Postdodano 18 lis 2006, o 21:05

6x05 - We've Got Magic to Do

Lorelai musi skontaktować się z Richardem w sprawie ubezpieczenia mającego pokryć koszty naprawy po niewielkim pożarze jaki miał miejsce w hotelu. Wykorzystuje tę okazję, aby podpytać się o Rory i jej plany względem Yale. Mimo, że Richard nie rozumie zdenerwowania Lorelai, zaczyna zauważać, że Rory nie jest tam, gdzie powinna być.
W międzyczasie Rory, która pracuje w D.A.R., organizuje wspaniałe przyjęcie dla Emily, które jednak nie przebiega bezkonfliktowo, kiedy dochodzi do kłótni między Richardem a ojcem Logana - Mitchum'em, który uważa, że Rory nie nadaje się na dziennikarkę. W tym samym czasie, między Emily a matką Logana dochodzi do jeszcze nieprzyjemniejszej konwersacji, z której jednak Emily wychodzi zwycięsko.
W Stars Hollow, Miss Patty organizuje 28 doroczny recital daneczny. Lorelai, która zawsze chętnie uczestniczy w takich wydarzeniach, postanawia nie brać Luke'a ze soba i pozwolić mu, aby spędzał czas na takich zajęciach, jakie zawsze lubił zanim zostali parą - np. wędkowanie.

Data emisji: 11 pańdziernika 2005
Data emisji w Polsce: 27 stycznia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum