Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

7x02 - That's What You Get, Folks, For Makin' Whoopee » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 14:42

7x02 - That's What You Get, Folks, For Makin' Whoopee

Rory jest przygnębiona po wyjeździe Logana, a także tym, że musieli odwołać planowaną podróż do Azji. Chcąc poprawić Rory humor, Lorelai urząda w domu 'małą Azję' z figurkami buddy, walchlarzami itp.

Lane i Zach wracają ze swojego fatalnego miesiąca miodowego. Lane jest przekonana, że sex jest czymś okropnym ;)
Podczas naprawnia szkód w barze, Luke mówi T.J.owi o zerwaniu z Lorelai, na co T.J. namawia go, aby przyszedł do niego i Liz na kolację.

Kiedy Luke i Lorelai przez przypadek trafiaja na siebie, Luke nie może ukryć złości na to, co stało się między nimi.

Kiedy Rory dowiaduje się, że Lor przespała się Chrisem jest wściekła i obwinia Lorelai za zerwanie z Luke'm.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 lis 2006, o 00:43


Kurcze, ten odcinek byl taki smutny... Zwlaszcza ta scena Lorelai i Luke'a w supermarkecie... Myslalam, ze tam normalnie czyms rzuce w monitor taka bylam wsciekla!!
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 00:49


A mnie w tym odcinku najbardziej zaskoczyła reakcja Rory. Dlaczego ona tak naskoczyła na Lorelai? Powinna ją wesprzeć, spytac sie, od jak dawna jest źle między nią i Luke'iem, a nie z krzykiem na Lor :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 01:26


Z jednej strony rozumiałam Rory - w końcu to zaskoczenie dla niej, i zna historie Lor z Chrisem, że zawsze cos się między nimi psuło i bolało ją, że Lor znowu z nim w coś się wpakuje...
ale z drugiej strony mogła jej to normalnie powiedzieć, a nie robić wielkie wyrzuty, skoro widac było, że dla Lor jest to równie ciężkie.
Want your bad romance.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 27 sty 2007, o 02:40


Ajj, stęskniłam się już za GG, czas ponadrabiać odcinki siódmego sezonu :D

Lane.. ona to potrafi ludziom humor poprawić ;D Konkretnie przeżywała wiadomość o ciąży :)

Rory, fakt powinna być wsparciem, ale swoją rację też miała, nie chce stracić swoich relacji z ojcem.. na szczęście na koniec poszła do Lor :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 8 maja 2007, o 12:55


mi się podobała bardzo pierwsza scena i ta scena gdy Luke i Lorelai przchodzili przez ulice. Jak dla mnie Lorelai powinna mieć więcej takich scen, że ludzie jej tak mówią jak Luke( wiem, okrutne :D)
No i jak dla mnie reakcja Rory była dobra i szkoda, że później się zmieniła :P
scena w supermarkecie smutna
ogólnie ten odcinek bardzo mi się podobał

[ Dodano: 2007-05-08, 12:50 ]
a jeszcze sobie przypomiałem, reakcja Rory była trochę podobna do reakcji Lorelai gdy Rory przespała się z Deanem.
no i Rory też zna tylko wersję Lorelai, ultimatum, koniec LL, Lorelai przespała się z Chrisem. Dla mnie reszta też powinna się liczyć, czyli gdy Luke następnego dnia chce porozmawiać albo jeszcze kolejnego jest gotowy na ślub.
No i wqrza mnie, że Lorelai mówi do Sookie, że mogłaby być już po slubie z osobą, która nie chce się z nią ożenić, gdyby tak było to po co Luke przyjechał pod koniec poprzedniego odcinka? Wtedy całe to ultimatum by nie miało sensu bo by zawsze mówiła, że wyszła za faceta, który nie chciał sięz nią ożenić
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 cze 2007, o 20:49


Bardzo smutne sceny LL, ogląda się ich teraz jeszcze gorzej, niż za czasów, gdy byli razem.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 cze 2007, o 21:10


dlaczego gorzej?
jak były smutne sceny CL( koniec 2 sezonu) to było lepiej?
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 cze 2007, o 21:45


Ale ja porównuję tylko sceny LL do ich własnych scen, nie wiem co CL ma do tego :P
No i całkiem podobała mi się scena, gdy na początku odcinka Luke pędził, aby przyłożyć Chrisowi [chociaż sama idea i wykonanie nie przypadły mi do gustu]. Od razu było wiadomo, dokąd jedzie, zastanawiam się tylko, skąd Luke miał adres Chrisa.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 cze 2007, o 22:58


Luke musiał się wyładowac, no a kto lepszy do tego niż Chris? :D
a adres pewnie kiedyś mu Lorelai dała, wkońcu w 6 sezonie Luke zaakceptował, że Chris będzie męczył go w zyciu więc Lorelai mogła mu dac na wszelki wypadek :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

 


  • Podobne tematy do 7x02 - That's What You Get, Folks, For Makin' Whoopee
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.