Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x12 - Labyrinth » Smallville » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 26 sty 2007, o 19:06

6x12 - Labyrinth

Całkie fajny odcinek właśnie obejrzałem. Trzyma w napięciu przez cały czas. I świetnie dobrali podkład muzyczny.Jak zwykle tylko Chloe wierzyła Clarkowi. FAjne motywy były na końcu, rozmowa Clarka z Chloe, czy potem z Lexem.

Niezła akcja była w szpitalu, jak cała jego przeszłość wszystkie znajome nazwiska i nazwy pojawiły się w pokoju.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I parę innych obrazków z odcinka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 27 sty 2007, o 10:54


Jeszcze odcinka nie ogladałam:)) Ale wydaje się fajny, szkodatylko ,że to już było w Buffy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 sty 2007, o 13:15


Beti napisał(a):szkodatylko ,że to już było w Buffy
Ja atm nie wiem, nie oglądałem Buffty więc dla mnie pomysł buył dość świerzy. Np. jak Lex wyjechał z za biurka to się troszkę zdziwiłem :P
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 27 sty 2007, o 16:06


W buffy było to samo założenie. Buffy, która na co dzień była pogromczynią wampirów w tym odcinku była dziewczyną zamknietą w szpitalu psychiatrycznym, tak jakby nigdy pogromczynią nie została i tez własnie było pokazane jak by wszystko wyglądało, gdyby nią nigdy nie zostala. Pokazane było tak, jakby całe jej wczesniejsze życie było tylko uronieniem.

Ja tą scenę widziałam w promo, wiec sie nie dziwię:D Chodziło o to, że gdyby Clark go ni uratował to by nie miał nóg, tak?
<<

ManOfSteel

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Bladowo City ;D

Postdodano 27 sty 2007, o 17:20


Beti napisał(a):Chodziło o to, że gdyby Clark go ni uratował to by nie miał nóg, tak?


Chodziło o to, że to niby CK najpierw sprokurował wypadek Lexa, a potem wyciągając go ze samochodu, skazał go na życie kaleki.
Obrazek

Najpierw ty popracujesz a ja odpocznę, a potem ja odpocznę a ty popracujesz...

Pazza Inter Amala !
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 1 lut 2007, o 09:09


Mi sie koncowka podobala, ten gosciu wyglada troche jak latarnia ale to powinna byc chyba zielona latarnia wiec nie wiem :(
<<

ManOfSteel

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Bladowo City ;D

Postdodano 1 lut 2007, o 09:53


Jeśli chodzi Ci o gościa ze świecącymi na czerwono oczami, to nie jest Green Lantern :]
To jest Martian Manhunter.
Obrazek

Najpierw ty popracujesz a ja odpocznę, a potem ja odpocznę a ty popracujesz...

Pazza Inter Amala !
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 lut 2007, o 10:56


ManOfSteel napisał(a):To jest Martian Manhunter.
Nasz ukochany marsjanin :D
Skąd pomysł żę to Green Lantern ??
<<

Smallville 22

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 1 lut 2007, o 17:23


Witam wszystkich fanów smallville .Mam prosbe napiszcie skad pobierac najnowsze odcinki Smallville . Pozdrawiam
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 6 lut 2007, o 12:29


Odcinek mi sie bardzo podobal!! Buffy niestety nie ogladalam, wiec nie wiem jak to bylo tam zrobione, ale w Smallville naprawde trzymalo w napieciu i bylam strasznie ciekawa jakie wyjasnienia znajda na rozne argumenty Clarka o tym kim jest itp. Fajnie zrobiony odcinek!
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 7 lut 2007, o 23:49


Clark był dobrze ucharekteryzowany w tym odcinku:D rzeczywiście wygladał na lekko szurnietego, z tymi zapdałymi oczami i blada twarzą.

Fajne tez bylo, ze w tej jego celi, w tym pokoju były te rózne rzeczy, których niby uzył do stworzenia tego swojego świata
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 maja 2009, o 18:19

Re: 6x12 - Labyrinth


Dokładnie, to już było w Buffy czy nawet Charmed. Ale podobało mi się, pare fajnych motywów było. Wszytkie imiona, nazwiska - genialne. :P Marsjanin sie pojawił na Ziemi. :D Shelby is back! ^^
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x12 - Labyrinth
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.