Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

6x14 - Valentines Day Massacre » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 lut 2010, o 12:03

6x14 - Valentines Day Massacre

Spoiler:


Data emisji: 11.02.2010
trust him... he's a doctor!
<<

przemek

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 13 lut 2010, o 13:39

Odp: 6x14 - Valentines Day Massacre


W końcu przyzwoity odcinek! Ostatnio kondycja Chirurgów bardzo podupadła. Słabe wątki z alkoholizmem Webbera, córką Sloana... mam poczucie, że ten odcinek trochę ciągnie w górę - może za sprawą Bailey i Lexie, których ostatnio było niewiele, a może dlatego, że wykorzystano piosenkę duetu The Swell Season "In these arms", którą bardzo lubię :-)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 lut 2010, o 15:08

Odp: 6x14 - Valentines Day Massacre


Oj. Ja tam nie narzekam. I tak kocham "Grejsów" :D Chociaż serial miał swoje lepsze i gorsze momenty.

Co do odcinka... Chociaż nie było dużo scen między moją ulubioną parą (Callie & Arizona) to odcinek zaliczam do udanych.

Bardzo się cieszę, że Bailey znalazła wreszcie kogoś z kim może się coś więcej rozkręcić :D

Miałem nadzieję, że wątek Sloan się wreszcie skończy. Aż tu nagle Mark z Callie chcieli adoptować dziecko. Bogu dzięki do tego nie doszło a córka Marka póki co zniknęła :)

Ciekawy był wątek o tym "trójkącie" restauracyjnym. Szkoda, że ten Emile nie przeżył...

Derek & Mer - Mr. and Mrs. Shepherd ^^

No i wreszcie ułożyło się między Owenem, Christiną i Altman :) Świetna była ostatnia scena z nimi kiedy Altman zatrzymała ich mówiąc, że ma świetną uczennicę i że chce wszystko cofnąć odnośnie Owena.
trust him... he's a doctor!
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 13 lut 2010, o 17:29

Odp: 6x14 - Valentines Day Massacre


słaby odcinek. Nawet jak na temat o walentynkach, Sloan uciekła, Mark nie będzie dziakiem adoptującym dziecko córki.
Litlle Grey, Lexi - blondyna, w tych wlosach bardziej poważniej na kobiete wygląda, ale ja ona utapetowana dzisiaj była, aż się ten makijaż świecił :) - oczywiście wygląd ekstra. :)
Derek nieźle musi zarabiać, nowym Lexusem się wozi... Po jego minie, tej sytuacji rannych w szpitalu widać, że on by raczej wolał na salo operować niż być na konferenjach itp. Markowi powiedział, że to jego marzenie, ale tak nie zbyt szczęśliwie mówił.
końcówka odcinek widać Meredith jednak wybrała męża, nie operacje i jaka oburzona tytułem Dr. and Mrs. Shephard :D :D :D w aucie miała zarzuty, ale już powiedziała jak Derek będzie musiał jej to wynagrodzić taka cene to nic :) , heh pewnie teraz powstan\a bennery z spojrzeniem Dereka w lusterko :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 lut 2010, o 17:46

Re: Odp: 6x14 - Valentines Day Massacre


Lucas Scott napisał(a):Litlle Grey, Lexi - blondyna, w tych wlosach bardziej poważniej na kobiete wygląda, ale ja ona utapetowana dzisiaj była, aż się ten makijaż świecił :) - oczywiście wygląd ekstra. :)


A mi jakoś nie spasował ten nowy wizerunek. Ale to u mnie chyba kwestia przyzwyczajenia.

Ha! I znów przespała się z Aleksem :P
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 lut 2010, o 13:00

Odp: 6x14 - Valentines Day Massacre


Odcinek sam w sobie był taki sobie, ale podobało mi się wiele wątków.

+ wyjazd Sloan - nie lubie jej, straszna była; poza tym wole starego Marka, kobieciarza, a nie tatusia... I niech nie waży się wracać do Lexie. Uf, dobrze, że Callie jednek nie będzie mu pomagała z tym dzieckiem. xD

+ MerDer - świetne! :D Szczególnie ostatnia scena w aucie. ^^

+ trójkąt Cristina/Owen/Teddy - dobrze, że to już koniec (narazie). I polubiłem Altman.

+ nowy wizerunek Lexie! Genialnie wyglądała. :D I wogóle bardzo fajnie, że sie zaprzyjaźniła z tym kolesiem z Mercy West.
I jak Tristan wspomniał, znów sie przespała z Alex'em - ja się cieszę. :P :D

+ Bailey! :D :D :D

+ Arizona na sali operacyjnej, te wszystkie aluzje. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 lut 2010, o 00:51

Odp: 6x14 - Valentines Day Massacre


Podoba mi się Lexie w blondzie.
Fajna była sprawa z tym trójkątem i z kolesiem bez ręki
Wiedziałam, że Mer w końcu pójdzie na to przyjęcie.
Dobrze, że Sloan zniknęła, ale to na pewno jeszcze nie koniec, bo po co byłby w ogóle ten wątek córki. Chyba, że tylko po to, by rozdzielić Marka i Lexie.

 


  • Podobne tematy do 6x14 - Valentines Day Massacre
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.