Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

7x01 - Now What? » House M.D » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 wrz 2010, o 22:17

7x01 - Now What?

Spoiler:


Data emisji: 27.09.2010
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 21 wrz 2010, o 16:24

Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Na pewno pojawiły się 2 odcinki? Drugiego nie mogę nigdzie znaleźć :P
Mało szpitala, House'a w szpitalu w ogóle. Nie podobało mi się. Nie lubię, kiedy nie zajmuje się pacjentami. Mam nadzieję, że to tylko pierwszy odcinek, a reszta będzie lepsza. Chociaż po finale akurat tego się spodziewałam, więc nie byłam zbytnio zaskoczona.
Jedyny chyba fajny moment to Wilson wchodzący przez okno ( i jednocześnie niestety jedyny fragment z Wilsonem :/ )
No, chociaż zaraz przed czołówką pytanie "So now what?" też było spoko :D
Czołówkę zmienili... wykreślili stare nazwiska, wrzucili nowe... w sumie dobrze :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 wrz 2010, o 17:40

Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Początek jest zdecydowanie jednoodcinkowy - E01 - Now What?
Powiem szczerze, że się trochę zawiodłem. Odcinek był słaby.
Najciekawszym wątkiem był wyjazd 13-stki, ciekawe gdzie ona w końcu wyjechała. Mam nadzieję, że jeszcze wróci do serialu.
Moment z Wilsonem włamującym się przez okno był genialny! :D
Sceny House'a z Cuddy były dziwne, niby fajnie, że w końcu doktorek doczekał się trochę szczęścia od życia. Ale brakuje mi tego dokuczliwego, obraźliwego i chamskiego House'a. Oby w dalszych odcinkach, te momenty Cuddy-House trochę ograniczyli.
Jeszcze świetny był Chase proponujący 13-stce sex. :P
Wreszcie zmienili czołówkę, uwzględnili Tauba i 13-stkę oraz wykreślili Cameron. Już to powinni od 4 sezonu zrobić. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 wrz 2010, o 22:12

Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


W końcu czołówka zmieniona. Dodali teraz Olivie. Szkoda tylko, że 13 wyjechała... w sumie jej wątek najciekawszy w odcinku. Fajne sceny jak się z każdym żegnała. Dobry był szczególnie Chase jak proponował jej seks :) Liczę, że wróci w przeciągu 7 odcinków bo smutno będzie bez niej. I ciekawe jakie zastępstwo znajdą dla niej bo tak bez roli żeńskiej będzie nudno :)
House i Cuddy - ale nudny :) Rozumiem dać z 10 minut, ale nie cały odcinek w mieszkaniu. Mnie bardzo ciekawi jak się będzie ich związek układał i liczę, że ta chemia z poprzednich sezonów nadal między nimi będzie.
Naćpany neurochirurg xD Nawet fajne sceny z nim :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 wrz 2010, o 22:54

Re: Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Czesiek_PL napisał(a):Szkoda tylko, że 13 wyjechała... w sumie jej wątek najciekawszy w odcinku. Fajne sceny jak się z każdym żegnała. Dobry był szczególnie Chase jak proponował jej seks :) Liczę, że wróci w przeciągu 7 odcinków bo smutno będzie bez niej. I ciekawe jakie zastępstwo znajdą dla niej bo tak bez roli żeńskiej będzie nudno :)

Przed chwilą na hataku przeczytałem wypowiedź producenta House'a, że 13-stka może się już nie pojawić w 7 sezonie. Oby to nie była prawda.
Także liczę na jakieś ciekawe żeńskie zastępstwo. Tylko, żeby Cameron przypadkiem nie wróciła...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 wrz 2010, o 23:10

Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Wiem, widziałem i wcale mi się to nie podoba. Liczę jednak że jeszcze wróci bo to jedna z ciekawszych postaci i jest na czym oko zawiesić ;) Godne zastępstwo będzie znaleźć ciężko, ale jakąś aktorkę już wybrali. Ciekawe tylko jak się sprawdzi. A Cameron nie wróci bo Jennifer gra teraz w HIMYM tzn. mam nadzieje że nie wróci bo jej postać już strasznie nudna się zrobiła.
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 22 wrz 2010, o 00:39

Re: Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Czesiek_PL napisał(a):A Cameron nie wróci bo Jennifer gra teraz w HIMYM.

Niby gdzie? :]
Obrazek
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 22 wrz 2010, o 01:00

Re: Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Be Ironic napisał(a):
Czesiek_PL napisał(a):A Cameron nie wróci bo Jennifer gra teraz w HIMYM.

Niby gdzie? :]

Jeszcze się nie pojawiła, ale jakiś czas temu ogłoszono, że tak się stanie.
Źródło
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 22 wrz 2010, o 10:24

Re: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Najgorzej. Nie lubię jej.
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 22 wrz 2010, o 19:51

Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Mi się jakoś nie podobał ten odcinek. Cuddy i House razem. No czyli koniec serialu sie zbliża skoro ten wątek już się na dobre zaczął seks, rozmowy itp. Nie wiem czy to tylko umnie, ale te sceny nie były wcale... namiętne, romantyczne, aktor nie ma zbyt fajnej figury i te sceny zbyt fajne nie były, Cuddy wiadomo szerokie biodra, talia wąska, twarz niezła sucz :)

w szpitalu - WTF ? neurohirurg zwariował od żarcia i latał goły po szpitalu, a ci ukrywali fakt, że nie mają chirurga na oddziale..
Chase proponuje 13tce seks i odrzucony, a ona znika - co już zaskoczyła pracę nad serialem, bo coś o tym pisali, ze nie bedzie jej w za dużo.

Nie byłem za żadną parą w serialu, potyczki Cuddy z Housem mnie zawsze bawiły, ich związek jest... Zepsuli mi serial, bo to już nie ten sam House, ma co od zawsze chciał i koniec ?
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2010, o 22:00

Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


House po części pozostał taki sam... i ja się akurat cieszę, że sprawy z Cuddy idą w tym kierunku.

Stwierdziłem, że to by było denne jakby po tym odcinku zepsuli to wszystko. Już się przestraszyłem gdy Greg powiedział, że to się nie uda.

Mnie akurat w większości wkurzało to, że w 6 seriach schemat cały czas się powtarzał. Owszem, jest to drastyczna zmiana, ale jestem ciekawy jak scenarzyści to wszystko rozwiążą bo nie było by normalne to jakby przez cały 7 sezon Cuddy/House było sielanką.

Szkoda 13... mam nadzieję na godne jej zastępstwo.

a. i akurat lubię te odcinki, w których szpital schodzi na dalszy plan. Przykładem, może być też 1 odcinek 6 sezonu. Nie ma się co martwić, od następnego wszystko wróci do normy.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 wrz 2010, o 22:09

Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Tristan ja też lubię te odcinki, które skupiają się na bohaterach, a nie na szpitalu, ale tutaj przesadzili. Już nie mogłem patrzeć na Huddy mimo ze tyle na to czekałem. Wyszło to strasznie płytko. Ja wiem, że w przyszłym odcinku znowu będzie jakaś sprawa, Greg będzie rzucał aroganckimi tekstami i wszystko wróci do normy, ale prawda jest taka że scenarzyści na premierę nowego sezonu mogli się bardziej postarać i zaskoczyć, a nie tylko rozwinąć końcówkę z finału 6 sezonu. Ubiegłoroczny Broken był genialny i nie wiadomo kiedy te 80 minut zleciało, a tutaj było wręcz przeciwnie.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2010, o 23:01

Odp: 7x01/7x02 - Now What?/Selfish


Fakt, "Broken" był genialny ale i ten odcinek był niczemu sobie. Mi zleciało bardzo szybko i ogólnie lubię takie odskocznie w tym serialu. Komuś się spodoba, drugiemu mniej w trzeciemu wcale ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 28 wrz 2010, o 17:05

Odp: 7x01 - Now What?


Na pewno pojawiły się 2 odcinki? Drugiego nie mogę nigdzie znaleźć


Jak otwierałam temat, w moim źródle było podane, że będzie dwugodzinna premiera. :P Naprawione już.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 25 maja 2011, o 17:11

Odp: 7x01 - Now What?


Eee w ogole nie podobal mi sie ten odcinek. Jednak nie lubie odcinkow w ktorych nie ma pacjenta. I nie pasowaly mi sytuacje Hous/Cuddy sam na sam. Szkoda 13-stki, mam nadzieje ze wroci..

Jedyne na plus to Wilson i 'nacpany''? neurochirurg ;)
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 7x01 - Now What?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.