Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

6x10 - Ricochet Rabbit » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2011

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 lis 2011, o 13:50

6x10 - Ricochet Rabbit

Spoiler:


Data emisji: 04.12.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 9 gru 2011, o 09:56

Odp: 6x10 - Ricochet Rabbit


I po odcinku wrażenia całkiem przyzwoite.
Dexter zaczyna się gubić i podoba mi się ten krok zadzwonienia na policje. Jest już skrajnie wyczerpany, ta cała akcja z Travisem go tylko przygniotła poza tym Harry to już bardziej denerwuje niż pomaga i Dex wyrażnie coraz mniej chce korzystac z jego pomocy.

Zaskoczyło mnie trochę zachowanie Debry względem Dexa, nagle 'pogodziła' się z całą tajemniczą stroną brata, ale jeszcze może tu się dużo zmienić (na co w sumie liczę).

Wątek Luisa trochę inny niż się spodziewałem, fajnie było zobaczyć urażonego Dextera w sprawie tej gry o seryjnym zabójcy, mam nadzieję, że na tym nie poprzestaną. Luis jest zapatrzony w Dexa jak w obrazek, dlatego zabolało go tamto zdanie na temat gry, może będzie chciał teraz dowiedzieć się coś więcej o swoim idolu , pozatym , że jest bezbłędnym specjalistą od krwii. A może już wiem , w każdym razie, mam nadzieję, że to będzie jakieś podłoże pod następny sezon.


Tak w tym sezonie możliwe jest zabicie którejś z drugoplanowych postaci. Quinn lub Batista, tego drugiego lubię, choć jest nudny , to jednak mam nadzieję, że to jego partner przyjmnie na siebie ten cios zadany DDK. Naprawdę poszliby nam ogromnie na ręke takim obrotem sprawy. Zresztą LaGuerty też bym sie pozbył , ale nie można mieć wszystkiego. Chociaż możliwe, że Debra ją wsypie , jak dowiedziała sie o Mathewsie.


Dalej Travis - mamy odpowiedz na temat Gellara. Od samego początku to z Travisem jest coś nie tak, a Gellar po prostu poczciwym staruszkiem, który nie ma z tym nic wspólnego. Travis wymyślił go sobie jako wymówkę. Zabójca od dziecka , zabił nawet swoich rodziców. Werbowanie pomocników do brudnej roboty przez blog, trzeba przyznać, że trafiły mu się równe świry. :)

Sprawa z Holly - dosyć szybko Travis ją odnalazł , bez zbędnych wyjaśnień, możliwie, że miał na oku swoją 'pomyłkę'.
Samo zachowanie Holly po tym co przeżyła, spokojna, wyluzowana, jakby nigdy nie więzili jej czy tam kazali pić krew. Ile to mineło dni od tego?

No i złapany Batista, Travis widzi odznakę i postanawia zrobić zamach na Miami Metro. Myślałem, że miejsce ostatecznego dnia miał już wcześniej przemyślane.

Dobra jest ciekawie, a po zapowiedziach kolejnego odcinka , znów wiele sie zdarzy i nie mogę sie doczekać by to zobaczyć :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 16 gru 2011, o 01:02

Odp: 6x10 - Ricochet Rabbit


Odcinek całkiem niezły. Travis ma pomocników (właściwie już tylko jednego), więc Dexterowi może być trochę trudniej. Tym bardziej, że już sam za bardzo nie wie, co ma robić. Myślał, że może pomóc Travis'owi uwolnić się od jego Mrocznego Pasażera, ale jednak nie wyszło mu to na dobre. Zobaczymy, co przyniosą następne odcinki, co się stanie, zanim Dex złapie ZDS.

Bardzo ciekawa jest też sprawa z Louisem. O co mu chodzi? I czy wie, kim jest Dexter? Na pewno bardzo go podziwia, widać, że Dex ma na niego bardzo duży wpływ. Jest dla niego ważniejszy niż siostra Angela. Mam nadzieję, że ten wątek nie skończy się w tym sezonie (choć w sumie nie zdziwiłbym się).

Debra dowiedziała się o Mathewsie i tej dziewczynie, ciekawe co z tym dalej zrobi. Te terapie wychodzą jej na dobre, ale niech tylko nie pomyśli, żeby być bliżej swojego brata i dowiedzieć się czegoś o nim. Wtedy mogłaby poznać prawdę o Dexterze, bo jest naprawdę dobrym detektywem (porucznikiem).

Czekam na finał. :] Jak znajdę czas, to jutro skomentuję 11. odcinek, bo coś nudno w tym dziale. ;<
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 gru 2011, o 19:20

Odp: 6x10 - Ricochet Rabbit


co za psychole ci fanatycy :O
Holly też mi się rzuciło w oczy, że się zachowuje jakby nic złego jej się nie przytrafiło :P dalej romansuje i wypływa sobie sama w rejsik
Dex oczywiście jak zawsze miał szczęście i znalazł zdjęcia Holly na jachcie w necie :P i to takie dobre, że widać całą nazwę i nawet port :P

Też jestem ciekawa co z Luisem, wydaje mi się, że Dex bardzo go uraził :P i dobrze, taka gra dla mnie też jest chora.

Debra! zapuszkuj Matthewsa i Laguerte :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 gru 2011, o 02:16

Odp: 6x10 - Ricochet Rabbit


Jeden z lepszych odcinków tego sezonu. W końcu się sporo działo i nie miałem ochoty przewiać głupich scen.
Travis szaleje - udało mu się zabić rozpustnicę babilonu i teraz szykuje coś wielkiego. Oj nie mogę się doczekać. Fajnych popleczników sobie znalazł ;P psychole, a na takich zawsze miło się patrzy. Szkoda tylko, że Dexter tak szybko jednego się już pozbył. Tropienie ich całkiem niezłe było. Tego mi właśnie brakowało w kilku poprzednich odcinkach.
Debra i jej problemy :) Nawet podoba mi się jej wątek. Od razu wpadła na trop Matthewsa i ogromnie jestem ciekaw ich konfrontacji.
Luis robi grę o seryjnych mordercach xD no ciekawe czy z niego też jest jakiś maniak czy zwykły idiota. Swoją drogą twórcy Dextera chyba nie mają za wiele pojęcia o dzisiejszym rynku gier...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2011, o 22:22

Odp: 6x10 - Ricochet Rabbit


Travis poszukał sobie pomocników do wykonywania brudnej roboty. Swoją drogą nieźli psychopaci z tej parki... Dexter już zabił faceta i zadzwonił na policję z anonimowym cynkiem. Coraz więcej przypadkowych morderstw w wykonaniu Dexa... A ten telefon na policją to już totalny idiotyzm, przecież w prosty sposób mogliby go zidentyfikować. Wystarczy, że Deb chciałaby odsłuchać nagranie, no ale zostawmy to. Szkoda tylko, że w Dexterze coraz więcej takich idiotyzmów się pojawia. :(

Louis to materiał na świetną postać i mam nadzieję, że nie schrzanią jego wątku. W nim tkwi nadzieja serialu na przyszły sezon. :)

Travis szykuje swoje największe "dzieło", a do tego ma Batistę, jako zakładnika...

Debra wpadła na trop Matthewsa, będzie miała ciężki orzech do zgryzienia...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 cze 2012, o 01:11

Odp: 6x10 - Ricochet Rabbit


Martwi mnie to co się dzieje między Dexterem a Harry'm. Co prawda ten drugi jest tylko wytworem wyobraźni to jednak zawsze był tą racjonalną stroną, pomocną i słuchanie go zawsze wychodziło Dexterowi na dobre. A tymczasem ten coraz bardziej się od niego odsuwa.
Travis daje czadu. Psychopata od dziecka, zabójca rodziców no i zwerbowanie sobie pomagierów przez bloga - niezłe, niezłe. Nie sądziła, że aż tak z nim źle.
Quinn w końcu przekroczył granicę, wystawił partnera a ten przez to ucierpiał. Może się wreszcie po tym opamięta.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 cze 2013, o 11:52

Odp: 6x10 - Ricochet Rabbit


Dobry odcinek, dobra końcówka. Dobrze, że Dex zadzwonil, bo widac, ze sie troche pogubił.

Travis niezle popieprdzony.

Mam nadzieje, ze posterunek wybuchnie! :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x10 - Ricochet Rabbit
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.