Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x14 - The Candidate » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 maja 2010, o 11:47

6x14 - The Candidate

Spoiler:

Data emisji: 5 maj 2010
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 maja 2010, o 18:59

Odp: 6x14 - The Candidate


OMFG!!! Co za odcinek?! Akcja w łodzi po prostu nieziemska. Zginęli Sayid, Jin, Sun i Lapidus :( Najbardziej to jednak Kwonów mi się zrobiło szkoda bo dopiero co siebie znaleźli. Jedno wielkie wow :0
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 maja 2010, o 20:19

Odp: 6x14 - The Candidate


Świetny odcinek! :P Szkoda tylko, że tyle osób musiało zginąć. :(
Dobra akcja w ATL, Jack chcący wszystko naprawić i dowiadujący się o stanie ojca Locke'a. Swoją drogą byłem ciekawy, jak Locke znalazł się na wózku w tej linii czasu. Pozytywka od ojca Jacka dla Claire, ma ktoś jakiś pomysł co ona oznacza? Czy pojawiła się wcześniej?
Z kolei na wyspie też sporo się działo, Sayid się poświęcił, Sun i Jin zostali ze sobą na zawsze, Lapidus zginął jakoś tak przy okazji. Szkoda, że Kate została tylko postrzelona...:(
Teraz czekam na powrót Desmonda!
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 5 maja 2010, o 20:39

Odp: 6x14 - The Candidate


Już żaden odcinek nie dorówna ab ateno z rickiem w roli głównej. 2 odcinki do końca i tylko finał będzie dobry.

Kate - boże kobieto zrozum, że Jack Cie nie chce! Powiedział, że nie wsiada do samolotu i mu przykro odpuść w końcu po 6 latach ! O co jej w ogóle chodziło jak wyszła z wody i Hugiem i powiedziała do Jacka, że nie mogła go znaleźć? po co go szukała ?

Scena jak locke sobie idzie, a te typy do nie go strzelają, tak nie dopracowane bez jaj. Ciało z pancerza jakieś odłamki chociaż mogli pokazać, a nie żeby widz widział, że ślepakami strzelają xD

Widziałem, że to co gada Flocke od początku to nie prawda z tym odejściem w wyspy. Jack miał dzisiaj kompletną rację, że Flocke może opuścić wyspe tylko jeśli wszyscy na łodzi zginą...

Chyba się powtarzam, ale Jack jest innym człowiekiem teraz dla niego ważne jest tylko przeznaczenie i coś mi się wydaje, że on nie zginie już w ogóle, bo jest kandydatem. Dlatego pokazali te lustra z Jackiem, a nie resztą.

Jin i Sun - w końcu ich nie ma xD xD
Franka i Sayida mi szkoda, ale jak widać moje spoilery się nadal sprawdzają więc końcówka będzie szokiem dla wszystkich fanów Losta...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 maja 2010, o 22:23

Odp: 6x14 - The Candidate


:( Smutny odcinek i śmierci takie bez sesnu. Sun, Jin, Sayid, Frank.
Scena Sun/Jin była smutna ale trochę dziwna, bo w ogóle zapomnięli że mają córkę. lol
Ten końcowy hug wg mnie nie był w ogole romantyczny. A zdanie I couldn't find you wg mnie było skierowane do całej grupy a nie tylko do Jacka.
To jak oni zginą, to MIB będzie mógł opuścić wyspę?

i coś mi się wydaje, że on nie zginie już w ogóle, bo jest kandydatem.


Nie tylko on jest kandydatem.
W ogóle nie kupuje Jacka jako man of faith.
Mam nadzieję, że Jack nie zastąpi Jacoba, bo wg mnie się w ogóle nie nadaje. :P

Ciekawe czy Kate odegra jakąś ważna rolę, bo tak cały czas podkreślają, że jest nieważna.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 maja 2010, o 22:48

Odp: 6x14 - The Candidate


Nieeee! Co oni mają w tym serialu do topienia bohaterów?! Najpierw Charlie, a teraz Sun i Jin + gratis w postaci Lapidusa i Sayida. W ogóle mi się to nie podoba... Dlaczego nie mogła zginąć akurat Kate? Przecież była postrzelona więc wiele jej do tego nie brakowało... Ciesze się natomiast, że Said wyszedł na prostą i uratował wszystkich i powiedział im o Desmondzie. Nie mogę się doczekać spotkania z nim.

Paulina nie tylko ciebie dziwi cię to, że Koreańczyki zapomnieli o swojej córce.

Wielki plan Flocka mi się nie podoba - chciał zabić wszystkich żeby mógł sam zostać na wyspie. Tylko po co i czemu?

Fajna scena Sawyera i Jacka jak się kłócą nad bombą xD A potem jeszcze rozmowa Jacka w ATL z Lockem. Ładnie to wszystko zmontowali.

Scena z klatkami niezła - takie nawiązanie do 3 sezonu.

Pozytywka od ojca Jacka dla Claire, ma ktoś jakiś pomysł co ona oznacza? Czy pojawiła się wcześniej?

Pozytywka w serialu jakaś była, ale to chyba Rousso ją miała. Tutaj natomiast jet wymienione kiedy występował motyw muzyczny z pozytywki.

Locke odpowiedzialny za swoje kalectwo i przy okazji ojca? Niezły motyw.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 maja 2010, o 08:00

Odp: 6x14 - The Candidate


  Kod:
Wielki plan Flocka mi się nie podoba - chciał zabić wszystkich żeby mógł sam zostać na wyspie. Tylko po co i czemu?


On nie powiedział tak wprost. Jedynie Jack domyślał się, że sytuacja może wyglądąć w ten sposób, że właśnie po ich śmierci on będzie mógł spokojnie opuścić wyspę.

Jak dla mnie kapitalny odcinek. Zbliża się finał serialu tego stulecia. :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 maja 2010, o 16:30

Re: Odp: 6x14 - The Candidate


Paulina napisał(a):Scena Sun/Jin była smutna ale trochę dziwna, bo w ogóle zapomnięli że mają córkę. lol

dokładnie :O
Frank :( dużo śmierci było w tym odcinku.
FLock zaczyna pokazywać pazurki, cóż, narazie mu się nie udało wszystkich wykończyć, ale połowę ma już za sobą. Ciekawe, czy Claire też ma zamiar zabić.
Jack z ATL zaczyna cos kumać, nastepna osoba z Oceanic 815.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 maja 2010, o 17:53

Re: Odp: 6x14 - The Candidate


0lina napisał(a):narazie mu się nie udało wszystkich wykończyć, ale połowę ma już za sobą. Ciekawe, czy Claire też ma zamiar zabić.


Mi się wydaje, że on musi zabić tylko kandydatów, reszta go mało obchodzi, czy umrą czy nie, jemu to chyba obojętne. Ale przede wszystkim chodzi o kandydatów.

 


  • Podobne tematy do 6x14 - The Candidate
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.