Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

6x10 - The Package » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:03

6x10 - The Package

Original Airdate: Tuesday March 30th, 2010
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 31 mar 2010, o 10:42

Odp: 6x10 - The Package


Fajnie pokazali jak Jin u Keamego wylądował, a potem Sayid :) Myślałem, ze Keamy potrafi walczyć jednak :) No i widać pracował dla samych milionerów, Widmore, Paik :)

Oj po ostatnich 3 odcinkach kolejny słaby...- porównując co 9 odcinka oczywiście...
Zaciekawilo mnie to co powiedział Flocke, że gdyby mógł "przelecieć, przemieści się" na drugą wyspę to dawno by to zrobił" - więc może nie potrafi nad wodą w postaci dymku być...?

Mikhail - nazwisko zostało wymienione przez Martina, pracował dla Widmora, że go znają?

Tekst odcinka
Miles: rozumie co mówimy po angliesku, ale nie potrafi mówić po angielsku, i My to mamy kupić?
Frank: spytaj kolesia, który potrafi rozmiawiać ze zmarlymi
xD xD

Końcówka mnie zbiła całkiem z tropu. Desmond? Po co on Widmorowi - o tą paczką był napewno w odcinku, ale do czego on mu jest, lub Jinowi? tego nie czaje...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 2 kwi 2010, o 14:57

Odp: 6x10 - The Package


nudny odcinek. Lapidus zawsze wymiata :) ciekawe tylko to pojawienie się Desmonda
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 kwi 2010, o 23:34

Odp: 6x10 - The Package


łooo Des się znalazł ^^ ciekaw co Widmore chce z nim zrobić.

Ogólnie odcinek mi się nie podobał. Nigdy nie przepadałem za Kwon'ami :P
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 kwi 2010, o 21:04

Odp: 6x10 - The Package


Wbrew powyższym opiniom i większości recenzji na necie mi ten odcinek bardzo dobrze się oglądało. Za Kwonami też nie przepadam, ale tutaj ich historia była całkiem ciekawe. Już na początku mały szok - nie są małżeństwem czyli tutaj Sun jednak nie zna angielskiego. ATL mi się bardzo podobało - Keamy miał sprzątnąć Jina na zlecenie Paika, a nie zrobił tego bo jin mu nie zapłacił xD Tak ciężko przelać pieniądze na konto? ;) MIchail był dla mnie zaskoczeniem, ten również znalazł sobie robotę poza wyspą jednak dobrze się to dla niego nie skończyło. Sun w ciąży i została postrzelona. Liczę, że pojawi się w następnym odcinku.

Akcja na wyspie też dobra. Sun jako jedna z nielicznych nie ufa Flockowi. Dobrze, przynajmniej ta jest wystarczająco inteligentna :) A to że nie umie mówić po angielsku to mi się nawet podoba.

Znowu pokazali Room 23 i te prezentację do prania mózgu :)

Ciekawe co chcę Widmore od Jina. Niby chodzi mu o powstrzymanie Czarnego, ale coś się za tym jeszcze kryję. Ciekawe czy będzie szukał Swana czy Orchidei. A może coś jeszcze innego kombinuję? Bo plan to on ma.

Desmond się pojawił! Tylko czemu? Co Widmore chcę od niego. Może chodzi o to, że przeżył wybuch Łabędzia? Nieźle zakręcone.

Jack powiedział, że wpakuje Kwonów do samolotu i pozwoli im odlecieć - czyżby zdecydował się zostać?

Said mnie denerwuję. W tym sezonie przestałem go lubić. Chociaż gra świetnie jak powiedział że już nic nie czuję. Mam tylko nadzieje, że nie uda mu się odbić Desmonda.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 kwi 2010, o 15:56

Odp: 6x10 - The Package


Zaciekawilo mnie to co powiedział Flocke, że gdyby mógł "przelecieć, przemieści się" na drugą wyspę to dawno by to zrobił" - więc może nie potrafi nad wodą w postaci dymku być...?


Mi się wydaje, że jemu chodziło o opuszczenie wyspy. Jacob go tam trzymał, żeby zło się nie rozprzestrzeniało na całym świecie. Korek w winie był wyspą, więc pewnie gdyby mógł sobie tak po prostu przelecieć z jednej wyspy na drugą, to by dawno wyspę opuścił na zawsze.

Said mnie denerwuję.


Ale to nie jest już Sayid. ;) Tak samo jak Claire i Locke.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 26 kwi 2010, o 07:54

Odp: 6x10 - The Package


[quote][ATL mi się bardzo podobało - Keamy miał sprzątnąć Jina na zlecenie Paika, a nie zrobił tego bo jin mu nie zapłacił/quote]

Cała ta akcja mnie nieźle ubawiła. Człowiek przyjmuje zlecenie na eliminację, a "obiekt" sam przywozi zapłatę, pomaga w całej sytuacji i jeszcze dziękuje. Bezcenne :D
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 6x10 - The Package
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.