Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

7x05 Action » Smallville » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 28 paź 2007, o 20:29

7x05 Action

W Smallville nagrywane są przygody Anielskiego Wojownika. Gwiazdą filmu jest Rachel Davenport. Podczas kręcenia sceny w samochodzie jej hamilce się zacinają i Clark raruje ją przed śmiercią. Okazuje się, że nie był to wypadek, lecz zamach zaplanowany przez fana komiksu, któremu nie podoba się to, że w filmie w przeciwieństwie do komiksu dziewczyna Anielskiego Wojownika przeżywa. Tym fanem okazuje się być asystent reżysera, który widzi jak Clark łapie prawdziwią kulę, którą załadował pistolet, aby zabić Rachel. Teraz chłopak chcąc zmusić Clarka, aby przyjął swoje przeznaczenie próbuje zabić Lanę, jednak Clark ją ratuje.
Lionel jest przetrzymywany przez jakąś kobietę, jak się okazuje na rozkaz Lany. Lex dzięki wskazówce otrzymanej od Lois odnajduje go, a Lionel zabija tą kobietę. Później odwiedza on Lanę i mówi, że wie, że to ona go przetrzymywała, oraz, że nie chce ochraniać Clarka, lecz chodzi jej o zemstę.

Data emisji: 26.10.2007

---------------------------------------------

Buu, nie było Kary :(

Lana z tym przetrzymywaniem Lionela, to było yyy... dziwne.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 paź 2007, o 20:35

Re: 7x05 Action


Christina Milan jako Rachel Davenport ... podobała mi się w tej roli ... fajnie to wyszło. A kwestia zemsty Lany ... Lana jest praktycznie Luthorem tylko bez nazwiska ... tak jak powiedział Lionel.

I gdzie jest Kara ... Lois niby jest ... ale tak jakby jej nie było.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 paź 2007, o 21:48

Re: 7x05 Action


No właśnie i nie ma też Jimmy'ego, tylko Clark i Lana :roll:

W ogóle rozłożył mnie tekst Clarka, że gdy Kara zmądrzeje to wróci do DOMU :hah:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 lis 2007, o 21:12

Re: 7x05 Action


zdziwiło mnie, ze Clark pozwolił by mu się ekipa z Hollywood zwaliła na farmę :P chyba mu kasy brakuje :P

brak Kary - łee ;(

Lana stojaca za przetrzymywaniem Lionela - wtf :razz:

podobało mi się jak ten crazy man który chciał zabić Rachel ochronił na końcu Clarka i się nie wygadał :)
<<

unnami

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 18 lis 2007, o 01:01

Re: 7x05 Action


Mało wszystkich fajnych, za dużo Clarka i Lany, oni są bleeeeeeeeeeeeeeee. CHloe i Lois wymiatają, pownni im zrobić osobny serial hyhyhy :viva:
Recenzje filmowe -> http://www.recenzje.jogger.pl :)
Recenzje serialowe -> http://www.seriale.jogger.pl :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 24 lis 2007, o 18:59

Re: 7x05 Action


Lana stojaca za przetrzymywaniem Lionela - wtf :razz:

To już było wiadomo wcześniej przecież ....
podobało mi się jak ten crazy man który chciał zabić Rachel ochronił na końcu Clarka i się nie wygadał :)

Wkońcu CK to jego superhero :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 gru 2007, o 01:15

Re: 7x05 Action


Lana za długo przebywała z Lexem i stała się taka jak on, widać to zaraźliwe było :P
no i pozbądzcie się wkońcu Lany, kolejna zmarnowana doskonała okazja :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 gru 2007, o 13:17

Re: 7x05 Action


Ja nawet bym powiedziała że Lana jest gorsza od Lexa. Zgadzam się mieli świetną okazje by wkońcu się jej pozbyć. Z odcinka na odcinek to staqje się bardziej serial o Clarku i Lanie :/ Mogliby przywrócił Olivera :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 cze 2009, o 17:46

Re: 7x05 Action


Wystawiłem w tym i poprzednim odcinku pare razy do Clark'a środkowy palec. xD xD xD Ale koleś mniej po prostu dobija! Welling mi się nie podoba - wg mnie gra po prostu słabo. I same jego decyzje - najważnejsza praca, bla bla bla, ale świata ratował nie będe...

Rachel bardzo fajna, szkoda, że Lana przeszkadza.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 7x05 Action
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.