Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

7x02 Sunshine and Frosty Swirl » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2012

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 paź 2012, o 17:04

7x02 Sunshine and Frosty Swirl

Spoiler:

7.10.2012
Obrazek
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 9 paź 2012, o 08:36

Re: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Odcinek może super nie był, ale można powiedzieć, że był co najmniej dobry.
Debra dowiedziała się o Mrocznym Pasażerze Dextera i próbuje go nawrócić z jego nałogu. ;) Póki co nawet jej się to udawało, na końcu odcinka Dexter nawet do niej zadzwonił. Myślę jednak, że długo to nie potrwa. Już niedługo Dexter pewnie wróci do zabijania. Tylko wtedy co z Debrą? Nie chce mi się wierzyć, że ją zabije, to byłoby trochę bez sensu.

Dexter odwiedził Louisa i powiedział mu, żeby dał mu spokój. Jak było widać, ten jednak nie bardzo się przestraszył. Co on kombinuje? Jak dużo wie o Dexterze? No i najważniejsze pytanie: Kiedy w końcu Dex go zabije? :D

Laguerta prowadzi swoje tajne śledztwo. Wie już, że Doakes nie był Rzeźnikiem z Zatoki i, że prawdziwy zabójca jest cały czas wśród nich. Pytanie tylko, kiedy dojdzie na trop Dextera?

Podoba mi się wątek Quinna i tej striptizerki. Nie wiem czemu, ale podoba mi się. Ciekawe w jaką stronę się on rozwinie.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 9 paź 2012, o 11:17

Re: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Kolejny świetny odcinek!

Debra nie wie jeszcze wszystkiego o bracie ale powoli dowiaduje się coraz ciekawszych rzeczy. Nie mogę się doczekać aż Dexter powie jej że zabił już Victora więc nie mają go po co szukać oraz że to on była za folią kiedy ta ścigała oprawcę kobiet który również więził Lumen :)

Wątek Lousia uważam za bardzo interesujący. Nie mogę się doczekać dalszej odsłony ich "pojedynku". Louis skończy oczywiście na stole ale dowiemy się też co wie i od kogo.

Z wypiekami na twarzy czekam na kolejny poniedziałek
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 9 paź 2012, o 15:50

Re: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Nowy kodeks nie przejdzie nie ma mowy :). Zirytowała mnie scena kiedy Dex zadzwonił do Debry z problemem, kiedy w bagażniku miał Luisa :) Mam nadzieję, że jednak wróci już niedługo do swojego najlepszego zawodu.
Czekam również aż Debra zadziała i zacznie wypytywać Dexa o wszystko co jej przyjdzie do głowy, ale póki co przetrawia to kim jest jej brat, więc dam jej czas :).

Luis to zwykły maniak? Możliwe, jednak już do tego stopnia znienawidził Dextera, że nawet groźby go nie wystraszą, jestem bardzo ciekawy co będzie planował by pokrzyżować plany naszemu bohaterowi. Póki co ma wielkie szczęście, bo Dex jest w fazie przemiany.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 9 paź 2012, o 19:05

Re: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Dobry odcinek, aczkolwiek delikatnie przekombinowany jak dla mnie. Ciekawe, co ta LaGuerta kombinuje.
Mam nadzieję, że nie przywrócą wątku z Doakes'em w sensie, że będą myśleli, że on żyje.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 paź 2012, o 10:30

Re: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


heh Dex pod kontrolą :D ale poradzi sobie z tym. Śmieszne było jak gadał o Mrocznym Pasażerze Debrze :D
Louis udawał, że serio się przestraszył, a tu ostentacyjnie daje znać Dexowi, że nic z tego, dziwię się że Dex zachował spokój, ja bym mu przywaliła.
Quinn wygląda okropnie, taki wychudzony. Wątek ze striptizerką ok o ile będzie z tego cos więcej niż tylko kolejny romans Quinna.
Śmierć tego gościa (śrubokręt) - mocne. \
Laguerta na tropie - przypomnijcie mi, ona miała romans z Doaksem? czy coś z ten deseń?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 paź 2012, o 20:33

Re: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Dobry początek, ale tempo trochę siadło jakoś w 3/4 odcinka. Rozmowy Dextera z Debrą bardzo dobre i przy tym humorystyczne (szczególnie jak Dexter mówi o Mrocznym Pasażerze). Do tego jeszcze swoje 3 grosze wtrącił Harry. Średnio mi się jednak podoba wątek z odwykiem i pilnowaniem Dexa przez siostrzyczkę. Jednak coś ciekawego się może z tego urodzić. Szczególnie jak braciszek będzie musiał zabić.

Wątek Luisa jest średnio ciekawy. Jednak chcę wiedzieć co takiego kombinują. Trochę mnie też przeraża bo to chory socjopata, a ci są najgorsi. Dexter pewnie będzie żałował że go nie zabił.

Isaac z ukraińskiej mafii jak najbardziej na plus. Morderstwo w jego wykonaniu fachowe. I jeszcze będzie szukał osoby odpowiedzialnej za morderstwo Victora. Oby natknął się na trop Dextera. Wtedy to będzie on miał prawdziwe kłopoty jeszcze z Debrą na głowie.

LaGuerta łączy kropki, ale strasznie wolno jej to idzie, jeszcze będzie trzeba poczekać aż zacznie kogoś podejżewać.

Końcowa śmierć skazańca dość niespodziewana. Myślałem, że zaraz powie, że jest chory i umiera, a on się rzucił pod ciężarówkę. Ciekawe jaki potencjał ukrywa ten wątek. Jedno jest pewne - postać Hanny będzie interesująca (Yvonne!)

Louis skończy oczywiście na stole ale dowiemy się też co wie i od kogo.


A mi się wdaje, że zabiję go Debra. Jego albo Hanne. To by pomogło jej lepiej zrozumieć brata.

Laguerta na tropie - przypomnijcie mi, ona miała romans z Doaksem? czy coś z ten deseń?


Z tego co pamiętam to tak i chyba jeszcze byli partnerami.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 paź 2012, o 21:22

Re: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Po świetnym odcinku otwierającym sezon, ten był bardzo przeciętny.

Debra bierze sprawy w swoje ręce, nie chce aby Dexter dalej zabijał, ale oczywiście to jest niewykonalne. :) Odwyk, czyli pilnowanie Dextera 24/7 to pomysł głupi, mam nadzieję, że w następnym odcinku Debra to zrozumie.

Świetna scena w domu Louisa, kiedy Dexter pokazuje swoją siłę. ;) Uwielbiam właśnie takie sceny, kiedy Dexter jest totalnie wściekły. Ciekawi mnie jak dalej się ta sprawa potoczy. Myślę, że Dexter będzie miał jeszcze problemy przez tego psychola.

Podobały mi się rozmowy Dextera ze skazańcem. Dały mu trochę do myślenia.

W następnym odcinku mam nadzieję, że pojawi się następny przeciwnik, czyli ukraińska mafia. Nie mogę się doczekać konfrontacji Dextera z nimi. Jak sobie poradzi mój ulubiony seryjny morderca? :)

Interesuje mnie również małe śledztwo LaGuerty, ciekawe do czego ją doprowadzi.

Czesiek_PL napisał(a):
Laguerta na tropie - przypomnijcie mi, ona miała romans z Doaksem? czy coś z ten deseń?



Z tego co pamiętam to tak i chyba jeszcze byli partnerami.

A oni czasem nie byli tylko przyjaciółmi?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 paź 2012, o 00:03

Re: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Bartezz napisał(a):
Czesiek_PL napisał(a):
Laguerta na tropie - przypomnijcie mi, ona miała romans z Doaksem? czy coś z ten deseń?



Z tego co pamiętam to tak i chyba jeszcze byli partnerami.

A oni czasem nie byli tylko przyjaciółmi?


Z ciekawości trochę pogrzebałem w necie i znalazłem coś takiego:
The only people he ever really "relaxes" around would be mainly Maria LaGuerta (due to them being former partners, longtime friends and for a time brief lovers) and Debra Morgan, though he does his best to maintain a hard exterior that nobody can penetrate.

Czyli jednak romans był.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 cze 2013, o 10:18

Odp: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Jennifer Carpenter udowadnia, ze jest świetną aktorką. Kapitalne rozmowy Dex/Debra. Ciekawe jak wyglądała sytuacja na planie pomiędzy Jennifer i Michaelem. Pełen profesjonalizm, przypuszczam. ;)

Na razie big baddie taki sobie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 cze 2013, o 20:52

Odp: 7x02 Sunshine and Frosty Swirl


Czyli Deb funduje Dexowi odwyk. Raczej nie skończy się to dobrze.
Sprawa z Louisem powalona - Dextergo go prawie udusił a on ciągle się nie wycofał i jeszcze paradował przed nim dumny w jego domu.
Ciekawe jak się skończy jego sprawa.
No i LaGuerta, która dalej grzebie, też pewnie coś nieciekawego znajdzie.

 


  • Podobne tematy do 7x02 Sunshine and Frosty Swirl
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.