Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

7x06 - Do the Wrong Thing » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2012

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 18 paź 2012, o 20:07

7x06 - Do the Wrong Thing

Spoiler:


Data emisji: 04.11.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 lis 2012, o 14:02

Odp: 7x06 - Do the Wrong Thing


Trzeba przyznać, że serialowi udało się wytworzyć odpowiednie napięcie między Hanną i Dexterem. Te podchody przez cały odcinek, nachodzenie się na zmianę, scena w sypialni u Dextera, odkrywanie tego kim na prawdę jest panna McKoy i w końcu ta końcówka. Szkoda tylko, że tak nudno pokazali sceny gdy nie było tej dwójki na ekranie... Trochę średnio w stylu Dextera, ale mnie jak najbardziej zadowoliła. Hanna ląduje na stole, ale robią coś zupełnie innego. Pytanie tylko ile ten związek wytrzyma. Jaki wpływ na nich będzie miała Debra i Sean i czy Hanna nie będzie chciała pobawić się w zabijanie z Dexterem jak za dawnych lat. Na pewno interesująco się to rozwinie i na pewno dobrze się nie skończy. Wciąż obstawiam, że Debra zabije kogoś by chronić Dextera i odpowiednią kandydatką na to jest Hanna.

Z innych scen to najważniejszą rolę odegrał Quinn. Zniszczył dowodu i pewnie Issac wyjdzie na wolność i polowanie na Dextera zacznie się od nowa. Problemy Angela mnie nie obchodzą bo jakoś nie chcę mi się wierzyć, że porzuci pracę na policji. Śledztwo LaGuerty toczy się dalej, jakby na uboczu. Cieszy tylko, że Deb dowiedziała się o Lumen, świetna scena jak Dexter opowiadał jej co zaszło.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 6 lis 2012, o 19:28

Odp: 7x06 - Do the Wrong Thing


Świetny odcinek, szczególnie wątek Dextera i Hannah, a także Sean, który pisze kryminały i chodzi po piętach Hanny.
Dobrze, że Debra poszła na randkę, bo od czasu uświadomienia sobie miłości do brata i odkrycia jego tajemnic jakoś przestała się bawić, korzystać z życia.
La Guaerta odkrywa nowe rzeczy o Rzeźniku - wspólnika w zbrodniach, a Deb dochodzi do tego, iż tą osobą była Lumen. Nawiasem mówiąc ciekawi mnie czy Lumen pojawi się jeszcze w serialu. Z pewnością byłoby ciekawie.
Angel i emerytura? Jakoś mi to nie pasuje.
Joey kradnący dowody na zbronie Izaaca. Czyżby wyszedł z tego cało i kontynuował polowanie na Dextera? Jak zwykle dużo się dzieje ;)
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 6 lis 2012, o 20:25

Odp: 7x06 - Do the Wrong Thing


Odcinek mnie nie poraził swoją doskonałością. Był dobry, poprawny.
Dexter i Hannah - ? Nie mówię, że się nie cieszę, że są razem, bo liczyłem na to. Miałem nadzieję tylko, że nie "zejdą się" w takich okolicznościach. Dexter, który przez cały epizod mówił "muszę kogoś zabić, muszę kogoś zabić..." nagle tego nie zrobił. Czemu? Zakochał się. U naszego bohatera nareszcie widać ludzkie cechy. To nie jest ten mroczny, bezlitosny seryjny morderca z pierwszej, drugiej, czy trzeciej serii. Dexter się zmienił. Szczerze wam powiem, wolałem starego Morgana. ;)

Sean pojawił się w serialu. Wie dużo o Hannie, zdecydowanie za dużo. Błędy Dexa mogą wyjść na jaw. Wtedy najprawdopodobniej Hannah zostanie aresztowane. Ciekawe tylko co stanie się wtedy.

Quinn i ta jako ciemna strona. Chciał zwrócić pieniądze, nawet to zrobił. Jednak Nadia coś dla niego znaczy. Dla niej ukradł znaczący dowód. Choć ja i tak czuje, że ona zginie. O ile już jej nie zabili. Mogą też chcieć zabić i Joeya. Isaac teraz wyjdzie z więzienia pewnie, więc może być interesująco. ;)

LaGuerta idzie dalej ze śledztwem. Trochę nie mam pojęcia jak nagle wpadła na trop tego psychola od beczek, ale mniejsza o to. Ważne, że idzie coraz dalej. Ciekawe czy wpadnie jakoś na trop Lumen. Wtedy spotkają się była kochanka Dexa i aktualna? Ten serial zaczyna być trochę dziwny. :D

Wątek Angela pominę, gdyż jest on naprawdę beznadziejnie wpleciony w fabułę...
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 6 lis 2012, o 23:30

Re: Odp: 7x06 - Do the Wrong Thing


xiq napisał(a):Dexter i Hannah - ? Nie mówię, że się nie cieszę, że są razem, bo liczyłem na to. Miałem nadzieję tylko, że nie "zejdą się" w takich okolicznościach. Dexter, który przez cały epizod mówił "muszę kogoś zabić, muszę kogoś zabić..." nagle tego nie zrobił.


Co do okoliczności, było dość niespodziewane. Mam co do tego mieszane uczucia, ale jeśli chodzi o całość odcinka, był dobry.

xiq napisał(a):LaGuerta idzie dalej ze śledztwem. Trochę nie mam pojęcia jak nagle wpadła na trop tego psychola od beczek, ale mniejsza o to. Ważne, że idzie coraz dalej. Ciekawe czy wpadnie jakoś na trop Lumen. Wtedy spotkają się była kochanka Dexa i aktualna? Ten serial zaczyna być trochę dziwny. :D


Zawsze był dziwny. Szczególnie jak wyszedł wątek miłości Debry do Dextera.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 lis 2012, o 18:00

Odp: 7x06 - Do the Wrong Thing


ta końcówka tak dziwnie wyszła, wiadomo było że do tego dojdzie no ale jakoś tak dziwnie , na stole do zabijania :D
Joey i jego blondyna mnie nudzą
Batista też nie ciekawy, chyba tylko wpletli ten wątek, żeby Debra się umówiła z pisarzem, a może B zginie?
Isaac to jest gość :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lis 2012, o 19:20

Odp: 7x06 - Do the Wrong Thing


Sean pojawił się w serialu. Wie dużo o Hannie, zdecydowanie za dużo. Błędy Dexa mogą wyjść na jaw. Wtedy najprawdopodobniej Hannah zostanie aresztowane. Ciekawe tylko co stanie się wtedy.


Nic się nie stanie bo ma immunitet :) Chyba, że by ją powiązali z tymi otruciami co odkrył Dexter, ale to nie byłoby łatwe.

Ciekawe czy wpadnie jakoś na trop Lumen. Wtedy spotkają się była kochanka Dexa i aktualna? Ten serial zaczyna być trochę dziwny. :D


Oby! Z chęcią bym ją jeszcze zobaczył w serialu.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 cze 2013, o 10:35

Odp: 7x06 - Do the Wrong Thing


Niezły odcinek, ze świetną końcówką.

Całe napięcie Dex/Hannah świetnie zagrane, brawa dla aktorów!

Debra zaczyna życ, ale nie do końca, bo oczywiście nawet na randce rozmawia o pracy. :D

Quinn coraz bardziej sie pogrąża...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 17 cze 2013, o 12:15

Odp: 7x06 - Do the Wrong Thing


Łoooł. Dexter zamiast wyautować Hannę wolał ją przelecieć. Opuszcza się chłopak. Ale rozumiem, że ciągnie swój do swego a on dawno nie miał nikogo. Ciekawe co wyjdzie z ich związku. Zwłaszcza teraz kiedy Debra wie, że Hanna jest wmieszana w zabójstwa.
Jak na mój gust Dexter zaczyna być trochę zbyt ludzki. I to tak w sumie z niczego się wzięło. Bo nie dopuszcza do siebie myśli, że zmienił się przez kobiety.
Batista chce odejść. Ciekawe. Tylko pytanie czy faktycznie to zrobi. I to żeby kupić restaurację...
Quinn też się coraz bardziej pogrąża. Zwrócił kasę, ale dla kobiety ukradł dowód. A ona i tak już pewnie dawno odesłana gdzieś albo nawet martwa.

 


  • Podobne tematy do 7x06 - Do the Wrong Thing
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.