Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x10 - The Winds of Winter » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 cze 2016, o 18:39

6x10 - The Winds of Winter

Spoiler:


Data emisji: 26.06.2016
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 28 cze 2016, o 09:48

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


Jeszcze chyba nie było finału sezonu zrobionego z takim rozmachem.
Od pierwszych minut dzieje się, i to dzieje się okropnie. Cersei wreszcie postawiła na swoim - zamordowała wszystkich swoich przeciwników w King's Landing i zasiadła na tronie. Ale przyczyniła się również do śmierci swojego ostatniego dziecka. Którego śmierć z resztą, była według mnie najlepszą sceną odcinka. W serialu, w którym śmierć jest pokazana dokładnie, krwawo, brutalnie, dostaliśmy cichą, spokojną scenę samobójstwa chłopca, który nie jest w stanie żyć, mając za matkę takiego potwora. Była to również najmniej szokująca mnie śmierć tego odcinka i spodziewałam się jej od momentu, kiedy zobaczyłam go wpatrującego się w efekt 'pracy' Cersei.
Kolejna ważna śmierć - Walder Frey. Ależ się ucieszyłam. Arya Stark wiele przeszła i gdzieś po drodze chyba straciła kawałek człowieczeństwa, jeśli jest w stanie zamordować dziewczynę, by móc ubrać jej twarz, oraz zamordować synów Freya i przerobić ich na ciasto :o Ale cieszę się, że odebrała Walderowi życie, że wątek Czerwonego Wesela został w jakiś sposób zamknięty. No i dokąd teraz wyruszy? Do rodzeństwa w Winterfell? Czy od razu do Kinds Landing po głowę Cersei?
Na Littlefingera aż mi brak słów. Miałam wrażenie, że się trochę opuścił w grze o tron podczas rozmowy z Sansą. Odkrył swoje karty, powiedział jej że on chce być królem a ona miałaby być przy jego boku. Ale Sansy to już chyba nie pociąga. Przekonywał jej, że Jon nie poprowadzi ludzi, że nikt za nim nie pójdzie, za bękartem, a jednak.
Potwierdziła się hipoteza, że Jon jest synem Lyanny. Ciągle jednak nie zostało wprost powiedziane kto jest jego ojcem. Ale chyba każdy myśli w podobnym kierunku ;-) Lady Mormont znów się wykazała i zawstydziła wszystkich lodów, wytykając im że odwrócili się od Starków, kiedy ci ich potrzebowali. No i stało się - Jon został okrzyknięty Królem na Północy, Białym Wilkiem. Swoją drogą - gdzie jest Duch?!
Podoba mi się to, że powoli wszyscy sprzymierzają się przeciwko Lannisterom. Dorn sprzymierzyło się z Tyrellami, a Varys powiązał ich z Daenerys, która już ma po swojej stronie Greyjoyów. Cztery rody, walczące razem przeciw Lannisterom. Z drugiej strony jest jeszcze Littlefinger z - podobno - niezwyciężonym wojskiem Arrynów w pogoni za tronem. No i Północ, która będzie się raczej skupiała na walce z White Walkerami. I przydała by im się kogoś kto walczy ogniem - Danny i jej smoków.
Ciekawe, że następny sezon ma tylko 7 odcinków. Wszystko zmierza ku końcowi, ale i tak jest jeszcze tyle do ogarnięcia!
<<

twrz990

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 28 cze 2016, o 15:59

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


Czuję niedosyt po końcówce tego sezonu...
<<

takasaki

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 26 lip 2016, o 13:59

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon :)
<<

kacperro1

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Kobyłka

Ulubiony serial:
Gra o Tron

Postdodano 21 wrz 2016, o 12:36

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


Ja również niecierpliwością na niego czekam. Słowo honoru, że to jeden z lepszych seriali jaki oglądałam. Dobrze, że honorują go tyloma nagrodami! na początku 1 sezonu (dokładnie 1 odcinek) byłam mocno sceptycznie nastawiona, miałam wrazenie, że to będzie jeden z nudnych fantastycznych serialików, z bardzo ponurym tłem. Później z odcinka na odcinek przeżywałam coraz większą ekscytację i podziw, bo zawsze w serialu działo się coś, czego się nie spodziewałam.
<<

kasiaolecka

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: wrocław

Ulubiony serial:
Westworld, Gra o tron,

Postdodano 10 sty 2017, o 14:37

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


Po tym sezonie widać że akcja się zagęszcza - Deanerys płynie ze smokami, Starkowie na północy się odradzają, ścigani dodatkowo zombiakami - Cersei długo nie zagrzeje miejsca jako królowa :-)
<<

LekNaProstate

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 25 sty 2017, o 22:13

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


Genialny odcinek :D
Reprostal to rewolucyjny lek na prostate. Sprawdź!
<<

pakisim

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
Graczykowie

Postdodano 21 cze 2017, o 12:47

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


Nie ma książki to przynajmniej możemy serial pooglądać. Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu
<<

kazik654

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 8 lip 2017, o 07:01

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


bardzo to mi się podobało
<<

kamil554

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 9 lip 2017, o 08:27

Odp: 6x10 - The Winds of Winter


ale komu to by się nie podobało


_____________________________
prywatny detektyw warszawa

 


  • Podobne tematy do 6x10 - The Winds of Winter
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.