Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

6x04 A Horse of a Different Color » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2011

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 paź 2011, o 13:53

6x04 A Horse of a Different Color

Spoiler:

23.10.2011
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 30 paź 2011, o 13:13

Odp: 6x04 A Horse of a Different Color


Wow kolejna świetna końcówka, ta anielska scena, a potem szarańcze po prostu, gały wyszły.
Ale Dex wpadł na trop i w nastepnym epizodzie mozemy liczyć na jego przyczajanie sie do Travisa.
Do czego to dochodzi , że Dex zaczyna sie modlić. Widać bardzo sie zmartwił całą tą chorobą Harrisona, a jego rozmowy z bratem Samem dają mu tylko do myślenia.
Zaskoczyło mnie to , że tak szybko trafili na trop profesora Gellara.

Debra na przemowie była świetna i jeszcze została pochwalona za to :). Niech LaGuerta spieprza.
Quinn i Batista palący jointa :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 lis 2011, o 15:08

Odp: 6x04 A Horse of a Different Color


zgadzam się kapitalne to było, ta dziewczyna ze skrzydłami i szarańcze.
detektywi i trawka xD
Debra jest sobą i ludzie to doceniają to dobrze :)
ciekawe czy Dex się jakoś odwdzięczy za uratowanie syna
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lis 2011, o 21:59

Odp: 6x04 A Horse of a Different Color


Dokładnie, końcówka była mocna! Przemyślane zabójstwo, kobieta przebrana za anioła, pułapka którą wyzwolili policjanci i szarańcza na końcu. Genialna scena. Oby kolejne morderstwa były równie dobre. Dziwne tylko że do końca świata jet ponad 1200 dni. W tyle to na pewno złapią mordercę :)

Choroba Harrisona to taki zapychacz odcinka zamiast polowania Dextera. Wyszła bez większych emocji bo było wiadome że przeżyję. Fajne były rozmowy z Bratem Samem. Lubię go i mam nadzieje że Dexter go nie zabiję :)

Debra i przeklinanie na wizji xD i oczywiście mediom się to spodobało :)

Quinn i Angel palący trawkę xD ale dobrze że przynajmniej utarli nosa temu nowemu policjantowi bo za bardzo cwaniakuje.

Ryan wystawiła łapkę na licytację xD ona jest tak głupia czy może coś planuje? W sumie to nie wiem co bym wolał bo pasuje do Masuki :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 lis 2011, o 20:49

Odp: 6x04 A Horse of a Different Color


Czesiek_PL napisał(a):Choroba Harrisona to taki zapychacz odcinka zamiast polowania Dextera. Wyszła bez większych emocji bo było wiadome że przeżyję. Fajne były rozmowy z Bratem Samem. Lubię go i mam nadzieje że Dexter go nie zabiję

Dokładnie, straszny to był zapychacz. Tylko dialogi Dexa z Samem były w tym wszystkim dobre.

Debra i jej wypowiedź przed kamerami. :D Wiedziałem, że tak będzie. Laguerta kazała Debrze być sobą i była. Tylko Maria nie pomyślała, że to wyjdzie Debrze na dobre. Ludzie już ją pokochali. Nawet fajnie rozwija nam się świeżak w zespole. Popisuje się dużą wiedzą, przez co niektórzy nie patrzą na niego przyjaźnie (czyt. Quinn). Nawet ma dobre relacje nową panią Porucznik.

Strasznie szybko wpadli na trop profesora Gellara. Dexter też już ma swój typ pomocnika Gellara. Potoczyło się to błyskawicznie, nie spodziewałem się, że Dex tak szybko pozna swoich przeciwników... Swoją drogą Gellar jest straszny. Manipuluje Travisem. Nie pozwala mu na nic, a jak temu spodobała się dziewczyna i się z nią przespał to już trzeba ją zabić. Chory człowiek.

Zawiodłem się trochę wątkiem laborantki. Myślałem, że lepiej to rozwiążą, a ona po prostu potrzebowała kasy? No chyba, że jeszcze nas czymś zaskoczą...

Quinn i Angel byli genialni. Trawka, te sprawy. :D Ale spisali się kapitalnie. :)

Końcówka równie genialna co duet Quinna i Batisty, jeżeli w ogóle można to porównywać. Pułapka zastawiona przez morderców dnia sądu i te szarańcze. Świetnie wszystko nakręcone. Czekam na konfrontacje Dextera z Travisem. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 cze 2012, o 00:19

Re: Odp: 6x04 A Horse of a Different Color


Bartezz napisał(a):
Czesiek_PL napisał(a):Choroba Harrisona to taki zapychacz odcinka zamiast polowania Dextera. Wyszła bez większych emocji bo było wiadome że przeżyję. Fajne były rozmowy z Bratem Samem. Lubię go i mam nadzieje że Dexter go nie zabiję

Dokładnie, straszny to był zapychacz. Tylko dialogi Dexa z Samem były w tym wszystkim dobre.


A mnie się to w zasadzie podobało. Mamy pokazaną znów inną twarz Dextera - troskliwego ojca, który odkłada polowanie ze swoim mrocznym pasażerem żeby być przy chorym synu. Mamy pokazane zmiany w jego dotychczasowym życiu i jego wyrzeczenia. No i dobrze :D No i rozmowy z Bratem Same też były świetne.
Debra daje czadu. Laguerta już miała cichą nadzieję, że uda jej się ją pogrążyć a tu wyszło dokładnie na odwrót.
Nowy w zespole sprawuje się całkiem nie najgorzej i bardzo dobrze.
Dexter dość szybko poznał swoich przeciwników, o których wiemy coraz więcej. Profesorek manipuluje Travisem jak tylko się i wykorzystuje go do wszystkiego.
Sprawa ukradzionej ręki przeszłą raczej bez burzy, sądziłam, że tam jakieś nikczemne intencje były a to tylko brak kasy. No cóż.
No i oczywiście Anioł. Genialna pułapka, wszystko świetnie zorganizowane na dodatek mamy jeszcze szarańcze, aż ciarki przeszły.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 cze 2013, o 15:29

Odp: 6x04 A Horse of a Different Color


Debra jest cudowna, nowy strój, wygląda nieziemsko. + czy tylko mi sie wydaje, że będzie coś między nią a tym nowym?

Sceny w szpitalu zbyteczne, nie wiem czemu próbują Dexterowi narzucić jakąś wiare...

Końcówka mindfuckowa.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x04 A Horse of a Different Color
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.