zleca zabójstwo Dexterowi po raz pierwszy. Szkoda tylko, że ona on go raczej nie popełni.
Hanna zabija po raz kolejny, tym razem Sala. Dziwne - Dex zawsze jest z psycholkami, a mężczyźni Debry zawsze giną xD
Fajna scena rozmowy Dexa z Isaaciem. Ciekawe jaki będzie następny ruch mafioza.
Quinn pomaga Batiscie kupić restaurację, czyżby za brudne pieniądze?

 


  • Podobne tematy do 7x07 Chemistry
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.