Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

6x05 - The Angel of Death » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2011

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 30 paź 2011, o 11:55

6x05 - The Angel of Death

Spoiler:


Data emisji: 31.10.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lis 2011, o 23:14

Odp: 6x05 - The Angel of Death


Dexter wpadł na trop Travisa, nawet się z nim skonfrontował ale go nie zabił. Ba nawet nie spytał go gdzie jest Geller. Zupełnie bez sensu, lepiej śledzić gościa i może doprowadzi do profesorka. Swoją droga strasznie szybko wpadł na jego trop, a do końca jeszcze 7 odcinków.
Debra i jej problemy. Fajna była rozmowa z terapeutką :) No i wynajęła sobie mieszkanie. W końcu nie będzie siedzieć Dexterowi na głowie.
Brat Sam został postrzelony a może nawet zabity. Może teraz Dexter będzie się mścił na tym kto to zrobił.
Masuka uwinął się z problemem, teraz tylko odzyskać dłoń :) Fajnego ma nowego praktykanta, ale i tak bardziej lubiłem ta zakręconą Ryan :)
Szkoda, że nie było kolejnego religijnego zabójstwa zamiast tego dostaliśmy nieporadne zachowanie Travisa. Liczę że następny odcinek to naprawi.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 3 lis 2011, o 20:11

Odp: 6x05 - The Angel of Death


Nie i nie. Kurde Dex za szybko tego Travisa rozgryzł , już prawie miał go na stole. Pewnie od teraz będzie żałował (albo i nie) , że go nie załatwił kiedy miał okazje. Jeszcze przez te 7 odcinków może sie wiele wydarzyć. Może naprawdę tylko Gellar stoi za tymi wszystkimi zabóstwami, ale Travis również tego pragnie, ale jak mówi jest na to za słaby.
A Brat Sam nie może tak szybko zginąć, jak zakończyli jego udział w serialu to by było bez sensu.

Są podejrzenia, że Gellar już dawno nie żyje, a jest tylko wyobraznią Travisa i to ten młody za tym wszystkim stoi , co o tym myślicie?
Byłoby to trochę głupie, jakby sie okazało, że to wszystko Travis zrobił, napewno te akcje z apokalipsą nie były do zrobienie przez jedną osobe a i w dwójke pewnie trzeba było sie sporo namęczyć, np. z tymi końmi.
Ale też ta 'niewidzialność' Gellara, jak nikt nie zwraca na niego uwagi gdy jest przy Travisie.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 lis 2011, o 22:15

Odp: 6x05 - The Angel of Death


To byłoby ciekawe. W stylu Fight Clubu ale zaskoczenie na końcu sezonu jest jak najbardziej pożądane. Geller na razie ma tylko styczność z Travisem, jak byli w kawiarni kelnerka tylko Travisa spytała się o dolewkę a jak dochodzi do jakiegoś morderstwa Gellar nie jest pokazywany jak to robi. Nie pamiętam zbytnio jak to było w trzecim odcinku z tym porwanym gościem czy widział profesorka czy nie. Dzięki tej teorii z jeszcze większym zaciekawieniem będę oglądał ten sezon by sprawdzić czy teoria z diabelskimi podszeptami się sprawdzi :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 7 lis 2011, o 21:23

Odp: 6x05 - The Angel of Death


nadal77 napisał(a):Są podejrzenia, że Gellar już dawno nie żyje, a jest tylko wyobraznią Travisa i to ten młody za tym wszystkim stoi , co o tym myślicie?
Byłoby to trochę głupie, jakby sie okazało, że to wszystko Travis zrobił, napewno te akcje z apokalipsą nie były do zrobienie przez jedną osobe a i w dwójke pewnie trzeba było sie sporo namęczyć, np. z tymi końmi.
Ale też ta 'niewidzialność' Gellara, jak nikt nie zwraca na niego uwagi gdy jest przy Travisie.

Wow, to jest świetne! Nie wpadłbym na to. Hmm za wszystkim stoi Travis, a Gellar jest tylko jego wytworem wyobraźni i usprawiedliwieniem od tego co robi? Masakra, to byłoby naprawdę kapitalne! :)

Co do odcinka to jak zwykle mi się podobał, mimo że nie Dex nikogo nie usadził na swoim łożu... 50 min zleciało, jak batem strzelił...

Już to pisałem w temacie do poprzedniego odcinka, ale strasznie szybko Dexter wpadł na trop Travisa. Hmm, jakby ta teoria się sprawdziła to Dexter będzie miał czego żałować... Podczas sceny w samochodzie, gdy Dexter miał Travisa serce mi kołatało niemiłosiernie. :) Ach, cieszę się, że ten serial potrafi wzbudzić we mnie takie emocje.

Debra jakoś mnie dzisiaj nudziła. Jedyna fajna scena z terapeutką. Scena kłótni z siostrą Angela jakoś nie przypadła mi do gustu. Dobrze, że znalazła nowe mieszkania i już nie będzie siedziała Dexterowi na głowie, a ten będzie mógł zająć się swoją "ponadgodzinową robotą". :D

Quinn na bank będzie miał jakieś kłopoty, przez to że przespał się z tą laską...

Masuka znalazł fajnego laboranta. Mózg komputerowy, który już się okazał pomocny.

Szkoda brata Sama. Ciekawe czy z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że Dexter zajmie się strzelcem. Przypomniała mi się scena, kiedy Sam spotkał Dextera na komisariacie, a Dex na jakieś pytanie w myśli sobie odpowiedział "Nope". Od razu mi się skojarzyło z Chuckiem Testą i przez 5 min miałem po serialu. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 cze 2012, o 00:25

Odp: 6x05 - The Angel of Death


Konfrontacja Dexa z Travisem była... Muah. Wspaniałe. Biedny roztrzęsiony Travis. Ciekawe cóż to się dalej będzie działo.
Szkoda Brata Sama, spaniała postać.
Quinn szaleje i niedobrze, niedobrze. To nie może się dobrze skończyć...
Debra w końcu wynajęła swoje mieszkanie, może będzie koniec spin z opiekunką Harrisona. No i terapia? Może coś z tego będzie.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 cze 2013, o 20:35

Odp: 6x05 - The Angel of Death


Brat Sam był ciekawy i oczywiście dostał pare kulek. Szkoda.

Travis jest dziwny. Taki nierozgarnięty. Teoria z profesorem ciekawa i to bardzo.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x05 - The Angel of Death
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.