Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

7x01 Bizarro » Smallville » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 wrz 2007, o 14:54

7x01 Bizarro

Bizarro zostaje zraniony, dzięki czemu Clark może wrócić do tamy i pomóc znajdującym się tam osobom, wydostaje m.in. Lois i Chloe, Chloe w szpitalu walczy o życie, lecz umiera. Potem jednak budzi się w kostnicy, gdzie znajduje ją Clark, dziewczyna nie chce o tym rozmawiać. Kara ratuje tonącego Lexa, on postanawia oddać się w ręce policji. Bizarro przychodzi odo niego i chce zawrzeć układ, Lex pomaga mu zdobyć meteoryty potrzebne do uleczenia, jednak chce również zdobyć informacje dotyczące Clarka. Clark postanawia zmierzyć się z Bizarro, wie, że jego słabością jest energia słoneczna, dzięki temu udaje mu się go zwyciążyć. Wszyscy przeżywają śmierć Lany, tymczasem ona jest w Chinach.

by Trish

Data premiery: 27 wrzesień 2007
Ostatnio edytowano 28 wrz 2007, o 21:21 przez tlen.exe, łącznie edytowano 3 razy
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 12 wrz 2007, o 19:35

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 13 wrz 2007, o 09:39


Opis odcinka: CLARK FACES BIZARRO, HIS TOUGHEST ENEMY YET AND SUPERGIRL COMES TO SMALLVILLE — Clark (Tom Welling) confronts Bizarro, the last wraith from the Phantom Zone, and the ensuing fight causes the dam to break and a torrent of water rushes towards the land. Lex (Michael Rosenbaum), having just been arrested for Lana’s (Kristin Kreuk) murder, is submerged under water in a patrol car, but is saved by a mysterious young woman. Lois (Erica Durance) manages to pull Chloe (Allison Mack) to safety but her cousin is pronounced dead at the hospital. The same woman who saved Lex reappears at the Kent farm and is revealed to be Kara Kent (Laura Vandervoort) AKA Supergirl, Clark’s cousin from Krypton.

Sezon zapowiada sie ciekawie, choć Kara jakaś taka nijaka :(
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 wrz 2007, o 19:45


Zobaczymy ... supergirl może być ciekawa, wiele zależy od tego jak zagra aktorka ...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 28 wrz 2007, o 21:08


Odcinek to taka dokładna wyjściówka po ostatnim odcinku 6 sezonu, więc nie odczułam, że zaczął się nowy ;)
Śmieszna była sprawa z Lexem, który na zmianę był w rękach policji i na wolności :hihi:
Chloe w kostnicy - ciekawie to zrobili, ale widać, że ją to bardzo dręczy.
Kara mi się o dziwo spodobała, tylko po co ratowała Lexa...
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 wrz 2007, o 11:43


Śmieszna była sprawa z Lexem, który na zmianę był w rękach policji i na wolności :hihi:
Czy ja wiem ... wolny był po tym jag go Kara wydostała z samochodu ... a w ręce policji oddał się sam.

Trish napisał(a):Odcinek to taka dokładna wyjściówka po ostatnim odcinku 6 sezonu, więc nie odczułam, że zaczął się nowy ;)
Wejściówkę mogli by zrobić nową ... dodali tylko Karę i Jimmiego do niej.

Manhunter znowu pomógł CK, ogółem dosyć fajny odcinek ... trochę się spraw wyjaśniło ... Lana śmiesznie wyglądała w blond peruce w Szanghaju.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 wrz 2007, o 13:34


sufer napisał(a):Czy ja wiem ... wolny był po tym jag go Kara wydostała z samochodu ... a w ręce policji oddał się sam.

A potem wydostał go Bizarro, a potem znów miała go policja :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 wrz 2007, o 22:27


Trish napisał(a):A potem wydostał go Bizarro, a potem znów miała go policja :P
No niby tak ... faktycznie kołowrotek, nawet nie przykuło to tak mojej uwagi.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 wrz 2007, o 20:11


no co mogę powiedzieć.. cieszę się że są nowe odcinki, bo mam do Smallville jakiś taki sentyment.. Bizarro Clark był fantastyczny, zwłaszcza z Lois :D i potem jak Lois chciała by ja przeprosił i powiedziała o tym co Bizarro zrobił i ta mina Clarka :hihi:
<<

Lbs

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 8 paź 2007, o 00:00

Re: 7x01 Bizarro


Odcinek bardzo fajny :) Jestem juz po dwoch odcinkach i zapowiada sie ciekawie.
To bylo dla mnie jasne ze Lana zyje sobie tam gdzies :) Najbardziej mi sie podobalo jak Lois wybacza Clarkowi scene z tyleczkiem :D :D

PS: Kto spiewa i jaki jest tytul piosenki ktora leci w tle na samym koncu odcinka gdy pokazuja Lane w Chinach?
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 paź 2007, o 22:44

Re: 7x01 Bizarro


Lbs napisał(a):PS: Kto spiewa i jaki jest tytul piosenki ktora leci w tle na samym koncu odcinka gdy pokazuja Lane w Chinach?


Kelly Clarkson "Sober"
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 gru 2007, o 00:56

Re: 7x01 Bizarro


odcinek beznadziejny :P
nic sięnie działo prawie, ciągle ktoś kogoś ratował i tyle :P
po cichu liczyłem, że Lany juz nie będzie, szkoda, że jest
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 gru 2007, o 12:39

Re: 7x01 Bizarro


Smallville to jedyny serial który mniej więcej utrzymujepoziom po tylu sezonach.
Co do odcinka top rzeczywiście jakiś świetny to on nie był, było oczywiste że Lana żyje, Chloe w kostnicy :) podobna scena jak Heroes z Claire i jeszcze pojawienie się supergirl - musieli wprowadzić coś nowego, zobaczymy jak to będzie :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 maja 2009, o 16:47

Re: 7x01 Bizarro


Odcinek bardzo fajny, ciekawe wprowadzenie. Ale czy to już koniec Bizarro? Walka nawet fajna, Marsjanin też. Lana jednak żyje - wiadome to było, niech wraca... Chloe w kostnicy i ta moc... Będzie ciekawie. Clark/Lois xD Lex i anioł... Czemu Raya ratowała akurat Lex'a? Supergirl... No nie wiem.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 7x01 Bizarro
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.