Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

7x06 The Snowmen (Christmas special) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 gru 2012, o 18:20

7x06 The Snowmen (Christmas special)

Emisja: 24.12.12

Spoiler:
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 29 gru 2012, o 17:31

Odp: 7x06 The Snowmen (Christmas special)


Doctor powrócił! Żeby w naszej TV dawali takie christmas speciale a nie w kółko Kevin...

Odcinek bardzo mi się podobał. Sama historia z morderczymi bałwanami wypadła może średnio, ale cała reszta... Nowa TARDIS = nowa towarzyszka. Clara jest interesująca ale z zachwytami się wstrzymam. Oby ciekawie rozwinęli tę postać. Choć trzeba jej przyznać: jednym słowem wyprowadziła Doctora z depresji. Pond :aniolek
Odcinek pełen świetnych tekstów (ona jest mniejsza na zewnątrz ^^ ), przypadkowych (lub nie) wtrąceń o nadchodzącej zimie oraz prztyczków odnośnie wiktoriańskiej moralności. Fajnie Doc gnębił biedaka Straxa. Oby jego zagadkowe zmartwychwstanie ("ożywił go mój przyjaciel") znalazło jakieś intrygujące wyjaśnienie. Na koniec prawdziwa perełka - Sherlock Holmes. A właśnie: panie Moffat, szybciej z tym 3 sezonem!

Reasumując, nawet nie wiem, kiedy zleciała ta godzina... Chyba najlepszy specjał w dotychczasowej karierze Doctora.

PS. Plus za Richarda E. Granta, gościnny występ pewnej starej znajomej z Life On Mars i śnieg przemawiający głosem Gandalfa. Takie rzeczy tylko tutaj.

PS2. Doc, Clara i podróże w czasie... Ja to już chyba gdzieś widziałem ;)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 sty 2013, o 03:46

Odp: 7x06 The Snowmen (Christmas special)


Genialne! Dawno nie obejrzałem tak dobrego odcinka. Niby godzina, ale chciałoby się jeszcze drugie tyle. Niesamowicie inteligentne dialogi, niepowtarzalny nastrój, niezapomniani bohaterowie oraz efekt wow, który pojawi się co kilka minut. I ta końcówka! Oswin umarła, po raz drugi. Kim jest panienka od sufletów?! Nie wiem, nie mam pojęcia, ale ja ją uwielbiam. Ta jej ciekawości i inteligencja oraz relację z Doktorem. Cudowne było jak wylądowali na sobie albo on kazał się jej rozbierać i ten pocałunek! Już nawet dorobiłem sobie pewną teorię, która pewnie zostanie szybko obalona, ale co tam. Doctor Who to serial gdzie można popuścić wodzę fantazji i ja tak robię. Więc Oswin to River po reinkarnacji, która narodziła się w różnych epokach za sprawą jakiegoś błędu. Trochę zbyt mało szalone jak na Moffata i pewnie zostanę zaskoczony za te kilka miesięcy.

Podobali mi się w odcinku jeszcze inni bohaterowie. To, że Doktor jest genialny wiadomo. Znowu wpadł w depresję po stracie towarzysza i przestał ratować świat, ale my wiemy lepiej. Lubię te jego nastroje. Lubię też jego znajomych. Wiedziałem, że Madame Vestra się pojawi, ale Strax mnie zaskoczył. I jeszcze dostał tak dużą rolę. Ciesze się ogromnie! Wybuchałem śmiechem jak chciał wszytko niszczyć. Mordercze bałwany mające za przywódcę Gandalfa to też pomysł niczego sobie.

Jednak w odcinku najlepsze były dialogi. Czasem żarty słowne (it's geting cooler!), czy te pełne absurdów rozmowy. Doktor przebrany za Sherlocka i jego dedukcja była niesamowita. Cudowna też była Oswin i to jej "większa z zewnątrz" co rzeczywiście jest nowością. Geekowskim żartem było też "winter is coming" i jeszcze ten stawik. A najlepszą rozmową ze wszystkich był wywiad Oswin prowadzony przez Vestre. Dawno czegoś tak dobrego nie widziałem. Tylko szkoda, że teraz tyle czekania...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 lut 2013, o 11:49

Odp: 7x06 The Snowmen (Christmas special)


Haha, Czesiek, dobre z tą reinkarnacją. :D Ale to byłoby zbyt naciągane chyba, nawet jak na Doctora. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 7x06 The Snowmen (Christmas special)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.