Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x03 What Kate Does » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 5 lut 2010, o 16:18

6x03 What Kate Does

6x03 What Kate Does

Airs: 2/9/2010

Spoiler:


Promo
http://www.fanpanpop.com/spots/lost/vid ... eak-peek-2
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 lut 2010, o 15:34

Odp: 6x03 What Kate Does


Tak zmarnować odcinek na FF Kate :/ Po co one były to nie wiem, biegała z kajdankami, porwała Taxi z Claire, potem ją wypuściła i do warszytatu pojechała, i z miejsca koleś jej pomógł z kajdankami (nie no 200$) dała, a ten "skąd kajdanki" " poszukiwana za morderswo" uśmieszek i koniec pytań? :) :/ - po wyglądzie chyba nie był na dobrej drodze z policją :)

Sceny piegania po jungli na Saywerem, po co to? Żeby się dowiedzieć, że Saywer chciał się oświadczyć Juliet... ? No wiemy już czemu Kate wróciła na wyspie, nie dla niego tylko Claire (jesli to prawda), a nie do Saywera, więc fanie Jate moga się cieszyć, a Skate płakać heh :P
No dobra FF dno, ale świątynia i dialogi Jack z Dogenem zrekompensowały poziom w jakimś stopniu. Co do Sayida to jednym słowem rośnie w nim czarny dym :D ? Fajnie było jak Dogen wspomniał o siostrze Jacka Claire to pewnie wie o Christianie - oj czekam aż wyjaśnią zagadki Christiana - Claire - jakim cudem ona się zmieniła i była z Christianem i w to kim teraz jest końcówka :)

Co do szpitalnych scen to przewijałem, ale zauważyłem Ethana. Co on tam robił? pracował na wyspie i LA? Bo jeśli samolot się nie rozbił to Ethan również nie zginął, więc pracował tu i tu?
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 10 lut 2010, o 16:11

Odp: 6x03 What Kate Does


-.-
-.-
-.-
oto komentarz do całości
Końcówka: CLARIE! :D
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 17:57

Odp: 6x03 What Kate Does


Odcinek bardzo dobry, pomimo że o Kate. :P
Bardzo ucieszyłem się na widok Claire, świetnie że tak często się pojawiała w odcinku.
I ta końcówka (stawiałem, że to może Rousseau)! :D Mam tylko nadzieję, że to jest sama Claire, bez jakiegoś "mrocznego pasażera". :D
Ciekawe były również sceny Jacka z Dogenem, dowiedzieliśmy się, że w Sayidzie coś narasta. Pewnie powoli czarny dym go przejmuje, jak ze wszystkimi zmarłymi na wyspie.
Również ze sceny w szpitalu się ucieszyłem, kiedy pojawił się Ethan. Można teraz przypuszczać, że to co oni zrobili na wyspie ma jakieś odzwierciedlenie, co zrobią po udanym wylądowaniu. Claire nie oddała dziecka, dziecko będzie się nazywał Aaron, a do tego Ethan będzie jej wstrzykiwał coś, aby spowolnić poród.
Po tym jak Sawyer wyznał Kate o tych planowanych oświadczynach i Kate powiedziała, że wróciła na wyspę po Claire, mam nadzieję, że dadzą spokój z ich związkiem. :P
Szkoda tylko, że nic nie pokazali co u Locke'a, Bena i reszty. Ale o tym pewnie będzie następny odcinek.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 lut 2010, o 18:28

Odp: 6x03 What Kate Does


Mi też odcinek się nie podobał. Nie lubię Kate, a tutaj było jej za dużo. Najfajniejszy był tytuł nawiązujący do 02x09 What Kate Did reszta męczyła. Nawet sceny z Claire w LA. Dobrze było ją znowu zobaczyć, ale głupio to wyszło że tak zaprzyjaźniła się z poszukiwanym zbiegiem, który groził jej bronią...

Ten kierowca taksówki co Kate ją porwała to był Doyle z Heroes? Strasznie podobny :D

Sceny na wyspie takie sobie, wszystko to zbyt wolno idzie do przodu. Podobało mi się to jak Miles powiedział o Hugo że teraz on jest liderem xD Spotkanie Jacka z tym Japończykiem nudne. Niby budują wielką tajemnicę i napięcie, ale zbyt wolno. Motyw z Sayidem ciekawy - czyżby o chorobę chodziło o to że oszaleje i będzie jak Russo chodził po lesie i polował na ludzi? ;) Czy ma o związek z prawie umieraniem?

Z powrotu Claire na wyspę się cieszę, ale co z tego jak będzie obłąkana? Jakoś nie sądzę żeby to była stara dobra Claire po 3 latach w dżungli...

Mam pytanie - kiedy Jack dowiedział się że Claire jest jego siostrą? To było jak wrócił z wyspy i spotkał matkę Claire? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć.

Nadal podoba mi się pomysł z alternatywną rzeczywistością, który próbuje powiedzieć, że przeznaczenie istnieje i losy rozbitków w jakiś sposób musiały się połączyć. Dziwi mnie tylko Ethan bo skoro urodził się na wyspie, a w alternatywnej rzeczywistości została zatopiona to czemu jest teraz w LA. Chyba, że odpłynął łodzią w finale, ale jakoś tego nie kojarzę.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:43

Re: Odp: 6x03 What Kate Does


Czesiek_PL napisał(a):Ten kierowca taksówki co Kate ją porwała to był Doyle z Heroes? Strasznie podobny :D

Tak, o był na pewno on. :P
Czesiek_PL napisał(a):Mam pytanie - kiedy Jack dowiedział się że Claire jest jego siostrą? To było jak wrócił z wyspy i spotkał matkę Claire? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć.

Tak, chyba tak. To było podczas powrotu do domu, między pobytem na wyspie i powrotem na nią.
Czesiek_PL napisał(a):Nadal podoba mi się pomysł z alternatywną rzeczywistością, który próbuje powiedzieć, że przeznaczenie istnieje i losy rozbitków w jakiś sposób musiały się połączyć. Dziwi mnie tylko Ethan bo skoro urodził się na wyspie, a w alternatywnej rzeczywistości została zatopiona to czemu jest teraz w LA. Chyba, że odpłynął łodzią w finale, ale jakoś tego nie kojarzę.

A Ethan urodził się na wyspie? Nie pamiętam tego. :P Ale skoro tak, to musiał jakoś stamtąd uciec. Gdy samolot się nie rozbił, to Ethan nie musiał biec do ich obozu, a to znaczy, że Charlie go nie zabił. :P Więc jakoś musiał opuścić tą wyspę.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 lut 2010, o 19:49

Odp: 6x03 What Kate Does


Ethan to syn Amy i Horacego, a urodził się gdzieś w połowie 5 sezonu. Chyba nawet Juliet odbierała poród. Tylko w ogóle nie kojarzę go żeby uciekali łodzią podwodną z wyspy.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 19:56

Re: Odp: 6x03 What Kate Does


Czesiek_PL napisał(a):Ethan to syn Amy i Horacego, a urodził się gdzieś w połowie 5 sezonu. Chyba nawet Juliet odbierała poród. Tylko w ogóle nie kojarzę go żeby uciekali łodzią podwodną z wyspy.

Rzeczywiście, teraz skojarzyłem dopiero. ;P A Ethan mógł ucieć, jakoś przed tym jak wyspa się zatopiła. Może się tego spodziewali i uciekli. Takie moje przypuszczenia. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 lut 2010, o 20:48

Odp: 6x03 What Kate Does


Wpław dopłynął do Australii w końcu niemowlaki podobno całkiem nieźle pływają xD
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 11 lut 2010, o 00:28

Re: Odp: 6x03 What Kate Does


Czesiek_PL napisał(a):Mam pytanie - kiedy Jack dowiedział się że Claire jest jego siostrą? To było jak wrócił z wyspy i spotkał matkę Claire? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć.


Sezon 5, ale nie wiem dokładnie który odcinek. Pogrzeb ojca Jacka, pod koniec podchodzi matka Claire i mówi Jackowi, że jej córka tez leciala samolotem, potem, że jego ojciec miał z nią córkę i dochodzi do puetny, że Claire to Jacka siostra. :)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 11 lut 2010, o 10:03

Odp: 6x03 What Kate Does


Po co one były to nie wiem, biegała z kajdankami, porwała Taxi z Claire, potem ją wypuściła i do warszytatu pojechała, i z miejsca koleś jej pomógł z kajdankami (nie no 200$) dała, a ten "skąd kajdanki" " poszukiwana za morderswo" uśmieszek i koniec pytań?


Dzięki Lucas za zwrócenie uwagi na ten motyw.

Panienka z kajdankami na rękach kradnie taksówkę, jeździ sobie po mieście i nikt jej nie szuka? Hmmm... Ciekawe.

Poza tym w dalszym ciągu upieram się przy stanowisku, że zarówno Kate jak i Jack od połowy 4 sezonu nic do tego serialu nie wnoszą. No może teraz sytuacja się zmieni w stosunku do Jacka. Co do Kate to mi się nie wydaje. Ewentualnie może być na siłę forosowana jako postać z pierwszego planu ale do nieczego dobrego taki zabieg nie doprowadzi.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 11 lut 2010, o 11:33

Re: Odp: 6x03 What Kate Does


Maniac_ napisał(a):Poza tym w dalszym ciągu upieram się przy stanowisku, że zarówno Kate jak i Jack od połowy 4 sezonu nic do tego serialu nie wnoszą. No może teraz sytuacja się zmieni w stosunku do Jacka.


Jack odegra teraz dużą rolę w 6 sezonie - spoilery :) Zresztą widać jak Dogen z nim rozmawiał odpowiedział na każde pytanie, które zadal mu Jacka po zatym, wie o Claire to napewno tez o Christianie, który odgrywał role kumpla Jacoba, więc napewno Jack teraz będzie w akcji... Kate tam nie, ona posłuży nadal jako tropiciel i te sprawy no i to jakiś trójkątów milosnych nadal jak Saywer się już po Juliet otrząśnie z leksza mam tylko nadzieje, że jak będzie FF Jacka lub Saywera to nie będzie o Kate tylko o jakichś powiązaniach z wyspą lub ludźmi z wyspy. Ja myślałem, że trójkąt rozstrzygnął już w 3 odcinku o Kate i spokój z nią będzie na kolejny 15 odcinków, ale nie :/
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 11 lut 2010, o 19:19

Odp: 6x03 What Kate Does


Odcinek mi sie strasznie nie podobal, jak na ostatni sezon to strasznie zamulaja :|
Fabula idzie za wolno a FF.. eh szkoda gadac. Chyba na sile chca zrobic zeby postacie spotkaly sie w FF tak jak na wyspie :|

No ale juz koniec narzekania :p

Jedyne co mi sie podobalo to rozmowa Kate-Sawyer i jego slowa o Said'zie:

He's an iraqi torturer who shoots kids.
He's definitely deserves another go-around.
:D
Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 11 lut 2010, o 19:24

Odp: 6x03 What Kate Does


Dobrze, że nie stanąłeś w obronie Kate tym razem, bo byś poległ :D

He's an iraqi torturer who shoots kids.
He's definitely deserves another go-around.


Zgłaszam to jak kandydaturę do najlepszego tekstu sezonu 6 :D
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 lut 2010, o 23:21

Odp: 6x03 What Kate Does


Zresztą widać jak Dogen z nim rozmawiał odpowiedział na każde pytanie, które zadal mu Jacka po zatym, wie o Claire to napewno tez o Christianie, który odgrywał role kumpla Jacoba, więc napewno Jack teraz będzie w akcji...


Chyba, że Christian to Jackob ;)
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 12 lut 2010, o 11:50

Re: Odp: 6x03 What Kate Does


Czesiek_PL napisał(a):
Chyba, że Christian to Jackob ;)


No w sumie podobny, do tego z chatki jak Locke 1 raz zobaczył, włosy trochę dłużes jak Christion po 50tce, ale przecież wg. Bena Jacob również urodził się na wyspie, więc jakim cudem jak Christian byłby Jacobem jeśli on dopiero od 60dni na wyspie jest :) Jacob, którego nam pokazali w końcówce 5 sezonu i w 6 to zupełnie inny facet... No chyba, że Christian go zastepuje od czasu jak Locke zobaczył go Claire, ale czarny dym aka locke by o tym wiedział przecież - dziwne to :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 12 lut 2010, o 14:10

Odp: 6x03 What Kate Does


Chociaż odcinek był o Cate to wcale nie był taki zły.

Plusem była Claire w alternatywnej rzeczywistości oraz jej ponowne pojawienie się w na wyspie :P Długo na to czekałem.

Zabrakło mi tu scen z Lockiem, Benem i Richardem.

A! Niesamowicie zdziwiłem się gdy zobaczyłem Ethana jako lekarza w LA.
trust him... he's a doctor!
<<

przemek

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 13 lut 2010, o 13:43

Odp: 6x03 What Kate Does

To jakoś przegapiłem fakt, że Claire i Jack są rodzeństwem :) Może dlatego, że 5 sezon oglądałem jednym okiem, za dużo dla mnie momentami było tam cudów i rewelacji. A ten odcinek oglądałem z zaciekawieniem. Bardzo podoba mi się wątek z życiem bez katastrofy, wciąga mnie bardziej, niż to co dzieje się na wyspie.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 6x03 What Kate Does
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.