Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x06 - Just Let Go » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2011

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 3 lis 2011, o 20:40

6x06 - Just Let Go

Spoiler:


Data emisji: 06.11.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 15 lis 2011, o 17:15

Odp: 6x06 - Just Let Go


Odcinek bardzo dobry. W sumie kręcił się wokół brata Sama. Dexter oczywiście doszedł do tego kto go postrzelił i wbrew woli Sama nie mogąc się powstrzymać zabił oprawcę. Już myślałem, że naprawdę go zostawi, ale na szczęście się myliłem. Chyba jednak Dexter nam się tak bardzo nie zmienia. I dobrze, dalej ma być zimnym mordercą bez uczuć z dobrą maską. :)

Travis nie jest taki zły jakby mogło się zdawać na początku tego sezonu. Wypuścił w końcu dziewczynę. Ciągle mam nadzieję na sprawdzenie się tej ciekawej teorii, która mówi, że profesor dawno nie żyje i jest tylko wytworem wyobraźni Travisa. Pomaga mu się ze wszystkim uporać...

Debra oczywiście dowiedziała się o wybryku Quinna. Lubię go nawet w tym sezonie, mam nadzieję, że się jeszcze zejdą. Tylko dlaczego ciągle nie ma kontynuacji z piątego sezonu? Czyżby Quinn był naprawdę tak głupi i nie podejrzewał o nic Dexa?

Końcówka wgniata w fotel! :P Powrót złego braciszka. Pewnie będzie się pojawiał w taki sposób jak Harry. Ogromnie jestem ciekaw jak to wypali.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 16 lis 2011, o 19:49

Odp: 6x06 - Just Let Go


Czyżby Quinn był naprawdę tak głupi i nie podejrzewał o nic Dexa?


Od początku sezonu zrobili z niego największego idiote. Mi jego postać bardzo razi i nie widze go zbytnio jako tego kto ma popsuć szyki Dexterowi.

Odcinek dobry, ale nic więcej. W końcówce pojawił się brat Dexa, czyli już na chwile obecną możemy zapomieć o jakimkolwiek nawróceniu bohatera :).

Travis o dziwo nikogo w tym odcinku nie zabił, czyżby chciał się przeciwstawić swojej wyobrazni, czy moze doktorek to jednak postac cielesna? Chciałbym juz dostać jakąś odpowiedz :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 gru 2011, o 18:11

Odp: 6x06 - Just Let Go


Nie było źle, ale wciąż to nie jest ten Dexter jakiego oczekuje. Wątek Brata Sama skończył się za nim na prawdę się rozkręcił. Szkoda że już się go pozbyto. I to niby wszystko miało na celu wprowadzenie Braiana? Zbyt to naciągane i niepotrzebne.
Quinna nie lubię jak nie lubiłem. Robi kolejne głupoty i denerwuje ludzi. DObre było jak dostał od Angela. Należało mu się ;)
Imprezka u Debry fajna. Tylko Dex się nie pojawił niestety. Ciekawe czy będzie więcej psycholog.
Travis nie zabił nierządnicy tylko ją naznaczył. Liczę że w przyszłym odcinku zgłosi się ona na policję i jakoś sprawa ruszy do przodu.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 cze 2012, o 00:31

Odp: 6x06 - Just Let Go


Brat Sam jednak nie żyje. Podobała mi się jego rozmowa z Dexterem. I to, że Dex na prawdę był gotowy wybaczyć mordercy w imieniu Sama. Ale jeszcze bardziej podobała mi się jego reakcja na ten szyderczy śmiech. Dexter nie wytrzymał i poddał się swoim instynktom. I w zasadzie to bardzo dobrze.
Travis - czyżby miał wyrzuty sumienia, wątpliwości? W końcu wypuścił dziewczynę. Czy zostawi Profesorka?
I oczywiście głupota Quinna wyszła na jaw i namieszała w sprawie. Oby tylko niczego kompletnie to nie zawaliło. O dziwo Quinn w tym sonie budzi we mnie ciepłe uczucia, jest jakiś taki bardziej do lubienia, nie wiem sama z czego to wynika.
Ostatnia scena mnie rozwaliła. Przez chwilę musiałam się powoli i starannie zastanowić czy dobrze pamiętam, że on nie żyje. Dopiero później dotarło do mnie, że to musi być wytwór wyobraźni.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 cze 2013, o 20:39

Odp: 6x06 - Just Let Go


Nudny odcinek, oprócz scen z Debrą ( <3 ), ale końcówka świeeeetna! Zapowiada się miazga i oby tak było.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x06 - Just Let Go
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.