Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

6x22 - The Ballad of Booth » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 maja 2010, o 11:50

6x22 - The Ballad of Booth

Spoiler:


Data emisji: 09.05.2010
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 maja 2010, o 14:36

Odp: 6x22 - The Ballad of Booth


Zazwyczaj przedostatni odcinek to wprowadzenie do finału. To nie było inaczej :)

Angie/Patrick - coś czuje, że nie użyje tej bomby w tym lesie. Sądzę, że wybuchnie gdzieś na Wisteria Lane.

Gaby - odkryła wskazówkę od Angie. Poleci z tym do Nick'a ciekawe co będą chcieli zrobić.

Lynette - no i się doigrała tym swoim samarytańskim podejściem do Eddiego. Zdziwiłem się tylko, że wcześniej nie zaczęła czegoś podejrzewać.

Susan/Mike - ich wątek był najnudniejszy. Chociaż uśmiałem się jak Susan robiła za komornika :D

Bree - co za szmaciarz z Sama. Oj mam nadzieję, że coś z nim zrobią w następnym odcinku... Plus dla Bree i jej dwóch kolegów :D i za Orsona walącego wózkiem w Andrew :P
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 maja 2010, o 14:44

Odp: 6x22 - The Ballad of Booth


Nieźle, w finale będzie się działo. Widać, że chcą te wątki pokończyć i w pewnym sensie połączyć (przynajmniej mi się tak wydaje).

Susan - wyprowadzka? Oby nie. W sumie najlżejszy wątek ze wszystkich finałowych. Susan zbierająca kase - xD.

Gaby - no i dostała wiadomość od Angie. Juanita i Celia są geniuszami. :D Ciekawe co zrobi.

Bree - zupełnie zapomniałem, że Andrew potrącił matke Carlosa. Mam nadzieje, że Bree coś wymyśli i nie odda mu firmy.

Lynette - też mi się wydawało, że wcześniej zrozumie o co chodzi. No a teraz została sama z Eddiem... Świetny wątek!

Angie - budujemy bombe. Nie moge się doczekać kolejnego odcinka, co z tego wyniknie? Kto zginie?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 12 maja 2010, o 16:07

Odp: 6x22 - The Ballad of Booth


Niech Susan spada, będę tylko szczęśliwsza :D
Jeśli coś się stanie dziecku Lynette, to szlag mnie trafi porządny.
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 maja 2010, o 17:16

Odp: 6x22 - The Ballad of Booth


Bomba pewnie będzie przeznaczona dla domu Angie :P może przypadkiem znajdzie tam się Sam i zniknie wreszcie, co za pajac.
Nowy Orson jest świetny :D jak próbował pobić Andrew wózkiem :D też już nie pamiętałam o tym wątku z potrąceniem matki Carlosa.
Susan - wątpię, że się wyprowadzą. Czemu nie sprzeda swojego fortepianu?
Gabi jak zawsze rozjaśnia odcinki swoimi tekstami :) musiała się pochwalić swoimi fotkami z okładek magazynów :D i ta jej lazania :D
Lynn - już myślałam, że się pokapuje o co chodzi po tym jak usłyszała od policjantów, że Barbra nie żyje, a potem od Eddiego, że Barbra jest w <gdzieśtam>, a ta to zrozumiała, że policjanci się pomylili ;/ już drugi raz się taka niedomyślna okazała w sprawie Ediego.

 


  • Podobne tematy do 6x22 - The Ballad of Booth
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.