Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

7x03 - Buck the System » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2012

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 7 paź 2012, o 19:42

7x03 - Buck the System

Spoiler:


Data emisji: 14.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 15 paź 2012, o 22:46

Re: 7x03 - Buck the System


Bardzo dobry odcinek, przynajmniej według mnie. :)

Debra nareszcie zrozumiała sposób życia Dextera. Rozumie już, że nie jest to takie złe. Wątek tego Raya był ciekawy. Do tego nie skończył się, więc teraz Dexter ma na głowie jego i tą rosyjską mafię. Czuję, że trochę trupów będzie. :D Jestem tylko ciekawy, jak teraz będą wyglądały stosunki Dexa z siostrą.

Nie podobało mi się zakończenie wątku Louisa. Zapowiadał się bardzo interesujący wątek, a tu coś takiego... Wyglądało, jakby scenarzyści nagle wycofali się z tej postaci i musieli się jej pozbyć, wyszło to baaaaardzo średnio.

Podobały mi się sceny z tą kwiaciarką, nie wiem czemu, ale naprawdę mi się podobały. :] No i to, jak Dexter wyobrażał sobie zabójstwo Masuki i tej kobiety z poczty. :D Wątek Quinna z tą kobietą jest jakiś taki... Nijaki. Może jeszcze coś ciekawego z tego wyjdzie, choć wątpię w to.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 17 paź 2012, o 14:54

Re: 7x03 - Buck the System


Odcinek bardzo dobry, kierujący fabułę do przodu ale ciężko mi wymieniać pozytywy kiedy w głowie mam tylko jedną myśl: czemu uśmiercono Louisa?! Najciekawszą postać do cholery! Z takim potencjałem... a tu zwyczajnie znalazł się w złym miejscu o złej porze... Why?!
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 17 paź 2012, o 16:24

Re: 7x03 - Buck the System


Właśnie też nad tym myślałem. I tak naprawdę, może to być dosyć ciekawy wątek. No, bo pomyślmy. Luis znika po tym, jak dziewczyna z nim zrywa i wylatuje z pracy. W czasie kłótni z dziewczyną (kurde, zapomniałem jej imienia) pada imię naszego bohatera. Stracił pracę, bo to on miał rękę, której wcześniej szukał Dexter. ;) Jakby połączyć to ze śladami krwi Louisa na łódce Dex'a, to może być naprawdę ciekawie. :)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 paź 2012, o 18:25

Re: 7x03 - Buck the System


Dexter wolny, szkoda tylko, że jego relacje z Deb na tym ucierpią.
I po Louisie - miał pecha, trochę za szybko się go pozbyli. Dex też niexle go załatwił z tą ręką i video.
Dex zadarł z mafią - chyba najpoważniejszy wróg do tej pory.
No i jeszcze wątek tego gościa z rogami chyba będzie się ciągnął kilka odcinków - czyli Dex ma dużo roboty :P
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 18 paź 2012, o 11:14

Re: 7x03 - Buck the System


Dobry odcinek. Rozkręciła się akcja - mafia wie co zrobił Dexter - będzie ciekawie :)
Wreszcie zakończono wątek Louisa, ale nie było to jakieś spektakularne. Spodziewałam się czegoś więcej niż śmierć z ręki mafii. W końcu Dexter namieszał mu, a ten nie załapał sie na zemste.
Fajnie, że Yvonne gra w serialu, ale troche mało jej było w tym odcinku. Wiem, że dopiero zaczyna, ale mam nadzieje widzieć ją częściej. Kto wie...może nawiąże jaki romans z Dex'em? Biorąc pod uwage, że od czasu rozstania się Lumen, Dex nie ma dziewczyny, milo by bylo to zmienić.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 18 paź 2012, o 13:30

Re: 7x03 - Buck the System


Jakiś romans Dexa z Hannah by się przydał. Facet potrzebuje kobiety ewidentnie :)

BTW wolałbym, żeby Lumen pozostała już u jego boku. Żałuję że ją usunęli z serialu. Może wróci na koniec serialu? :D
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 18 paź 2012, o 15:19

Re: 7x03 - Buck the System


steru napisał(a):Jakiś romans Dexa z Hannah by się przydał. Facet potrzebuje kobiety ewidentnie :)

BTW wolałbym, żeby Lumen pozostała już u jego boku. Żałuję że ją usunęli z serialu. Może wróci na koniec serialu? :D


Dokładnie :) Właściwie Lumen najbardziej pasowała do Dextera. Jej powrót to świetny pomysł, a może by tak dwie kobiety rywalizujące o względy Dex'a? Lumen vs Hannah ^^
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 18 paź 2012, o 19:37

Re: 7x03 - Buck the System


Ale komediowy odcinek :D

Śmieszne momenty jak Dex ma chęć zabijania i wyobraża sobie jak tnie szyje kobiety na poczcie kartą kredytową, albo w Masukę wbija długopis xD.
Do tego jeszcze Splitzer w stroju jakiegoś czarnego jelenia xD, nie wyrobiłem przy tej scenie.

O wątku Luisa, szkoda mi wspominać, bo to jest ŚMIECHU WARTE! Dexter najechał mu na ambicje dosyć mocno, zniszczył mu życie, myślałem że Lou pęknie i w końcu pokaże swoją prawdziwą twarz, nastraszy Dexa tzw. wejdzie do gry. A co dostajemy? Luisa na łódce chcącego przedziurawić łódź Morgana. Are you kidding me?! Twórcy spieprzyli ten wątek porządnie i za to bura dla nich.

No i została nam Mafia, która niedługo znajdzie ciało Victora, a szefo dowie sie z kim rozmawiał w klubie. Może być ciekawie.

Debra akceptuje w końcu Dexa i wypuszcza go na wolność :P Niech sobie trochę pożyje chłopak , a co :P

Wątek Quinna i tej Nadii, w ogóle mnie nie interesuje, chociaż aktorka ładna. Jedyne czego mogę im życzyć to wpadki i kłoptów :)

No i jeszcze odnośnie występu gościnnego, na sam widok Yvvone miękną mi nogi, ale troche się zawiodłem tą małą rólką. Jakiś romans z głównym bohaterem? Bardzo bym chciał, w końcu Dex musi w końcu sobie jakąś kobite znaleźć. Już sobie wyobrażam śmieszne momenty, kiedy Debra radzi braciszkowi jak się zachowywać albo wyciąga z niego uczucia :P.

Odcinek bardzo udany głównie za humor :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 paź 2012, o 00:15

Re: 7x03 - Buck the System


Zadziwiające, ale Dexter znowu mi się podobał w tym sezonie. Może to nie poziom starych sezonów, ale jest bardzo dobrze. Źli są ciekawi, wątki innych postaci marginalne, a nowe postacie intrygujące. I na szczęście pozbyto się Luisa. Nie rozumiem narzekania, że to koniec tej ciekawej postaci. Ja tam w nim nic interesującego nie widziałem, a jego wątek nigdzie nie zmierzał. Uprzykrzał tylko życie Dexterowi, a teraz zrobiono miejsce na więcej relacji dla niego i siostry. W tym odcinku udało się jej go zrozumieć, ale do akceptacji jeszcze daleko Ciekawe tylko czy przyzwoli mu na zabicie mordercy.

Yvonne w końcu się pojawiła! I jak zwykle jej postać jest magnetyzująca szczególnie dla męskiego oka. Uwielbiam ją oglądać i jej wątek mógłby być długi i zostać na następny sezon. Obawiam się tylko, że prędzej czy później skończy na stole. Bo jakoś nie chcę mi się wierzyć że jednak nic nie miała wspólnego z tymi morderstwami. Chyba, że to Debra ją zabije mimo jej niewinności. W każdym bądź razie jej postać może sporo namieszać.

Ukraińcy wpadli na trop Dextera. Dobrze! Do tego jest jeszcze jakiś motyw z szmuglowaniem heroiny. Ciekawe kiedy będą się starali go pozbyć, a może Issac będzie nim zaintrygowany? No na pewno nie pójdą od razu do niego z zamiarem zabicia.

Dexter zabijający na poczcie i Masukę cudowny!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 20 paź 2012, o 21:03

Re: 7x03 - Buck the System


A dla mnie znów średnio. Końcówka emocjonująca, a odcinek ogólnie przynudzający. Dexter się wypalił, przynajmniej dla mnie. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek to napiszę.

Myślałem się, że wątek Louisa będzie poprowadzony przez cały sezon, a dostaliśmy zwykły zapychacz, który tak naprawdę był w ogóle nie potrzebny. Ruszyli z tym wątkiem juz w szóstym sezonie po to, by zabić Louisa juz w 3. odcinku tej serii. Lipa, pokładałem duże nadzieje w tym wątku.

Kolejny beznadziejny wątek, który został wpleciony w poprzednim sezonie, a teraz nie ma o nim nawet wzmianki to rzekoma miłość Debry do Dextera. Widocznie scenarzyści zorientowali się, że głupszej rzeczy nie można było wymyślić i zostawili to tak po prostu.

Nadia i Quinn - nuda. Co ze śledztwem LaGuerty?

Scena pod koniec odcinka, kiedy Deb ma kłopoty - Boże jaki fejspalm. I Debra i Dexter poszli szukać dziewczyny, a psychola zostawili samego przy czym Dexter miał jeszcze czas pokazywać Debrze fociaczki. Nice!

Fajnie, że mafia już wpadła na trop Dextera. Mam nadzieję, że będzie ciekawie.

Chcę żeby Dexter w końcu coś zabił! :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 paź 2012, o 02:00

Re: 7x03 - Buck the System


Po emisji S06 nie sądziłem, że będę zachwalał kolejną serię, ale muszę coś od siebie dodać :)

Myślałem się, że wątek Louisa będzie poprowadzony przez cały sezon, a dostaliśmy zwykły zapychacz, który tak naprawdę był w ogóle nie potrzebny. Ruszyli z tym wątkiem juz w szóstym sezonie po to, by zabić Louisa juz w 3. odcinku tej serii. Lipa, pokładałem duże nadzieje w tym wątku.

Ja tam się ciesze, że się go szybko pozbyto. W S06 nie było pomysłu na tą postać i tam dopiero jego wątek był zapychaczem. Tutaj może i też odgrywał ta rolę, ale nie czuło się tego tak bardzo bo był bardziej powiązany z samym Dexterem. Jego postać była nudna dlatego się ciesze, że skończyła tak szybko.

Kolejny beznadziejny wątek, który został wpleciony w poprzednim sezonie, a teraz nie ma o nim nawet wzmianki to rzekoma miłość Debry do Dextera.

Czy ja wiem czy o tym zapomnieli. Na razie nie jest to ruszane bo Deb jest trochę zszokowana odkryciem, że jej brat jest seryjnym mordercą. Ja tam się jej nie dziwie, że trochę jej uczucie zostało stłumione. Jednak prędzej czy później to wypłynie, w końcu ten sezon powinien się skupić na relacjach między tą dwójką, a teraz są wyjątkowo skomplikowane.

Chcę żeby Dexter w końcu coś zabił! :D

Też chcę :) tylko niech nie tyka Hanny :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 cze 2013, o 12:08

Re: 7x03 - Buck the System


Hannah. :D

Zarzuty co do zapomnienia watku Deb/Dex są bezpodstawne, przecież Deb jest w takim szoku, ciekawe jak mieliby to kontynuowac. W tym wszystkim chodzilo o tą ironie, że właśnie wtedy kiedy Debra sobie zdaje sprawe z tego co czuje (lub wydaje jej sie, że czuje), dowiaduje sie o Dexie. Brilliant!

Louis nie żyje i dobrze.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 cze 2013, o 22:01

Odp: 7x03 - Buck the System


Debra wreszcie pojęła, że to co robi Dexter nie jest całkowicie złe, że może jest w tym jakiś sens. I odwyk się kończy.
Sceny z wyobrażaniem sobie morderstw Dextera mistrzowskie xD
Wątek Luisa trochę został zmarnowany, mogła się jakaś mała wojna między nimi rozpętać, a tu mafia przychodzi i go zabija.
A skoro o mafii - szef gadał Dexterem a nawet o tym nie wie. Będzie ciekawie jak się dowie o co chodzi.
No i pojawia nam się postać Hannah, która rozbroiła Dextera samym spojrzeniem. Ciekawe jakie będą ich relacje :D

 


  • Podobne tematy do 7x03 - Buck the System
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.