Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

6x06 - Sundown » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:01

6x06 - Sundown

Original Airdate: Tuesday March 02nd, 2010
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 26 lut 2010, o 13:54

Re: 6x06 - Sundown


Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 3 mar 2010, o 13:58

Odp: 6x06 - Sundown


Lost trzyma poziom jak nigdy :) Po odcinku z Kate z odcinka na odcinek coraz lepiej :D !

No tak, więc co koniec zabawy w światyni? Akcja szokująca, nie wiem co Flocke powiedział Sayidowi, że ten tak poprostu usiadł z dogenem i go zabił i poderżnął gardło tłumaczowi. Widać ciało Sayida już na dobre przejęło zło... Flocek, nie rozumiem, on chce wyspe opuścić, mówi w poprzednich odcinkach, że był kiedyś normalnym człowiekiem, ale nie wiem jak znalazł się na wyspie i został dymkiem. Tak wogóle podoba mi się jego "transformacja" z lekkiego wiatru i szelestu zębatek wyłania się Flocke z plecaczkiem :D

Claire - heh ona to ma swój świat dosłownie :D Teraz zabije Kate jak już wie, że ona Aarona wychowała hihi :D

Ilana, Ben i Lapidus - doszli do świątyni, a teraz co?

Dogen - więc Jacob zrobił z niego swojego następcę tymaczasowo ,na ochrone świątyni... Po co mu był Jack i Hugo? tłumacz go zaskoczył jak powiedział, że ich niema. Jestem ciekaw w jakim stylu Jack i Hugo powrocą. Nie wiem czy już będzie tym następcą Jacoba z jakimiś "mocami" :D :D ?

Sayid i inna linia czasowa. To jego brat hajtnął się z Nadią, dziwne myślałem, że oni są razem. Martin Keamy? WTF? On w innej lini czasowej nie był wojskowym? Ależ mnie zdziwiło jak zrobił się "mokry" przed Sayidem :D Myślałem, że walczyć godnie będzie, a nie jak dziewczynka błagał o życie.

9/10
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 mar 2010, o 20:09

Odp: 6x06 - Sundown


Świetny odcinek, po trochę słabszym poprzednim.
Locke wdarł się do świątyni, namawiając Sayida do zabicia Dogena i opanowując go do końca. :P
Claire spotkała Kate i dowiedziała się, że to ona zabrała Aarona, ciekawe co teraz między nimi się stanie.
Ilana, Lapidus, Ben i Sun dotarli do świątyni i zdążyli się ukryć w "ścianie", tylko Ben poszedł do Sayida i nie wrócił.
Jack i Hugo oraz Jin są nadal w dżungli, pewnie niedługo się wszyscy spotkają.
Timeline z Sayidem był zdecydowanie lepszy jak dla mnie od tego z Jackiem. :P
Zdziwiłem się, że nie był z Nadią, ale później zostało to wytłumaczone. Ucieszyło mnie również napotkanie znanych twarzy: Jacka w szpitalu oraz Keamy'ego i Jina. A Keamy takim kozakiem był na wyspie, a tutaj tak stchórzył przed Sayidem. :D
I jeszcze świetnie nakręcona scena bójki Sayida z Dogenem, czegoś takiego nie widziałem wcześniej w Lostach. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 mar 2010, o 21:50

Odp: 6x06 - Sundown


Mi się odcinek do połowy średnio podobał, dopiero potem się zaczęło coś dziać. Zawiodłem się tylko na jednym ostatecznie - tytuł odcinka zwiastował, że będzie poświęcony Sun,a ostatecznie był o Jarrahu. Szkoda trochę bo ta grupka z plaży mnie intryguję.

ATL było interesujące. Sayid ma uporządkowane życie, Nadia wyszła za Omara i wszystko jest ok. Do czasu aż braciszek nie wpakuje się w kłopoty i to Sayid musi go ratować. Wszystko się oglądało ok. do ostatniej sceny, która była na prawdę mocna. Keamy jest szefem jakieś mafii z który Sayid się rozprawia i bez skrupułów bo zestrzela, a potem znajduje zakneblowanego Jina. Skąd się on tam wziął? Co teraz będzie między nimi się działo? Ciekawe. BTW: Widzieliście Jacka w szpitalu? ;)

Na wyspie początek z Sayidem taki sobie. Dogan miał możliwość zabicia go, ale tego nie zrobił. Czemu? Bo piłka spadła? Co ona takiego oznaczała? Nie przypominam sobie, żeby w poprzednich odcinkach był jakiś z nią związek. Ostatecznie Dogan wyszedł na tym fatalnie - nie dość, że Floke nie zabił Sayida to jeszcze się nim posłużył do przejęcia świątyni i pozbycia się Dogana z okularnikiem. Mocna scena morderstwa, nie spodziewałem się, że do tego dojdzie.

Zastanawia mnie ten monolog Dogana o swoim synu. Jackob obiecał mu że przywróci go do życia tak jak Dymek obiecał Sayidowi, że Nadia będzie żyć. Czyżby to pokazywało, że obie postacie są wartymi siebie manipulatorami i nawet Jackob nie jest tym dobrym? Nie ma czarni i bieli tylko jest szarość? To by było dobre jak by dali to pociągnąć.

Dymek zrobił piękną rzeź w świątyni - ludzie ginęli, świątynia się waliła i to wszystko świetnie nakręcone. Zdecydowanie najlepsze ujęcia odcinka. Tylko gdzie przez ten czas był Ford? Lock zostawił go już 2 odcinki temu, a my go wciąż nie widzimy. Czyżby jakaś tajna misja? :)

Claire :D Komentarz Milesa mówiły wszystko - nadal jest hot :) Jednak nadal jest po ciemnej stronie mocy. Nie mogę się doczekać jak zabiję Kate. Mam nadzieje że do tego właśnie dojdzie :) Fajne było to jak śpiewała w dziurze, a potem jak Kate na nią wpadła podczas ucieczki z świątyni.

Kolejną z niespodzianek było pojawienie się Iliany, Lapidusa, Sun i Bena w świątyni by uratować Jacka, Huga i Jarraha. Czyżby Iliana powiedziała reszcie co planuje? Mam nadzieje, że i my się tego dowiemy. A najlepiej jakby w przyszłym odcinku uciekinierzy ze świątyni spotkali się z nimi i dodatkowo Fordem. I niech zaczną w końcu coś robić przeciw Dymkowi. Ciekawe co teraz z Benem. Nie udało mu się uciec i został w świątyni. Oj nie mogę się doczekać. Może w końcu go wykończą :)

Dogen - więc Jacob zrobił z niego swojego następcę tymaczasowo ,na ochrone świątyni... Po co mu był Jack i Hugo?


Ale Dogen nie był następca Jackoba. Był tylko strażnikiem świątyni. Zastępcą ma być zapewne, któryś z pozostałych kandydatów.

Sayid i inna linia czasowa. To jego brat hajtnął się z Nadią, dziwne myślałem, że oni są razem.

W momencie jak Sayid wracał z Australi w oryginalnej lini czasowej nie byli ze sobą. Wtedy wykonywał jakąś misje dla rządu dzięki czemu miał się dowiedzieć gdzie jest Nadia.

Martin Keamy? WTF? On w innej lini czasowej nie był wojskowym?

Był najemnikiem. Może po godzinach dorabiał sobie wymuszeniami :)

W ogóle ten ATM jest strasznie pomieszany. Ciekawe jak z tego wybrną bo teraz ciężko uwierzyć, że wyspa miała wpływ na te wszystkie rzeczy.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 mar 2010, o 22:19

Odp: 6x06 - Sundown


Po przeczytaniu komentarza Cześka już nie chce mi się nic dopowiadać xD xD xD

Może tyle, że mi osobiście najbardziej podobały się sceny jak wpadł Dymek... Tyle. Dziękuję za uwagę :P
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 mar 2010, o 23:51

Odp: 6x06 - Sundown


@UP
Następnym razem mniej napisze :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 mar 2010, o 00:14

Re: Odp: 6x06 - Sundown


Czesiek_PL napisał(a):@UP
Następnym razem mniej napisze :)


Pisz ile chcesz xD Lubię czytać takie długie komenty. Gorzej z moja opinią jak już wszystko napisała osoba powyżej :P
Ostatnio edytowano 5 mar 2010, o 09:40 przez Tristan, łącznie edytowano 1 raz
trust him... he's a doctor!
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 5 mar 2010, o 09:27

Odp: 6x06 - Sundown


Syaid przeszedł na ciemną stronę mocy :(
Jak doskonale wiemy Sayid w przeszłości zajmował się ciężkim "interesem". W pewnym momencie chciał się zmienić ale różnie z tym bywało. Jak widać zło w nim zwyciężyło.

Podobała mi się wersja alternatywna z jego udziałem. Dobrze "pozamiatał" tych kryminalistów.

Jin w chłodni :D Dobre, dobre.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 5 mar 2010, o 15:58

Odp: 6x06 - Sundown


OMG co oni robia w tych LOST'ach to ja nie mam pojecia :p
Jin ? co on tam robil o.O
Ciekawe co zrobia Jack i Hugo.
i w ogole ostatnio po kazdym odcinku zadaje sobie pytanie: I co teraz ? xD
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 5 mar 2010, o 19:35

Re: Odp: 6x06 - Sundown


Czesiek_PL napisał(a):Był najemnikiem. Może po godzinach dorabiał sobie wymuszeniami :)


Haha :) Był najemnikiem, a po godzinach mógł robić co chciał, ale to jego zachowanie jak Sayid obezwładnił jego ludzi to ten prosi o łaske...? Przeciez na wyspie godnym przeciwnikiem Sayida był, no chyba, że on w tej lini czasowej nie był nawet wojskowym, - bo to zachowanie mnie zaskoczyło bardzo...
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 6 mar 2010, o 11:05

Odp: 6x06 - Sundown


  Kod:
Martin Keamy


a szkurde ja wogole go nie pamietam :|

Kiedy i w jakich okolicznosciach on sie pojawil wczesniej ?
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 mar 2010, o 12:13

Odp: 6x06 - Sundown


Najemnik Widmora. Zabił córkę Bena.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 mar 2010, o 12:01

Re: Odp: 6x06 - Sundown


Pluszu napisał(a):
  Kod:
Martin Keamy


a szkurde ja wogole go nie pamietam :|

Kiedy i w jakich okolicznosciach on sie pojawil wczesniej ?


Przypłynął na misję statkiem Widmore'a. Później biegał po dżungli z bombami na szyi :) Generalnie groźna postać :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 6x06 - Sundown
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.