Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

6x11 - Happily Ever After » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:04

6x11 - Happily Ever After

Original Airdate: Tuesday April 07th, 2010
Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2010, o 21:09

Odp: 6x11 - Happily Ever After


Co za odcinek! W końcu wszystko zaczyna mieć sens. No prawie, jednak już koniec z nudnym ATL, a przynajmniej na to się zanosi. Na Wyspie wiele się nie działo. Chociaż fajna była scena jak Desmond okłada Widmora kroplówką :) Potem już tylko lepiej - wypadek i eksperyment na Desmondzie z magnetyzmem. I znowu dzięki temu genialny odcinek z jego udziałem tak jak np. Constant. Szkoda tylko, że jego świadomość w całości nie została przeniesiona do ATL tylko częściowo jednak stopniowe odkrywanie życia z wyspą jest niezłe.

Pierwsze spotkanie z Claire niewinne. Miła pogawędka i to wszystko. Potem jednak dowiadujemy się, że pracuje on dla Widmora i jest jego prawą ręką. I tutaj aluzja do starych odcinków - Desmond dostaje 60 letnią Whisky i zadanie - ma sprowadzić Charliego na koncert. Jedak Charlie nawet o tym nie myśli i zamiast ego pokazuje coś Desmondowi. Dzięki near death experinece Des ma flashbacka z wyspy i jednego z najlepszych odcinków. Tonący Charlie przykłada rękę do szyby a Des widzie - "not Penny boat". I w tym momencie wiedziałem że reszta będzie jeszcze lepsza :) Des jedzie na tomografie i znowu dzięki elektromagnetyzmowi ma wrażenie innego życia.

Spotkanie z Eloise dobre, jednak spodziewałem się że to ona. I wygląda na to, że znowu coś wie. Ciekawe tylko czy chodzi o Wyspę. No i jeszcze to spotkanie z Danem, który jest tutaj genialnym muzykiem i to, że zakochał się w Charlotte i po jej zobaczeniu wzory z fizyki kwantowej pisał. Czyli wychodzi na to żeby postacie sobie przypomniały ich dawne życie potrzebny jest jakiś wyzwalacz.

Spotkanie z Penny i kolejny smaczek - poznajemy ją na stadionie jak biega. Znowu znana scena :) I to omdlenie Des po tym jak jej dotyka. Świetne.

Nie podobało mi się tylko jego zachowanie po odzyskaniu świadomości. Strasznie był oszołomiony i wszystko było mu obojętne. Niby zgadza się na to co mówi Widmore, potem przychodzi Sayid i zaraz się zgadza z nim.

A może odcinek nie jest taki oczywisty jak się może wydawać?:) taka głupia teoria - Des z wyspy nie widział żadnej ATL, a jedynie jakoś przeniósł tam świadomość i na Wyspie nie odegra żadnej roli, a ten w alternatywnej linii w miarę jak będzie poznawał kolejnych bohaterów będzie przypominał sobie rzeczy.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 kwi 2010, o 00:10

Odp: 6x11 - Happily Ever After


Powiem tylko tyle... dziwny odcinek :D Mega ciekawy, ale znów scenarzyści zaczęli kręcić. Co do cholery chce Widmore od Desmonda? :P
trust him... he's a doctor!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 kwi 2010, o 15:51

Odp: 6x11 - Happily Ever After


Właśnie obejrzała. Świetny odcinek.

Mi się wydaje, że Widmore go potrzebuje, żeby pokonać Flocke'a. I chyba dlatego Desmond poprosił o flight manifest i dlatego poszedł z Sayidem. To moja teoria. :P

W ogóle w ALT świecie większość ludzi wydaje się mieć wszystko albo coś pozytywnego, ale i tak czegoś brakuje. Desmond w ALT ma świetną pracę, dużo pieniędzy, dużo podróżuje, ale nie ma nikogo tak naprawdę.

Coś mi się wydaje, że na końcu te dwa światy się ze sobą zbiegną, ale zobaczymy jak to będzie. W ALT świecie i tak ich drogi się krzyżują i jak widać niektórym the incident nie zresetował życia do końca. Są rzeczy czy osoby, które w nich wyzwalają emocje i widzą swoje "stare" życie.

Skomplikowane to wszystko. xD
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 26 kwi 2010, o 07:57

Odp: 6x11 - Happily Ever After


Coś mi się wydaje, że na końcu te dwa światy się ze sobą zbiegną, ale zobaczymy jak to będzie. W ALT świecie i tak ich drogi się krzyżują i jak widać niektórym the incident nie zresetował życia do końca


Byłem przekonany, że z biegiem czasu w ATL postacie w jakiś sposób w pewnym momencie się połączą i oglądając ten odcinek jeszcze bardziej się w tym przekonaniu utwierdziłem. Zastanawia mnie jedynie postać Desmonda. Wygląda na to, że w ATL jest on postacią kluczową.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 6x11 - Happily Ever After
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.