Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x07 - Dr Linus » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:02

6x07 - Dr Linus

Original Airdate: Tuesday March 09th, 2010
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 5 mar 2010, o 09:30

Odp: 6x07 - Dr Linus


Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 mar 2010, o 16:46

Odp: 6x07 - Dr Linus


To, że ktoś miał przypłynąć na wyspę to się domyślałem, ze to Wimdore.

Jack - heh no on to chyba zaczął wierzyć w cuda z tym dynamitem :D

NARESZCZE Richard wyjaśnił są nieśmiertelność :) W sumie tak długo na to wyjaśnie czekałem, że myślałem, że to będzie coś...ciekawszego? Czyli Jacob dotknął tylko Richarda, przecież spotkał się i z Jackiem, Saywerem, Hugiem, a tylko Richarda dotknął? Facet zmarnował życie na wyspie i chce się tylko zabić, ale widać, że znalazł sobie nowego Jacoba aka Jacka :D

Dr. Linus - żałosne FF. Nic ciekawego nie było. Odcinek słabszy od ostatnich 3. Jedynie Sceny z Jack&Hugo&Richard zrekompensowały odcinek.

Flocke chce opuścić wyspe z innymi? Nie ruzumiem, teraz jest dymkiem na wyspie, a jak ją opuszczą to co znim będzie? Zresztą do opuszczenia idą do Hydry, która jest pod wodą? Przecież już chyba nie ma żadnych łodzi podwodnych prócz tej, które Charles płynie...

Jacob powiedział Hugo, że ktoś "zły"? - (już nie pamiętam dokładnego określenia) i ważne by poszedł z Jackiem do latarni. Widział, że Jack zniszczy lustra? - co z tego za pożytek żeby tylko Jack i Hugo tą latarnie zobaczyli? Jacob wiąże z Jackiem jakieś wielkie plany? Obserwował całe jego życie, tylko Hugowi kazał tam iść i wyraźnie z Jackiem.

BTW. Ilana niezłe biuścik jak z Benem biegła, niezłam amortyzacja - żarcik :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 mar 2010, o 18:31

Odp: 6x07 - Dr Linus


Powiało nudą w tym odcinku. Nic ciekawego się nie działo, może oprócz akcji w Czarnej Perle :P

Ciekawe zakończenie... Widmore wraca na wyspę :D
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 mar 2010, o 19:58

Odp: 6x07 - Dr Linus


Odcinek był rzeczywiście trochę nudnawy.
Myślałem, że jak Ben będzie tematem przewodnim, to coś ciekawego pokażą.
Było kilka fajnych aluzji z życia Bena na wyspie a w tym timelinie, np. znowu miał wybór czy poświęcić Alex i te odkręcaniu butli przy ojcu,
tylko tym razem to był tlen a nie trujący gaz. :P
Świetne sceny Jacka, Hugo i Richarda; Jack poczuł się kozakiem przy tej scenie z dynamitem. :D
Rozwaliła mnie scena, gdy H&J&R wrócili na plażę i te słodkie zwolnione ujęcia jak biegną sobie w ramiona. :D Nie mogło tego zabraknąć. :D
Ale końcówka była świetna, Widmore wraca na wyspę i pewnie sporo namiesza. Dobrze, przyda się trochę akcji. :D
Tylko te wynurzanie tego peryskopu ("oczka" łodzi podwodnej) wyglądało trochę sztucznie jak dla mnie. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 mar 2010, o 20:58

Odp: 6x07 - Dr Linus


Mi się natomiast podobało. Znowu :)

ATL to zapychacz, ale miło jest zobaczyć znowu Alex tak jak kombinującego Linusa jak wygryźć dyrektora i zająć jego miejsce :] Chyba pierwszy raz Wyspa została wspomniana w tych wydarzeniach.

Sceny na Wyspie też mi się podobały szczególnie to napięcie między Illaną i Benem. I to jak kopał własny grób :] Pokazanie się Locka i w końcu pojednanie się tej dwójki też dobrze zagrane. Tak jak połączenie się dwóch obozów na plaży.

Miles jest dobry. Jego sceny z Linusem świetne ;) I potem na końcu jak oglądał diament :]

Hugo grający na czas xD Konfrontacja Jacka i Richarda mi się podobała. Tak jak Richard w Perle i to jak przyglądał się swoim starym łańcuchom. Ciekawe co teraz zrobi z Ryśkiem. Jak dla mnie plan Jackoba cały czas się spełnia.

Łódź Widmora na końcu zrobiła na mnie wrażenie. Kolejna siła na wyspie. Chyba, że połączy się z Lockem.

Jamesa jak nie było tak nie ma...

Flocke chce opuścić wyspe z innymi? Nie ruzumiem, teraz jest dymkiem na wyspie, a jak ją opuszczą to co znim będzie? Zresztą do opuszczenia idą do Hydry, która jest pod wodą? Przecież już chyba nie ma żadnych łodzi podwodnych prócz tej, które Charles płynie...


Jedyną łódź wysadził Locke z tego co nam wiadomo. Może i jest dymkiem, ale ma materialne ciało więc może jak opuści Wyspę tak już mu zostanie. Hydra nie jest pod wodą tylko Zwierciadło. Hydra jest w większości na powierzchni, a tylko cześć jest pod wodą. Tam chyba właśnie wylądował samolot Arijy. Lockowi mogło chodzić po prostu oto żeby Ben popłynał na drugą wyspę.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 13 mar 2010, o 20:01

Odp: 6x07 - Dr Linus


Podobał mi się ten odcinek. Alt.timeline Locka nie był dla mnie nudny. Byłam pewna, że postąpi tak jak na wyspie - poświęci Alex, zdziwiłam się :P Powrót na plażę - powiało starym dobrym pierwszym sezonem . Akcja z dynamitem była dobra.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 15 mar 2010, o 09:00

Odp: 6x07 - Dr Linus


Alt.timeline Locka nie był dla mnie nudny


Linusa? :)

Mnie również się podobał ten odcinek. Ben najwidoczniej się zmienił, ale i tak mu nie ufam.

Dobra akcja była z tym dynamitem. Ogólnie muszę przyznać, że Jack ostatnio daje rade. Szkoda tylko, że nie wiadomo co się dzieje z Sawyerem. Finał serialu co raz bliżej, a w dalszym ciagu za wiele nie wiadomo.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 mar 2010, o 10:48

Odp: 6x07 - Dr Linus


sorki, Linusa rzecz jasna :)

 


  • Podobne tematy do 6x07 - Dr Linus
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.