Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

7x03 The Girl Next Door » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 paź 2011, o 11:23

7x03 The Girl Next Door

Spoiler:

Data emisji: 07.10.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 9 paź 2011, o 21:56

Odp: 7x03 The Girl Next Door


Muszę zacząć od tego, że mi się Dean w tym odcinku nie podobał, niestety... A sam odcinek - zbyt wiele dziwnych rzeczy się działo.
Bobby wyskakuje nie wiadomo skąd, nie tłumaczy co się z nim działo, jak przeżył, jak ich znalazł. Poza tym był zdecydowanie zbyt spokojny w stosunku do zachowania Sama. Powinien się zmartwić choć trochę uciekinierem z Szatanem w mózgu, a ja miałam wrażenie, że on zwyczajnie sytuację zlewał.
Sam wymykający się w środku nocy też mi trochę nie podszedł, za to Dean w tej sytuacji był idealnie Deanowy - rozwalić gips i ruszyć na poszukiwania.
Perełka - drzwi otwierają się przed Samem i wylatuje z nich wściekła pięść xD
Ale jak już pisałam, nie podeszła mi też akcja z zabiciem przez niego zabicie Amy, a to jak potraktował chłopaka... Serio, przez chwilę miałam wrażenie, że po prostu go zabije, jak jego matkę. Nieładnie.
Akcje Lewiatanów też jakieś takie niezorganizowane, chaotyczne, nic konkretnego, same telefony. No i dajcie spokój! Stworzenia super potężne, nie do zabicia a karetki nie dogonią? Really?!
Wyczuwam jakiś taki spadek formy, nie wiem czy to tylko może wrażenie, ale coś się pokiepściło w tym odcinku. Serio nie mogę się już doczekać jakiejś akcji z poważnym polowaniem, bracia znów razem i nawet nie miałabym nic przeciwko kilku psychotycznym wizjom Sama. Ale przede wszystkim czekam z niecierpliwością na Casa i może wreszcie coś zaczęło by się dziać w związku z Lewiatanami?
Czekałam, czekałam na ten odcinek, i czekałam, i... Przykro mi to stwierdzić, ale po wspaniały początku ten odcinek odrobinkę mnie zawiódł.
Oby się poprawili w następnych bo się zdenerwuję, jak się okaże, że po poprzedniej serii, w tej tylko początek był mocny.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 paź 2011, o 23:22

Odp: 7x03 The Girl Next Door


Też jestem trochę zawiedziony i zgadzam się co do Lewiatanów - strasznie nieporadnie się zachowują. Nie dość że nie złapali braci w szpitalu to jeszcze przez 3 tygodnie ich nie wytropili. Nawet musieli dać własnego człowieka do jakiegoś biura obsługi kart żeby ich znalazł. Strasznie to wszystko naiwne. Chociaż musze przyznać że zabicie człowieka roztopionym serem było dość szalone :P

Flashbacki z przeszłości mi się podobały. Lubie oglądać młodych WInchesterów i ich problemy. No i dobry motyw z tym że córka zabiła własną matkę. Nie dziwie się też Samowi że puścił ją wolno. To by była dziwne gdyby znowu zabił swoją dziewczynę :P też mi się Dean nie spodobał swoim zachowaniem. Nie za bardzo pasowało do niego zabicie matki na oczach dziecka. Czyżby w tym sezonie miał się staczać po równi pochyłej?

Amy Pond xD

Brawo że Bobby nie zachował sie jak idiota i zrobił kopię swoich książek. Szkoda tylko, że nie mają już swojej bazy. Nic nie zastąpi warszatu Singera.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 11 paź 2011, o 20:27

Odp: 7x03 The Girl Next Door


Mi tam nic nie podobało sie w tym odcinku :P i nie bardzo mi sie chce o nim pisać.
Dean mnie ani trochę nie zaskoczył, choćby mógłby raz pozytywnie.
Najgłupszy był własnie początek, Bobby żyje i nic nie wyjaśnia, a winchesterowie uciekają w 5 minut ze szpitala.
Lewiatany też nie umiały sie zorganizować. Ale to już był taki odcinek, poznaliśmy dawną miłość Sama, który podczas polowania na nią, puszcza ją wolno. Nie zrobił tego jego brat, więc sie wyrównuje(szkoda, że synalka zostawił).
Zawiodłem sie też na tym, że Lucek chwilowo wziął urlop, oby w następnym odcinku powrócił :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 paź 2011, o 19:55

Odp: 7x03 The Girl Next Door


Ucieczka ze szpitala rzeczywiście zbyt szybko rozwiązana i bezproblemowa rozwiązana. Bobby pojawił się znikąd, bez żadnego słowa wyjaśnienia. Liczyłem, że większość odcinka będzie rozgrywać się w szpitalu i dalej będą ciągnąć wątek z Leviatanami. A dostaliśmy tylko pojedynczą sprawę z Leviatankami w tle. :(
Flashbacki Sama całkiem fajnie się oglądało, Amy okazała się potworem i zabiła swoją matkę, aby chronić Sama. Wcale się nie dziwię, że Sam puścił ją wolno. Niestety dla Deana wszystko jest czarno-białe i potwór to potwór, trzeba go zabić. Liczę, że dzieciak Amy się kiedyś zaczai na Deana. :P Btw. fajnie zobaczyć aktorkę, która grała Kaylee w "Firefly" znowu w jakimś serialu. :D
Genialny moment, kiedy Dean znienacka nokautuje Sama, za zabranie Impali. :D :D
Mały spadek formy po dwóch pierwszych odcinkach, czekam na więcej! :)
"Wszystko lepiej smakuje z serem." :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 paź 2011, o 00:45

Odp: 7x03 The Girl Next Door


Btw. fajnie zobaczyć aktorkę, która grała Kaylee w "Firefly" znowu w jakimś serialu. :D


Polecam Stargate Atlantis, tam też ona gra i w sumie ma podobną rolę do tej z Firefly :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 lis 2013, o 02:54

Odp: 7x03 The Girl Next Door


Dean mi się bardzo podobał w tym odcinku. Nie wiem o co wam chodzi, co prawda zabicie Amy było złe, ale reszta jak to Dean.
Pomysł na odcinek też mi się podobał, ale faktycznie, można zauważyć jakiś mały kryzys, zabieram się od razu za kolejny odcinek ponieważ czuję niedosyt, chociaż powinienem już dawno spać...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 7x03 The Girl Next Door
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.